320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Roger Sanchez - Another Chance.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas Ola


      Algselt postitas EgoTrip


      palun aidake mind.

      Oleks vaja hädasti sellise esitaja nagu Judie Tzuke - For you sõnu. Endal nett jamab juba pikemat aega, aga esmasp oleks vaja sõnu. Niiet kui keegi teab mingit head kohta kus on selle loo sõnu, siis andke mulle teada, või postitage see siiasamma foorumisse. See kes mind aidata oskab saar suure pai, ja ühe jõulukommi :P
      Sõnad saad sellelt leheküljelt...seal kõik tema esimese albumi lood, k.a. \"For You\"
      Sa oled elupäästja, sa ei kujuta ette kaua ma neid sõnu otsisin. Palun võta see komm ja naudi :P
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas treze

        Roger Sanchez - Another Chance.
        Olen sapine ja ütlen, et miks seda vaja on? Igaüks võiks siin ju ette lugema hakata, et mis lugu talle hetkel meeldib... Ma võiksin iga nädala tagant siin uue portsu lugusid kirja panna, aga mida see annab? Või vähemalt selle postituse puhul häirib mind küll see, et isegi minule kui sellist muusikat eriti mitte kuulavale inimesele on mainitet asi juba aastaid tagasi raadiost sellise kopa ette visanud, et oijaah.

        Aitäh!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Liquido - Stay with me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Franz Ferdinand - Auf Achse

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Peaaegu oleks unustanud:

              Blind - Saint she

              Aga kahjuks nad seda eile ei teinud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Igatahes...tulin mina siis Tartu poolt Pärnu poole ning kuulasin rõõmsalt bussis oma 20st CDst koosnevat kogumikku. Kuulan siis üht ja kuulan siis teist, ent kõigist suht kopp ees Ei viitsi ma kuulata Wu Tangi, ei Jay Z-d,Notorioust,Nas-i...etc

                Lükkan siis teise portsu plaate peale ja esialgu nagu tõotas isegi head - Barry White, Mariah Carey ning see härrasmees, kes esitab kaunist laulu nagu \"White Christmas\"...

                Igatahes, as i was saying, miski ei sobind, pidin siis vene raadiot pool maad taluma,sest player teisi raadiojaamu ei suuda kinni võtta Kui lõpuks Pärnu piiri ületasin, lükkasin vene keele kõrvale ning tõotasin endale, et koju jõudes otsin kappi peidetud pappkastist välja tolmukorra all olevad kassetid, mis mu kõrvu 5 ja enam aastat tagasi hellitasid.

                Mõeldud-tehtud, pika otsimise järel saigi kast leitud ning tolmulapiga ümbriseid puhastades ilmus nii mõnigi kultus kassett välja, mis naeratuse näole ning pisara põsele tõi

                Mõnda kassetti tuli küll suti kruvikeerajaga kinni keerata, ent kui see ükskord tee muusikakeskusesse jõudis, oli rõõm kirjeldamatu. T A E V A L I K ma ütlen...
                House Of Pain, Cypress Hill, A+, Juvenille, Fugees, Ice Cube, Myron ning teised olid seda vaeva väärt. No Doubt About that!!! Meenusid ajad, mil mina Haddaway, E-Roticu, Hansoni ja muud säärased sinnapaika jätsin ning hip-hop friigiks hakkasin

                Ning kuigi seekordne Pärnus olek piirdus nende artistide kaifimisega, siis kasti põhjast hakkasid paistma juba Kuldse Trio, Hovery Covery ning Jami palad...Who knows? Maailm on üks kahtlane paik viimasel ajal niigi...

                PS! Vabandan liigsete smailide pärast, aga noh, teatud härrasmeeste (Nimesid nimetamata) mõju on lihtsalt liiga suur, et vastu panna

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Midagi Nightwishi sarnast: Within Temptation.

                  Mind on igaljuhul pöördesse ajanud. Võimas! Kohe plaadipoodi! Lingil kauni häälega laulja Sharon

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Kwan - Unconditional Love!

                    Uus plaat on samuti neil väljas, their back!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      reidikunn, ega sul sin plomo \'its you\'-d pole??

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas treze


                        Kwan - Unconditional Love!

                        Uus plaat on samuti neil väljas, their back!

                        Plaadi nimeks siis Love Beyond This World ning seal palju paremaid palu ka kui Unconditional Love. Endale meeldisid veel Black Lotus, Twang, Sacrifice, Decadence Of The Heart, Sharks In The Bloody Waters, Forgiveness, Nothing else matters, Footsteps, For you, Dreaming of...

                        A noh, osad meeldisid veel ja veel

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Üks läks lausa meelest

                          Kwan - \"Chillin\' At The Grotto\" (Feat. Siiri And Lauri)

                          üks lemmikutest hetkel ju lausa!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Sattusin \"Tegelikkuse Keskuse\" trükiväljaandest lugema 70\'ndate progerockbändi Mess kohta ning sooviks sellega veits rohkem kurssi viia end...Tean, et poes ootab CD, aga kas keegi saaks mulle võimaldada nt. ühe loo kuulamist plaadilt, et vältida pimedas kobades millegi enda jaoks sobimatu otsa sattumist? Aitäh.
                            Samuti võiks keegi öelda, milline muu kuulsam progerocki esindaja nende sarnane võiks olla.

                            Sama palve seostub Vene kollektiivi Umaturman loominguga.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Messi plaat olemas. Üldiselt mitte kõige parem - s.t. on paremat proget. Algab sellise vana Ruja progega ja lõpus on rohkem juba Grünbergi kuulda. Mitte küll sellist Stockhausenit (vist oli õige) ,nagu filmis HAH. Tõesti seisab autos niisama. Helista, saada sõnum, kuula ja too pärast tagasi....

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                http://www.zone.ee/jurks/serjoga%20-%20chornij%20bumer.mp3


                                must bmw

                                Kommentaar

                                Working...
                                X