320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Paar kuud tagasi avastasin enda jaoks sellise Suurbritannia laulja nagu Jamie Cullum.
    Muusikastiil sarnaneb natuke Norah Jonesi omaga. Selline rahulik värk. Lood on vokaalselt ülihästi esitatud ja tähelepanuväärne on ka fakt, et ta laulab esinemistel absoluutselt alati otse (erinevalt mõnedest artistidest).
    Ja tema parimad lood on minu meelest \"What a Difference a Day Made\" ja \"Blame it on my youth\". Soovitan kõigile rahulikuma muusika austajatele.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      see, curva, uus bänd on asumas eesti kuulajate kõrvu reostama.
      nimeks on bollocks boyfriends brothers bänd ning uue aasta sees on meil juba 2 kontsertit.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Viimane lugu, mis just tänase meeleoluga kokku läheb on: Smilers - Kõrvuni sees. Selline suhteliselt väsitav päev ja nüüd natukene aeglast ja meelepärast muusikat kah siia juurde. Soovitan! Üldse Smilersi uus plaat on 5+. Ostke, nautike. Aga homme, siis keeran wooferi taas valjemat heli mängima ja hardkoorin edasi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas treze


          Viimane lugu, mis just tänase meeleoluga kokku läheb on: Smilers - Kõrvuni sees. Selline suhteliselt väsitav päev ja nüüd natukene aeglast ja meelepärast muusikat kah siia juurde. Soovitan! Üldse Smilersi uus plaat on 5+. Ostke, nautike. Aga homme, siis keeran wooferi taas valjemat heli mängima ja hardkoorin edasi.
          hardcore is my life... keda huvitab... kuulake internetist sellist raadiot nagu house nation radio ja siis näete
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Kui juba kõvatamiseks läks, siis minu poolt kolm hardstyle DJ-d: PAVO; ISAAC & TECHNOBOY. Parimad! Käivad jutud, et Pavo veebruaris CU-Basel...elame näeme.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas Robinho


              Kui juba kõvatamiseks läks, siis minu poolt kolm hardstyle DJ-d: PAVO; ISAAC & TECHNOBOY. Parimad! Käivad jutud, et Pavo veebruaris CU-Basel...elame näeme.
              ega kellelgi passi laenata pole....milleks? arvake ära!
              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Olen nüüdseks 4 korda algusest lõpuni kuulanud läbi mu ammuse lemmikartisti NAS`i 8nda albumi \"Streets Disciple\". Toplet CD kusjuures, mis ilmus poelettidele vist novembri lõpus...
                Kuna esmamulje on mind muusikavallas pea alati petnud, siis mingisuguseid järeldusi sai tegema hakata alles peale teist-kolmandat kuulamist. Nagu selle albumi kohta räägitakse -

                Nas simply doesn\'t care what the masses think or what the current trends are in this case. He decided to make the music this time the way that he wanted to create it...for himself.

                Olen ta muusikat nautinud juba pikki aastaid ning seetõttu võin kindlalt ka väita, et see album on kuulamist väärt. Njah, double CD ? See on üks asi, mida sellele albumile ette heidetakse.

                Unfortunately, Street\'s Disciple is twice as long as it needs to be

                Panna esimeselt ja teiselt albumilt pärlid kokku ja saanuks ideaalse kogumiku...ei tea, väga ei nõustuks siiski. Pärast korduvat kuulamist on mõni lugu aga eriti südamelähedaseks saanud - nimetamist vääriksid eelkõige esimeselt plaadilt Sekou Story ja Live Now. Viimane on midagi erilist . Pärast pooleteise minutilist kuulamist toimub väga meeliköitev U-Turn, kõlama hakkab naishääl, tegelaskujuks AIDS-i põdev Scarlet...nagu hiljem lugenud olen, on see siiski Nas-i enda hääl, mis moonutatuna meieni jõuab. Minu pettis igatahes ära! Aga lugu on tõesti väga viis.

                On track\'s such as \"Sekou Story\" and \"Live Now\" Nas\'s brilliance comes to life and will fool about 50% of its listeners. The fore mentioned tracks feature an AIDS stricken female artist by the name of Scarlet. But in actuality Scarlet is Nasty Nas in disguise due to some technical voice engineering. I can\'t even think of any other artist to ever successfully switch genders the way that Nas did. Sure Biggie altered his voice on \"Gimmie the Loot\" but come on, we all knew it was him.

                Teine plaat algab looga, kus lisaks Nas-ile teeb häält ka Busta Rhymes, mitte just mu lemmikute hulka kuuluv mees, ent siia sobis ta päris hästi. Ning plaadi teine lugu, taas üks, mis minu jaoks klassikasse kuulub - Street\'s Disciple. Beat on nagu eriti nauditav. Väga mõnus chillikas on ka plaadi 10s lugu Bridging the Gap, just midagi sellist ma sellelt albumilt ka ootasin.

                Ent mida siin ikka veel öelda. Nas oli ja on siiani Hip-Hop vallas üks andekamaid tegijaid. Rõõm tõdeda seda, album oli kokkuvõttes hea. Kuna kõige lihtsam on hinnata vast 10 palli süsteemis, annaksin 8/10. Rahul

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas Juveman

                  I can\'t even think of any other artist to ever successfully switch genders the way that Nas did. Sure Biggie altered his voice on \"Gimmie the Loot\" but come on, we all knew it was him. [/i]
                  Kas tõesti Biggie ise räppis mõlemat osa selles loos? Minu pettis küll täiesti ära, hääle järgi arvasin, et tegemist on noore ODB-ga. Muide kes seda veel kuulnud ei ole, siis teadmiseks nii palju, et tegemist on ühe parima gangsta rap looga üldse läbi aegade.

                  Mis aga puutub Nasi, siis ma ei mõista, mis temas nii erilist leitakse. Kui Illmatic on veel täitsa okei, siis ta edasine kraam kipub küll vähemalt minu arvates suht saast olema. See kõige uuem on mul veel kuulmata, aga ega ausalt öeldes isu ka ei ole.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas mazz




                    Mis aga puutub Nasi, siis ma ei mõista, mis temas nii erilist leitakse..

                    Maitsed on erinevad, you know, mõned kuulavad üldse träänsu(haha)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas peremees


                      Algselt postitas mazz




                      Mis aga puutub Nasi, siis ma ei mõista, mis temas nii erilist leitakse..

                      Maitsed on erinevad, you know, mõned kuulavad üldse träänsu(haha)
                      Kus see tore smiley kadus?

                      Nõustun 100%
                      Muusika teemal võib end kasvõi ribadeks vaielda, aga lõpuks jõutakse ikka ja alati järelduseni, et maitse asi. Ju siis on ka.

                      Et teemas püsida, siis siin ka minu aasta lemmikud:

                      Välismaa:
                      1. Dizzee Rascal - Showtime
                      2. RJD2 - Since We Last Spoke
                      3. Foreign Exchange - Connected

                      Kodumaised:
                      1. Toe Tag - Legendaarne
                      2. Tommyboy - ?MC
                      3. Volüüm 2

                      Aasta lugu: Dizzee Rascal - Stand Up Tall

                      Eesti: Tommyboy ft. J.O.C. - Tõuske Üles

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Kui otsid Soome räppi, aga tulutult, siis see on sobiv koht otsitava leidmiseks.
                        Alguses tõmmake programm, installige, set the setups and go to the HUBs and search mida iganes soovite,palju soome räppi-.elastinen, kapasiteettiyksikkö,skkandaali,ezkimo,cheek,trilog ia jne

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          No lihtsalt ei saa, Kaskade - Sweet Love, see on võimas! Õigemini kõik Kaskade laulud on väga tegijad ning meeldivad. Soovitan, kuulake!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            aa, kuna siin mingi aasata läbi hakkab saama, ütleks siis mis mind see aasta üllatanud muusika maailmas on.

                            esteks, odb on surnud
                            teieks jonny ramone on surnud
                            kolmandaks john peel on surnud

                            id_rev on rõve gei bänd

                            parimad avastused välismaailmast
                            boomhauer- gotta hear the music
                            fall- your heart out
                            aislers set- the red door

                            ja et teemas püsida, mainin ära ka green day loo american idiot

                            ja stoniast
                            pia fraus(tervikuna)
                            kwing kungs- love city tonight
                            röövel ööbik- neer let you go

                            aitab hetkel...


                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Tõsiselt täkk päev oli täna muusika otsimise koha peal, päris mitu uut pandavat laulu sain mitme seast:

                              Chipz - 1001 Arabian Nights

                              Nagu ma tean peaks see laul igatahes üks suur hitt seal kuskil Hollandimaal olema. Ja tundub tõesti väga pandav. Kuna mina olen laulude suhtes suht kriitiline, siis tuleb hea 3 punni võimalikust 5-st.

                              Infernal - From Paris To Berlin

                              Ammu jahtisin seda laulu. Nüüd siis lõpuks käes, kuigi tahtsin DJ Aligatori Projecti remixi, on siiski see versioon ka vägagi hea kõrvadele kuulata. Kuna pole remixi saanud, siis hinne sama mis eelmisel.

                              2trancy - Opera

                              Väga hea träkk. Muusika on midagi Araabiamaade taolist värki ja tõsiselt meeldib see laul. 4/5-st

                              Michael Urgacz vs. Sean Tyas - 4 Corners

                              \"Scream for me America!\" Super laul, kannaks Trance või Clubi hulka. Vahepealse laulmise taustal kõlab suurepärane rütmikas muusika. Pikapeale tüütab vast ära, aga hetke hinnang on nimele vastav: 4/5-st.

                              Anneke van Hooff - Lie To Me

                              Esimest korda, kui see www.annekevanhooff.be leheküljel kõlas, siis oli mulje suht kehvakene, aga mida rohkem kuulan seda paremaks muutub. Siiski, vaimustusse ma ei satu, tänu laulusõnade ja muusika kehvale kokku minemisele. 2/5-st

                              White Christmas (Techno Remix)

                              Mõnus bass on taha topitud igatahes. Ja jõuludel kõlbab täitsa kuulata. Suvel saaks hinde vähem, aga jah 3/5-st.

                              DJ Peran - We Want To Be Free

                              Sai endale lambist selline laul avastatud. Jalg hakkab ikka vastu maad rütmi kaasa lööma, ja pea ka. Väga mõnus laul on, tantsida saaks kindlasti väga hästi selle järgi. Kõvad 4 punni viiest.

                              MTJ - Missing You

                              Mõnus eurodance lugu, mida on väga tore kuulata. See laul on isegi teekonna mu msni nimesse leidnud. Olen küll paremaid lugusi kuulnud, aga peaaegu neli tuleks siiski ära. 3/5-st.

                              C-Bool - In My Heart (Club Mix)

                              Iseenesest avaldas see autor muljet mulle lauluga \"Would You Feel\" nii, et otsustasin kas elle laulu ära kuulata. Kui \"Would You Feel\"\'ile sobis see hästi hele hääl, siis selles lausus rikkus see pisut ära. Oleks paremat oodanud, 3/5-st. Peaaegu oleks 2 pannud.

                              Roberto Molinaro - Superman (Extended Mix)

                              Et esimene emotsioon lauluga oli oi-oi, kui super! Aga jah, närvi ajas lõpuks see tobe kordamine. (Lihtsalt vahepeal lisati uute instrumentide hääli sisse ja muudeti natukene seda tooni, mindi nö. kõvemalt pehmemale tümakale või nii.) 3/5-st

                              Candee Jay - Back For Me

                              Olles kuulnud enne seda kahte tema laulu, \"Lose This Feeling\" ja \"If I Were You\", ootasin enamvähem samahead laulu, aga pettusin tohutult. Erinevalt eelpool mainitutest ei läinud sõnad viisiga absoluutselt kokku, lisaks oli natukene võetud \"If I Were You\" viisi, mis näis nüüd igatahes väga tobe uute sõnadega. 2/5-st

                              Sai vist kõik ära öeldud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas Tanel


                                Tõsiselt täkk päev oli täna muusika otsimise koha peal, päris mitu uut pandavat laulu sain mitme seast:

                                Chipz - 1001 Arabian Nights

                                Nagu ma tean peaks see laul igatahes üks suur hitt seal kuskil Hollandimaal olema. Ja tundub tõesti väga pandav. Kuna mina olen laulude suhtes suht kriitiline, siis tuleb hea 3 punni võimalikust 5-st.

                                Infernal - From Paris To Berlin

                                Ammu jahtisin seda laulu. Nüüd siis lõpuks käes, kuigi tahtsin DJ Aligatori Projecti remixi, on siiski see versioon ka vägagi hea kõrvadele kuulata. Kuna pole remixi saanud, siis hinne sama mis eelmisel.

                                2trancy - Opera

                                Väga hea träkk. Muusika on midagi Araabiamaade taolist värki ja tõsiselt meeldib see laul. 4/5-st

                                Michael Urgacz vs. Sean Tyas - 4 Corners

                                \"Scream for me America!\" Super laul, kannaks Trance või Clubi hulka. Vahepealse laulmise taustal kõlab suurepärane rütmikas muusika. Pikapeale tüütab vast ära, aga hetke hinnang on nimele vastav: 4/5-st.

                                Anneke van Hooff - Lie To Me

                                Esimest korda, kui see www.annekevanhooff.be leheküljel kõlas, siis oli mulje suht kehvakene, aga mida rohkem kuulan seda paremaks muutub. Siiski, vaimustusse ma ei satu, tänu laulusõnade ja muusika kehvale kokku minemisele. 2/5-st

                                White Christmas (Techno Remix)

                                Mõnus bass on taha topitud igatahes. Ja jõuludel kõlbab täitsa kuulata. Suvel saaks hinde vähem, aga jah 3/5-st.

                                DJ Peran - We Want To Be Free

                                Sai endale lambist selline laul avastatud. Jalg hakkab ikka vastu maad rütmi kaasa lööma, ja pea ka. Väga mõnus laul on, tantsida saaks kindlasti väga hästi selle järgi. Kõvad 4 punni viiest.

                                MTJ - Missing You

                                Mõnus eurodance lugu, mida on väga tore kuulata. See laul on isegi teekonna mu msni nimesse leidnud. Olen küll paremaid lugusi kuulnud, aga peaaegu neli tuleks siiski ära. 3/5-st.

                                C-Bool - In My Heart (Club Mix)

                                Iseenesest avaldas see autor muljet mulle lauluga \"Would You Feel\" nii, et otsustasin kas elle laulu ära kuulata. Kui \"Would You Feel\"\'ile sobis see hästi hele hääl, siis selles lausus rikkus see pisut ära. Oleks paremat oodanud, 3/5-st. Peaaegu oleks 2 pannud.

                                Roberto Molinaro - Superman (Extended Mix)

                                Et esimene emotsioon lauluga oli oi-oi, kui super! Aga jah, närvi ajas lõpuks see tobe kordamine. (Lihtsalt vahepeal lisati uute instrumentide hääli sisse ja muudeti natukene seda tooni, mindi nö. kõvemalt pehmemale tümakale või nii.) 3/5-st

                                Candee Jay - Back For Me

                                Olles kuulnud enne seda kahte tema laulu, \"Lose This Feeling\" ja \"If I Were You\", ootasin enamvähem samahead laulu, aga pettusin tohutult. Erinevalt eelpool mainitutest ei läinud sõnad viisiga absoluutselt kokku, lisaks oli natukene võetud \"If I Were You\" viisi, mis näis nüüd igatahes väga tobe uute sõnadega. 2/5-st

                                Sai vist kõik ära öeldud.
                                Hoia ja keela ootab!
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X