320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    www.estmusic.com
    Palun!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Merci beacoup Seda punktkommi ei osanud lisada.
      Supplies!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas Artur
        senikaua kui Sulle mingit kymnemehelist rullnokakampa vastu ei tule ja yks neist sulle niisama äkki litti silma alla ei anna, on see tõesti tobe näide... ja seda ei ole juhtunud mitte ainult minuga, vaid päris mitme väga hea sõbraga.
        Neli vene keelt kõnelevat noorukit küll ei küsinud minu käest, mida ma kuulan, vaid kihutasid kohe kümppi... Selge see, et kvaliteetmuusikat (selle all ei pea silmas ei metalit ega klubimuusikat, vaid näiteks Arturi poolt mainitud artiste) kuulavad inimesed on enamasti rahulikumad, sest sellist muusikat kuulavad enamasti vanemad inimesed. Noored ikka enamasti kolmes leeris - metal, hip-hop ja klubimuusika. Ja siis sõdivad koguaeg. Mida vanemaks saadakse, seda enam mõistetakse, et maailmas on igale muusikastiilile ruumi ja kuulajat. Milleks tülitseda? Nautigem muusikat parem!

        PS! Ei saa mainimata jätta, et siin kõvahäälselt kriiskavatele torudele kuluks ka üks kolakas marjaks ära. Ilma ei taheta kuidagi maa peale tagasi tulla.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas Jonathan


          Algselt postitas Undi


          Algselt postitas cant kill me


          Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD
          ...
          Ja õnnetud \"karvased\" sõidavad ainult bussi-trammiga?

          EI metalile pole FUCKING.........TUUNITUD AUTOD JUMALAD:............
          ja mingi perseaugust v2lja tulnud muusika träääääns träääänsträääääns.........fuck off trääääänsssssss
          kuna aasta pole veel läbi, võib selle aasta postituseks lugeda.
          einoh, jätka samas vaimus.

          peale selle annan ma sulle isiklikult raimo aasa nimelise huumoripreemia.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas Artur
            lihtsalt, konkreetselt - inimene, kes kuulab sama muusikat, kes mina, ei tule mulle mitte kunagi vähimagi põhjuseta linnas kallale. no lihtsalt ei tule! ja teie ytlete, et muusika ei loe.
            jah, ma ei ole eriti intelligentne inimene, nagu sa välja pakkusid.
            tihti võin mind näha joomas ja laaberdamas ning kõrtsides praalimas. olen ka kodu tulles ja muidu sattunud situatsioonidesse, mis on päädinud minu füüsilise nahutamisega. sinu jutust tundub, et ka sina oled hiljuti kolakat saanud ja mul on sellest väga kahju. OMETI ei saa ma endiselt aru, mis see muusikasse puutub?

            igasugu idioote leidub kõikjal.

            mulle meeldib väga d\'n\'b ja käin tihiti säändsetel üritustel. tavaliselt on seal toredaid inimesi, aga kord sattus mingi rastadega maailmajumal endast väga heal arvamusel olema ja ma pidin temaga käsipidi kokku minema.

            mulle meeldib väga metal ja ma käin tihti säändsetel üritustel. tavaliselt on seal toredad inimesed, aga kord sattus mingi kiilakas (!) tont hoogu ja püüdis mulle kõikide võimalustega selgeks teha et ma olen üks iluspoiss-oss-värdi. ma ei tea mis see tähendab, pealegi ei ole ma üldse ilus poiss.

            mulle meeldib väga käia eesti jalgpallikoondise mängudel. tavaliselt on seal toredad inimesed, aga viimati lätis, võõrsilmängul, kui te aru ei saanud, pidin kõrvalt vaatama, kuidas kaks eestlast omavahel peldikusseminemise õiguse pärast kaklema tahtsid minna. get a life!

            ma ei tea sinu kuulatavast muusikast midagi, aga mul on hea meel, kui saad kindlalt väita, et seda kuulavad inimesed üksteisele kunagi füüsilist märkust ei osuta. eric cartman ütleks selle peale \'tree hugging hippy crap\'. mina näed ei ütle.

            loomulikult lahterdan ka mina inimesi, aga ma ei ole seda kunagi teinud selle põhjal, mis muusikat ta kuulab - pigem tekkib minu suhtumine kellessegi sinu põlatud \'kõik on suhteline\' ehk meeldib-ei meeldi kriteeriumi najal, mis ei tugine millelgi konkreetsel ja võib muutuda. ma olen näiteks suht värdjas pedant keele koha pealt (kuigi ma annan aru, et see minu foorumi postides just alati välja ei paista) ja mind ajab hullult närvi, kui keegi (kooliskäinud inime) kirjutab \'pensjonär\' või ütleb \'kellegiga\'.

            tegelikult on mul pohlad. minu poolest võivad karvased ja rullnokad vms üksteist edasi vihata, kui neil sellest kergem on. võib-olla siin kivi all ongi vähk peidus - mul on identiteedikriis, sest ma ei kuulu kummassegi kategooriasse?

            PS eile öösel kuulasime rummi kõrvale päris palju Scooter - \'One (Always hardcore)\'. Minu meelest väga viis lugu. hate me now, träänsivihkajad, nagu daavids ütleks.

            edit: typo
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              mnjah, ega see tõepoolest absoluutne pole - kuid korrelatsioon, nagu rK väga tabavalt märkis, on ka minumeelest olemas. see selleks.

              Muidu oli 2004 minu jaoks ühe plaadi aasta.
              How to dismantle an atomic bomb.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas Artur


                ..aga miks nii tobe näide mingite peksa saamiste ja kallale tulemistega? See on nii kole.
                senikaua kui Sulle mingit kymnemehelist rullnokakampa vastu ei tule ja yks neist sulle niisama äkki litti silma alla ei anna, on see tõesti tobe näide... ja seda ei ole juhtunud mitte ainult minuga, vaid päris mitme väga hea sõbraga.
                T2pselt........
                R.I.P Dimebag Darrell


                WE ARE BORN TO DIE

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas Robinho


                  Algselt postitas Artur
                  senikaua kui Sulle mingit kymnemehelist rullnokakampa vastu ei tule ja yks neist sulle niisama äkki litti silma alla ei anna, on see tõesti tobe näide... ja seda ei ole juhtunud mitte ainult minuga, vaid päris mitme väga hea sõbraga.
                  Neli vene keelt kõnelevat noorukit küll ei küsinud minu käest, mida ma kuulan, vaid kihutasid kohe kümppi... Selge see, et kvaliteetmuusikat (selle all ei pea silmas ei metalit ega klubimuusikat, vaid näiteks Arturi poolt mainitud artiste) kuulavad inimesed on enamasti rahulikumad, sest sellist muusikat kuulavad enamasti vanemad inimesed. Noored ikka enamasti kolmes leeris - metal, hip-hop ja klubimuusika. Ja siis sõdivad koguaeg. Mida vanemaks saadakse, seda enam mõistetakse, et maailmas on igale muusikastiilile ruumi ja kuulajat. Milleks tülitseda? Nautigem muusikat parem!

                  PS! Ei saa mainimata jätta, et siin kõvahäälselt kriiskavatele torudele kuluks ka üks kolakas marjaks ära. Ilma ei taheta kuidagi maa peale tagasi tulla.
                  On ka erandeid!!!!!
                  Mida vanemax saan seda ENAM m6istan et Metal ja symfoonia on see mis OLI on ja JÄÄB!

                  Nightwish 4 ever
                  SlipKnoT 4 ever

                  Apocalyptica vallutab maailma..........
                  R.I.P Dimebag Darrell


                  WE ARE BORN TO DIE

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Ok tglt yx lihtne n2ide..........

                    Igap2ev ytleb m6ni kiilakas tr22nsi vend.......YOU KARV v6i midagi sellist!!!!
                    J22b igavesex meelde kui Ossid tulid meie juurde........olime s6braga kahekesi.......s6ber Skates..........Oss ytles \"tee trikki aff\" s6ber ytles et esitex ma pole aff ja teisex ma ei ole sulle Kloun siin..........sellepeale sai s6ber k6rval molli.........maha kukkudes.....haaras rula ja l6i trukkidega Ossi esihambad v2lja.......ja OLI v2ga KOOM kui n2gin et h2rg Oss maas hambaid v2lja sylitas
                    R.I.P Dimebag Darrell


                    WE ARE BORN TO DIE

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Kuna ma pole suur albumite sõber siis lisan, vaid see aasta mind köitnud lood.

                      Ashlee Simpson - Pieces of me
                      Dynamint - Klubi Paradiis
                      Dynamint - Jätke võtmed väljapoole (parim retro kambäkk)
                      Ja Rule - Reign
                      Ja Rule - New york, New york
                      Jay-Z - 99 problems(mu telefoni helin ) (parim räpp )
                      Jay-Z - H to the izzo
                      Jay-Z - Hard knock life
                      Rammstein - Moskau
                      Rammstein - Amerika
                      Maroon 5 - This Love(tüütas samas mind ära, kui hakkaks eestis popiks saama)
                      Linkin Park - Numb
                      Linkin Park - Faint
                      Linkin Park & Jay-Z - Numb/Encore
                      Fabulous - Breathe (aasta lugu vast)
                      Hilary Duff - Come Clean
                      O-Zone - Dragostea din tei(russian mix) ... no sõnad on lihtsalt liiga head
                      Green day - Boulevard of Broken Dreams
                      Green Day - American Idiot
                      Green Day - I fought the law
                      Green Day - Time of your Life
                      Papa Roach - Gettin` away with murder
                      Papa Roach - Between Angels and Insects
                      Papa Roach - Time and Time
                      Papa Roach - Last Resort
                      Papa Roach & NERD - Don`t Look Back
                      NERD - She wants to move(ja kõik esimese plaadi lood)
                      Nexus - Ei Saa
                      Nexus - Hingetuna
                      Nexus - Nii kuum
                      Nexus feat Koit Toome - Lubasid tulla
                      D-12 - How Come
                      Eminem - Just Lose It (aasta nn preformer)
                      Jo Jo - Leave (aasta smurf)
                      Sõpruse puiestee - 1905
                      Evanescence - My Immortal
                      Evanescence - Bring me to Life
                      Toe Tag - Legendaarne ... (aasta eesti lugu)
                      Robbie Williams - Radio
                      Beyonce feat Jay-Z - Crazy in Love

                      jne.... rohkem ei viitsi
                      ja vat siuke sitt maitse mul ongi

                      edit: 3 lugu kindlasti veel

                      Global Deejays - Sounds of the San Fransisco (aasta klubihitt)
                      Hattrick Zero - Divine(Raise a Hand) .... (aasta hümn )
                      Usher - Yeah


                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        ma ei ole üldse tolerantne
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'


                          Ärge nüüd üle ka muretsege, palju neid lambaid siis ikka on...

                          Metal versus techo o.m.g. See on nagu suht väike probleem ma leian.
                          Eks aeg muudab inimesi ja ühel hetkel Sa ei saa isegi aru, kui ise kuulad juba pisut teistsugust muusikat.
                          Siin mõned võimalikud tsenaariumid
                          techno>house>world music>jazz>klassika>simman
                          metal>psühhadeelia>proge>klassika>simm an
                          järjestused ja arengud on muidugi äärmiselt meelevaldsed ja väga vabalt võib mingil arenguetapil toimuda teatav arengupeetus...
                          ...aga siiski katsuge mõista, et mõned inimesed Teist on erinevatel etappidel ja mõned ei ole veel sinnamaani jõudnud, kus Teie olete ja mõned ei jõuagi..

                          Vana ja segane Rünno

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas runno



                            Ärge nüüd üle ka muretsege, palju neid lambaid siis ikka on...

                            Metal versus techo o.m.g. See on nagu suht väike probleem ma leian.
                            Eks aeg muudab inimesi ja ühel hetkel Sa ei saa isegi aru, kui ise kuulad juba pisut teistsugust muusikat.
                            Siin mõned võimalikud tsenaariumid
                            techno>house>world music>jazz>klassika>simman
                            metal>psühhadeelia>proge>klassika>simm an
                            järjestused ja arengud on muidugi äärmiselt meelevaldsed ja väga vabalt võib mingil arenguetapil toimuda teatav arengupeetus...
                            ...aga siiski katsuge mõista, et mõned inimesed Teist on erinevatel etappidel ja mõned ei ole veel sinnamaani jõudnud, kus Teie olete ja mõned ei jõuagi..

                            Vana ja segane Rünno

                            Tore kui loogika weereb........aga nats vales suunas!
                            R.I.P Dimebag Darrell


                            WE ARE BORN TO DIE

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas Jonathan
                              Tore kui loogika weereb........aga nats vales suunas!

                              Miks Sa eeldad, et minu ja Sinu loogikal üldse midagi ühist on..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                see, kuna aasta pole vist ikka veel läbi, siis on minu selleaastane lemmik the destillers
                                raisk, hea taasavastus arvutisügavustest

                                oh serena...

                                kakluste kohta niipalju, et mul 1 sõber(silmnähtav punkrokkar) sai paari päeva eest 6e venku käest rõvedalt molli ja asjad varastati ka kõik ära.

                                siiamaani naerame tema üle...

                                a pohui, elagu skandaalid
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X