320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas runno


    Algselt postitas Jonathan
    Tore kui loogika weereb........aga nats vales suunas!

    Miks Sa eeldad, et minu ja Sinu loogikal üldse midagi ühist on..

    Sinu loogika on t6rts putsis peax mainima
    R.I.P Dimebag Darrell


    WE ARE BORN TO DIE

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      A Studio feat Polina - SOS (Europa XL Vocal mix) - Selline chill-grill tune. Parajalt energiline ja lahe klubibiit. Mainstream, aga sellegipoolest hea. Aitäh tähelepanu eest.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Nonii, meie tubli ja kõiketeadlik kollektiiv. Oleks kaks küsimust, ning mõlemad puudutavad muusikat.

        1)Kas keegi teab mis on \"Mystery Alaska\" lõpulugu.

        2)enne jõule jooksis TV3 ekraanil reklaam, mis tutvustas filme, mida näidati jõuludel, ning uuel aastal. Ning klipi taga käis lugu sõnadega \"last night I was watching tv, weather man came on and said to me\". Ma pole kindel et sõnad on täpselt 100% õiget, aga sinnakanti.

        Niiet kas siis keegi oskab öelda, mis lood need. Tänukirja saadan postiga.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas EgoTrip

          2)enne jõule jooksis TV3 ekraanil reklaam, mis tutvustas filme, mida näidati jõuludel, ning uuel aastal. Ning klipi taga käis lugu sõnadega \"last night I was watching tv, weather man came on and said to me\". Ma pole kindel et sõnad on täpselt 100% õiget, aga sinnakanti.
          Ise ka otsisin paar päeva tagasi selle loo nime. Peaks olema Skamp - \"Na na na\"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas Ola


            Algselt postitas EgoTrip

            2)enne jõule jooksis TV3 ekraanil reklaam, mis tutvustas filme, mida näidati jõuludel, ning uuel aastal. Ning klipi taga käis lugu sõnadega \"last night I was watching tv, weather man came on and said to me\". Ma pole kindel et sõnad on täpselt 100% õiget, aga sinnakanti.
            Ise ka otsisin paar päeva tagasi selle loo nime. Peaks olema Skamp - \"Na na na\"
            Huvitav, et Tanua seda laulu ära pole märkinud...:P
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              olen ka seda lgu otsinud, aga see pole see. Meloodia, kus see naine ümiseb on sarnane, aga ikka mitte see.
              Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas realmadridfan


                Algselt postitas Ola


                Algselt postitas EgoTrip

                2)enne jõule jooksis TV3 ekraanil reklaam, mis tutvustas filme, mida näidati jõuludel, ning uuel aastal. Ning klipi taga käis lugu sõnadega \"last night I was watching tv, weather man came on and said to me\". Ma pole kindel et sõnad on täpselt 100% õiget, aga sinnakanti.
                Ise ka otsisin paar päeva tagasi selle loo nime. Peaks olema Skamp - \"Na na na\"
                Huvitav, et Tanua seda laulu ära pole märkinud...:P


                Ma just lugesin teie neid postitusi selle kohta, miks Tanua koguaeg na ütleb!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  tembuu allkiri

                  I want to see what people saw
                  I want to feel like I felt before
                  I want to see the kingdom come
                  I want to feel forever young
                  I want to sing
                  To sing my song
                  I want to live in a world where I belong
                  I want to live
                  I will survive
                  Nonäedsasiis, minagi olen seda lugu viimasel ajal päris hea meelega kuulanud... Travise plaate mängitades leiab sealt väga hüvasid lugusid, mõnusalt rahulik ja lüüriline asi .

                  Ja Uuno raadiost mingi aasta kokkuvõtva tabeli alguse kuulamine tasus ka ära, kuulsin sealt koguni üht head ja mulle seni teadmata lugu: Deepest Blue - Shooting Star.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Resurrection (Gabriel & Dresden Vocal Mix)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Viimase nädala jooksul olen Koera debüüti kuulanud nii et anna aga olla. Ära tüüdanud veel pole.

                      Hetkel kuulan Jamiroquaid ja kaalun kas avada uus õlle või mitte...
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas vandersell


                        Viimase nädala jooksul olen Koera debüüti kuulanud nii et anna aga olla. Ära tüüdanud veel pole.

                        Hetkel kuulan Jamiroquaid ja kaalun kas avada uus õlle või mitte...
                        Olen tähelepannud, et viimasel ajal oled palju internetis, jood liiga sageli alkoholseid jooke ning kuulad head muusikat. Uuel aastal uus elu? Jätsid kõik halva 2004ndasse? Lõpuks tuli mõistus pähe ja said aru, milles on elu mõte ja kus peitub õnn?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Guilty as charged. Kuigi alkoholi võlud avastasin juba ammuilma.
                          Ja plaadi saad paari päeva jooksul tagasi
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Nightbreed - Pack of Wolves
                            Tänase päeva lugu for sure. dnb+metal..!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Reggae-muusika sõbrad võiksid proovida kusagilt leida The Fabulous Flames\'i loo Holy Holly. Inimese tervis, kes seda laulu kuuldes tantsu ei hakka vihtuma, teeb mind murelikuks.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Reggae-muusika sõbrad võiksid proovida kusagilt leida The Fabulous Flames\'i loo Holy Holly. Inimese tervis, kes seda laulu kuuldes tantsu ei hakka vihtuma, teeb mind murelikuks.

                                äkki oskad soovitusi jagada kust otsida?
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X