320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas EgoTrip
    Mõrd oled ikka küll. Tra ma sõidan ka bemmiga, kas siis tähendab, et ma olen dressides rullnokk. Edu!
    See, et sina oled kuulanud rullnokside plaati, ning jalga viibutanud, ning näinud MÕNDA venda bemmis sama crapi kuulamas, ei tee veel bemmiga ringisõitvast mehes rullnoksi.
    See on täiesti mingite träänsi vendade mõtlemine. Ning träänsi ei kuulaks ma elu sees, ning ei kuula ka.
    Nii et, sa sõidaks bemmiga ka, kui vaid saaks. Mõrd, btw piis
    On jõuluaeg, seega võiks kraadi võrra rahulikumalt võtta!
    Ma ei ole sellise suhtumisega, nagu sa üritad mind teha. Ma vihjasingi murdocki postile, et tal mingi värdjalik eelarvamus. Kuulan ise klubimuusikat aeg-ajalt (rahvakeeli siis träänsi), meeldivad väga BMW-d. Ei pea ennast kellegiks. Aga tunnista, et dressides ja vedrutossudes 300-se bumeriga ossud on ju natuke naljakad. Mitte paha pärast muidugi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Okei mina kes ma olen vale mees ytlema et RAHU.......



      Tunnustage ikka Eesti Head Muusikat Ehk Siis Eesti Metali
      Teised kohe saanud osa \"Little Nicky\" filmist ehk siis olnud Soundtracki vormis!!
      vana uudis aga ikkagi tasub arvestada sellega
      R.I.P Dimebag Darrell


      WE ARE BORN TO DIE

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        robinho,nagu sa ütlesid,siis käes on jõulud,nii et mine võta enda kujutletav bemari,tränaplaat (mida sa ainult vahest kuulad) ja sõida vanaemale metsa piparkooki ja glögi viima.
        üleüldse: mina ei tekitanud sinust \"värdjaliku ettekujutust\",sa oled sellega ise hakkama saanud.aga olgu,maitse üle ei vaielda ja praegu on jõuluaeg,pärast möllame edasi
        rahu
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas cant kill me


          ÕU KAS KEEGI SELETAX LAHTI MIS FKING NAUDINGUT SAADAXE KUI TRÄÄNSI HARDSTYLEI VÕI MIDA IGANES ARVUTI MUUSIKAT KUULATES!!!!!!!???????????



          see on puhas MIX ei n2hta mingit vaeva.......ei mingied erilisi oskusi........



          Minule käib igasugune metall ja muu kõrvadele. Aga ma ei vingu siin selle üle, et kuidas saadakse seda kuulata. Minu jaoks pole sita muusikat, ma lihtsalt ei kuula mõndasi. Lihtsalt erinevatele inimestele meeldib erinev muusika. Vot nii nimekaim.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            A minule käid sina kõrvadele. aga ma ütlen seda, sest minu jaoks on olemas sitad inimesed. vot nii ebanimekaim.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Ära tõuse õhku nüüd, maitseid on erinevaid, kõik ei saagi enamusele meeldida. Jõuluaeg rahuaeg, võta klaasike glögi ja rahune!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas treze


                Ära tõuse õhku nüüd, maitseid on erinevaid, kõik ei saagi enamusele meeldida. Jõuluaeg rahuaeg, võta klaasike glögi ja rahune!

                Vaat kus tuli isa nyyd!
                R.I.P Dimebag Darrell


                WE ARE BORN TO DIE

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Piis please. Jõulud ju armastuse ja hoolivuse aeg, ning tõsi ta on, tuleks võtta kraadivõrra allapoole.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas cant kill me


                    Algselt postitas treze


                    Ära tõuse õhku nüüd, maitseid on erinevaid, kõik ei saagi enamusele meeldida. Jõuluaeg rahuaeg, võta klaasike glögi ja rahune!

                    Vaat kus tuli isa nyyd!
                    ma nyyd ei saanud aru hästi millal see muusika teema muutus trance vs. metalli teemaks, kus teineteist sõimatakse... no kutsuge siis juba räpimehed ja diskopepud ka....
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      polegi mingi metal vs tränsu. asi on selles, et see kradi taneli targutamine ajab kõravd sitavett jooksma.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Nelly Furtado - Try..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Noor Eesti - Ühes väikses Eesti linnas
                          Rein Rannap - Ilus maa
                          www.jalgpall.ee
                          http://www.last.fm/user/lennartk

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Mina kuulan praegu üht head suve lugu na ,sest talv mulle ei meeldi enam na!

                            Summerlove - \"Remember me\". Osadest sõnadest saan aru ka na ,ja need on täitsa lahedad na!!
                            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas lennu

                              Rein Rannap - Ilus maa
                              See jah kena laul. Paar aastat tagasi sai seda isegi koos kooriga lauldud

                              Aga mu praegused lemmikud:

                              Yellowcard - \"Only One\"
                              Yellowcard - \"Way Away\"
                              Green Day - \"Wake Me Up When September Ends\"
                              Yellowcard - \"Ocean Avenue\"

                              Niih, ja ütleks siis ka oma 2004.aasta lemmikalbumid...

                              1. Green Day - \"American Idiot\"
                              2. Hoobastank - \"The Reason\"
                              3. Avril Lavigne - \"Under My Skin\"
                              4. Sum 41 - \"Chuck\"
                              5. Jamie Cullum - \"Twentysomething\"

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Ühesõnaga kirjutaks üle mitme päeva foorumisse saades pisukse trezeliku ülevaate oma muusikamaitsest ja/või selle aasta lemmikutest:

                                Franz Ferdinand - Darts of Pleasure

                                EDIT:

                                Otsustasin siiski midagi pikemat ja äkki isegi asjalikumat kokku kirjutada. Niisiis ütlen kõigepealt, et minu jaoks eksisteerib põhimõtteliselt kaks muusikastiili vms:
                                1) see, mis meeldib
                                2) see, mis ei meeldi
                                Tundub lihtne ju? Et ei ole vaja hakata mingeid tohutuid bändidehunnikuid klassidesse jaotama ja mõtlema, et fui, see peaks olema hip-hop, see mulle nüüd ei tohi meeldida. Njaah, enam-vähem lihtsam jaotus küll, aga siingi tuleb ette seiku, mille põhjal võib üks lugu ühel ajahetkel absoluutselt mitte \"peale minna\", millegagi seoses või siis lihtsalt aja möödudes võib aga sellest saada üks lemmikutest... Naljakas, aga nii on...

                                Niisiis, nõndaviisi... asjale lähemale liikudes mainiks, et minu maitse kõigub suht äärmusest äärmusesse ja kuigi miskil hetkel pidasin end ikka suht karmiks roki-, punkroki-, pungivennaks, siis nüüd ei saa enam milleski kindel olla - mitte et nüüd sellelaadsed bändid vähem meeldiksid, aga tuleb juurde uusi ja huvitavaid muusikatutvusi... mitte küll nii palju kui mõnel teisel, aga minu jaoks täitsa piisavalt.

                                Mis ja kes siis võiksid olla need, kes kisasid minu kõrvaklappidesse või istusid Winampi pleilistis? Ajaliselt ei hakka ma siin midagi vahet tegema, et milline oli selle aasta album ja milline mitte... seega alustuseks ütleksin, et kuulasin palju-palju Vennaskonna vanu lugusid, ka Villu ja JMKE varasem ja hilisem looming sai kordi läbi kuulatud, nagu ka Mätta Fondi kassetid. Uutest vanadest Eesti asjadest tutvusin lähedaselt Velikije Luki loominguga. Blindigi plaadid silitasid kõrvu... Üksikute väga heade lugudega (või võib-olla mitte üksikutega...) on kohalikest artistidest meelde jäänud Genialistid, Sõpruse Puiestee, Ruja ja ahsooo... väga toredad on oma kodukandi pundi Square\'i kõik lood. NoBigSilence... Loomulikult ei tule kõik huvitavad ja hääd asjad kohe hoobilt meelde, aga ei hullu ma arvan.

                                Anomaalsemate juhtumitena Eesti muusika seisukohalt pean ära mainima mõned artistid/lood, kes ka teatud hetkedel suht meeldinud on: botaste kulumise lugu, vanad ja huvitavad Pearu Pauluse 2 Quick Stardi mõned laulud, samas ka Mister Happymani vms 90ndate hitt... ning loomulikult ei saa mainimata jätta seda, et kohati on iseenesegi üllatuseks kõrvu kumisema jäänud mõni Vanilla Ninja, Dynamindi, Nexuse või siis sellise asja üllitis...

                                Väljamaalt... nagu juba mitmeid setmeid aastaid, nii sai ka sel aastal kuulatud vanu lemmikuid, kellest osadel tuli välja ka midagi uut: Bad Religion (uus plaat meeldis), Offspring (mida uuem, seda sit*m), Green Day (hmm, päris selgusele polegi veel jõudnud selle ameerika idioodi koha pealt - midagi justkui oleks, samas oleks nagu rohkem oodanud), Red Hot Chilli Peppers (Fortune Faded tuleb meelde suti uuema hüva loona nt), Clawfinger etcjne... Blur, Oasis, REM, Papa Roach, Liquido...

                                Uute avastustena enda jaoks: Avril Lavigne\'i mõlemad plaadid on osutunud üllatavalt kuulatavaks minu jaoks, ei oskagi öelda, et esimene oleks parem või vastupidi... Lugu \"Why\", mida pole kummagil plaadil väärib ka siinkohal ära märkimist. Põtrade The Rasmus lummas mind miskil hetkel päris pikalt ja head võis leida nende päris paljudelt plaatidelt. Evanessentsi :P albumgi oli üheks lemmikuks, seda sama võib miski ajahetkega seoses öelda ka Dido \"Life for rent\" kohta... isegi Corrsi sai huviga kuulatud ja vaadatud. Peaaegu oleks unustanud Fatboy Slimi \"Palookaville\'i\" - väärt kraam. Ka Taproot on selle aastaga seoses kõrvu jäänud... Ja siis see hetkel kõige-kõige: Franz Ferdinand - lihtsalt geniaalne, või siis geniaalselt lihtne?

                                Üksikute huvitavate ja meeldivate erandlike lugudena tulevad sellest aastast meelde, et pidevalt sai kedratud Tracey Chapmani lugu \"Fast Car\", Nick Cameni kunagine diskohitt \"I promised myself\" vms, no ja tegelikult võiks siia neid bände ja lugusid lisama jäädagi, isegi Busted, Hanson, Boyzone, Britney, Westlife etc on miskil hetkel kuidagi pääsenud minu pea sisse... ei tea küll milles võib olla asi?

                                Põhimõtteliselt tuli see post vist vägagi naljakas ja hüplik ja mitteammendav, aga mis teha - üritasin haarata haaramatut ja on loogiline, et hetkega siin kõiki ja kõike ei suuda meelde tuletada ja loogiliselt kirja panna. Seetõttu ei hakanud seda isegi mitte üle vaatama. Aga palun.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X