320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Noor Eesti - Ühes väikses Eesti linnas
    Rein Rannap - Ilus maa
    www.jalgpall.ee
    http://www.last.fm/user/lennartk

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Mina kuulan praegu üht head suve lugu na ,sest talv mulle ei meeldi enam na!

      Summerlove - \"Remember me\". Osadest sõnadest saan aru ka na ,ja need on täitsa lahedad na!!
      Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas lennu

        Rein Rannap - Ilus maa
        See jah kena laul. Paar aastat tagasi sai seda isegi koos kooriga lauldud

        Aga mu praegused lemmikud:

        Yellowcard - \"Only One\"
        Yellowcard - \"Way Away\"
        Green Day - \"Wake Me Up When September Ends\"
        Yellowcard - \"Ocean Avenue\"

        Niih, ja ütleks siis ka oma 2004.aasta lemmikalbumid...

        1. Green Day - \"American Idiot\"
        2. Hoobastank - \"The Reason\"
        3. Avril Lavigne - \"Under My Skin\"
        4. Sum 41 - \"Chuck\"
        5. Jamie Cullum - \"Twentysomething\"

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Ühesõnaga kirjutaks üle mitme päeva foorumisse saades pisukse trezeliku ülevaate oma muusikamaitsest ja/või selle aasta lemmikutest:

          Franz Ferdinand - Darts of Pleasure

          EDIT:

          Otsustasin siiski midagi pikemat ja äkki isegi asjalikumat kokku kirjutada. Niisiis ütlen kõigepealt, et minu jaoks eksisteerib põhimõtteliselt kaks muusikastiili vms:
          1) see, mis meeldib
          2) see, mis ei meeldi
          Tundub lihtne ju? Et ei ole vaja hakata mingeid tohutuid bändidehunnikuid klassidesse jaotama ja mõtlema, et fui, see peaks olema hip-hop, see mulle nüüd ei tohi meeldida. Njaah, enam-vähem lihtsam jaotus küll, aga siingi tuleb ette seiku, mille põhjal võib üks lugu ühel ajahetkel absoluutselt mitte \"peale minna\", millegagi seoses või siis lihtsalt aja möödudes võib aga sellest saada üks lemmikutest... Naljakas, aga nii on...

          Niisiis, nõndaviisi... asjale lähemale liikudes mainiks, et minu maitse kõigub suht äärmusest äärmusesse ja kuigi miskil hetkel pidasin end ikka suht karmiks roki-, punkroki-, pungivennaks, siis nüüd ei saa enam milleski kindel olla - mitte et nüüd sellelaadsed bändid vähem meeldiksid, aga tuleb juurde uusi ja huvitavaid muusikatutvusi... mitte küll nii palju kui mõnel teisel, aga minu jaoks täitsa piisavalt.

          Mis ja kes siis võiksid olla need, kes kisasid minu kõrvaklappidesse või istusid Winampi pleilistis? Ajaliselt ei hakka ma siin midagi vahet tegema, et milline oli selle aasta album ja milline mitte... seega alustuseks ütleksin, et kuulasin palju-palju Vennaskonna vanu lugusid, ka Villu ja JMKE varasem ja hilisem looming sai kordi läbi kuulatud, nagu ka Mätta Fondi kassetid. Uutest vanadest Eesti asjadest tutvusin lähedaselt Velikije Luki loominguga. Blindigi plaadid silitasid kõrvu... Üksikute väga heade lugudega (või võib-olla mitte üksikutega...) on kohalikest artistidest meelde jäänud Genialistid, Sõpruse Puiestee, Ruja ja ahsooo... väga toredad on oma kodukandi pundi Square\'i kõik lood. NoBigSilence... Loomulikult ei tule kõik huvitavad ja hääd asjad kohe hoobilt meelde, aga ei hullu ma arvan.

          Anomaalsemate juhtumitena Eesti muusika seisukohalt pean ära mainima mõned artistid/lood, kes ka teatud hetkedel suht meeldinud on: botaste kulumise lugu, vanad ja huvitavad Pearu Pauluse 2 Quick Stardi mõned laulud, samas ka Mister Happymani vms 90ndate hitt... ning loomulikult ei saa mainimata jätta seda, et kohati on iseenesegi üllatuseks kõrvu kumisema jäänud mõni Vanilla Ninja, Dynamindi, Nexuse või siis sellise asja üllitis...

          Väljamaalt... nagu juba mitmeid setmeid aastaid, nii sai ka sel aastal kuulatud vanu lemmikuid, kellest osadel tuli välja ka midagi uut: Bad Religion (uus plaat meeldis), Offspring (mida uuem, seda sit*m), Green Day (hmm, päris selgusele polegi veel jõudnud selle ameerika idioodi koha pealt - midagi justkui oleks, samas oleks nagu rohkem oodanud), Red Hot Chilli Peppers (Fortune Faded tuleb meelde suti uuema hüva loona nt), Clawfinger etcjne... Blur, Oasis, REM, Papa Roach, Liquido...

          Uute avastustena enda jaoks: Avril Lavigne\'i mõlemad plaadid on osutunud üllatavalt kuulatavaks minu jaoks, ei oskagi öelda, et esimene oleks parem või vastupidi... Lugu \"Why\", mida pole kummagil plaadil väärib ka siinkohal ära märkimist. Põtrade The Rasmus lummas mind miskil hetkel päris pikalt ja head võis leida nende päris paljudelt plaatidelt. Evanessentsi :P albumgi oli üheks lemmikuks, seda sama võib miski ajahetkega seoses öelda ka Dido \"Life for rent\" kohta... isegi Corrsi sai huviga kuulatud ja vaadatud. Peaaegu oleks unustanud Fatboy Slimi \"Palookaville\'i\" - väärt kraam. Ka Taproot on selle aastaga seoses kõrvu jäänud... Ja siis see hetkel kõige-kõige: Franz Ferdinand - lihtsalt geniaalne, või siis geniaalselt lihtne?

          Üksikute huvitavate ja meeldivate erandlike lugudena tulevad sellest aastast meelde, et pidevalt sai kedratud Tracey Chapmani lugu \"Fast Car\", Nick Cameni kunagine diskohitt \"I promised myself\" vms, no ja tegelikult võiks siia neid bände ja lugusid lisama jäädagi, isegi Busted, Hanson, Boyzone, Britney, Westlife etc on miskil hetkel kuidagi pääsenud minu pea sisse... ei tea küll milles võib olla asi?

          Põhimõtteliselt tuli see post vist vägagi naljakas ja hüplik ja mitteammendav, aga mis teha - üritasin haarata haaramatut ja on loogiline, et hetkega siin kõiki ja kõike ei suuda meelde tuletada ja loogiliselt kirja panna. Seetõttu ei hakanud seda isegi mitte üle vaatama. Aga palun.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Ärge saage valesti aru ......... aga kas te t6esti kuulate kah seda mis te siia kirjutate????
            R.I.P Dimebag Darrell


            WE ARE BORN TO DIE

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas Tanel

              Minule käib igasugune metall ja muu kõrvadele. Aga ma ei vingu siin selle üle, et kuidas saadakse seda kuulata. Minu jaoks pole sita muusikat, ma lihtsalt ei kuula mõndasi. Lihtsalt erinevatele inimestele meeldib erinev muusika. Vot nii nimekaim.
              Algselt postitas sarvik*


              A minule käid sina kõrvadele. aga ma ütlen seda, sest minu jaoks on olemas sitad inimesed. vot nii ebanimekaim.
              polegi mingi metal vs tränsu. asi on selles, et see kradi taneli targutamine ajab kõravd sitavett jooksma.

              Kus kohas Tanel targutas??? Täiesti õiget juttu ajas ju. Ja see kui sa hakkad siin asjatult teiste kallal mölisema ning vastu hakkama sellele et inimestel on erinev maitse, siis sa oled vist küll eile sündinud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Kuule jorz. sa vaata nati rohkem ringi ja siis pista plõksima. üldiselt ma ei viitsi teie lammastega seda liini ajada. seega headööd

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas sarvik*


                  Kuule jorz. sa vaata nati rohkem ringi ja siis pista plõksima. üldiselt ma ei viitsi teie lammastega seda liini ajada. seega headööd
                  Vähem õlut, rohkem tegusid!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    seda räägi r9-le

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas sarvik*


                      seda räägi r9-le
                      Ta rohkem burgerite peal...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas skint
                        Niisiis ütlen kõigepealt, et minu jaoks eksisteerib põhimõtteliselt kaks muusikastiili vms:
                        1) see, mis meeldib
                        2) see, mis ei meeldi

                        Big it up for my main man, Skint!

                        Ülevalolev lause kahe levinud muusikastiili kohta tuleks kõigil välja printida ja seinale panna, ja kui vastavalt persoonile träänsumehed või karvased ahvid närvidele hakkavad käima, seda kui mantrat omale ette lugeda, mitte CAPSLOCK peal siin sõimelda. Heagüll, daavids on handycapped ja tema poste ma nagunii ei viitsi lugeda, aga pmst võiksite oma joga maha võtta küll.

                        Juba mihkel jaakson laulis kunagi, et elu pole ainult must ja valge. Kui keegi ÜLDSE, siis tema peaks ju teadma. Nagu Skint üleval, võiksin minagi tuua välja pika listi väga erinevatest esitajatest, mida ma kuulan. tegelikult võiks skindi omast teha copypaste ja sinna pisut karmimat kraami juurde lisada, alates vanast heast sepulturast lõpetades queens of the stone age\'ga.

                        Muusikastiili järgi inimesi klassidesse jagada on lapsik, muide, aga te ju olete kõik piisavalt intelligentsed, et sellest aru saada, eks? Karvik, kes ossi värdjaks sõimab, on sama madala suhtumisega kui powerhitradio austaja, kes metalisõpra maadlema tahab kutsuda.

                        Või üldse, vihake siis üksteist ka kõikide muude kultuuriavalduste eelistamise koha pealt. Ses mõttes, et oleks tore lugeda, kuidas nt akademistid navitrolla austajaid tümitavad ja ooperisõbrad muusikalipileti ostnu perse saadavad. \'Ahsoo, sa ahv käisid Kivirähu viimast näidendit vaatamas, mitte Dostojevski lavastust? No saad molli!\'

                        Võtke oma faking silmaklapid maha ja inisege vähem. Ma tahaks siit teemast lugeda siiski muusikasoovitusi, mitte Mõhu ja Tölpa stiilis \'vestlust\'.

                        Üldiselt, ma kuulan nüüd närvide rahustuseks lugu \'Te olete värdjad\'. Mitu-mitu korda koha.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Koera plaat oli küll paras pask. Hea, et MP3esid saab kiirelt kustutada.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas Martin


                            Koera plaat oli küll paras pask. Hea, et MP3esid saab kiirelt kustutada.
                            Nojah. Mulle näiteks väga meeldib.

                            Samamoodi, nagu ka American Idiot, Genialistid olid siin, Korni greatest hits vol.1 jne.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD, JA KES MÖLISEVAD KARVIKUTEGA...........ylej22nud on vast niisama inimesed kui metalistid........
                              R.I.P Dimebag Darrell


                              WE ARE BORN TO DIE

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Soovitaks kõigile,kes austavad vanemat muusikat ja tuju samasugune kui minul praegu on :Air Supply-Im all out of love

                                Kommentaar

                                Working...
                                X