320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas mukiii


    Algselt postitas rohelineKonn


    imestan, et keegi pole ära märkinud veel NBS ja Kosmikute plaati \"Kuidas kuningas kuu peale kippus\". minu arust parim kodumaine üllitis 2004
    tahaks metsikult vastu vaielda.
    võrreldamatult parem on \"kuidas tuli pimedus\"
    puhas,ilus ja ideaalne.
    täpselt selline,nagu peab.
    kosmikud ju ometigi.
    Kosmikud on veel igavamad kui Tuberkuloited, väga keskpärane Eesti pseudodepressiivne rock, kolmanda järgu vaese mehe Metro Luminal.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      artur,kallis,keegi on sind viimasel ajal vist julmalt peksnud.
      tunnen kaasa.
      tõesti.
      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Tori Amos - A Sorta Fairytale

        Mõnusalt hea, meeldiv ja rahulik. Meeldib, täiega!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          phil collins esineb praegu etv-s,mõnusalt nostalgiline ja hea kontsert vanameistrilt
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            viktor tsoi & kino. klassika!
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Üks mu suurimatest lemmikutest on hetkel Briti bänd Franz Ferdinand. Nende uus album on lihtsalt uskumatult hea!! Plaati ostes oli mul veel väike eelarvamus, et võib-olla see on üks järjekordne pop-rock bänd, millesarnaseid Inglismaal väga palju leidub. Sõprade soovitusel ma selle ostsin ja TÕESTI ei pidanud pettuma.
              Järjekordne pop-rock bänd Franz Ferdinand küll pole. Just vastupidi, nende muusika mõjub pigem värskendavalt kogu selles Bustedite meres. Väikseid paralleele võib tuua 80ndate alguse rokkbändidega. Rahvale läheb ilmselt selline musa hästi peale, briti edetabelites olid nad vahelpeal suht kõrgel kohal. Pange tähele, varsti hakkab sellesarnaseid bände tulema nagu seeni pärast vihma. Plaadilt ei oskagi konkreetset lemmiklugu välja tuua...kõik olid nii head. Võib-olla \"Take Me Out\" ja \"Darts Of Pleasure\".

              Igal juhul, üks mu õnnestunumatest plaadiostudest viimasel ajal

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas nodisco


                viktor tsoi & kino. klassika!
                Mark Twain kirjutas kunagi, et klassika on see, mida kõik tahavad, et oleksid lugenud, aga mida tegelikult keegi eriti lugeda ei taha...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas Diana


                  Franz Ferdinand....
                  Valiti ka Areeni aasta albumiks. Tänu sellele tekkis huvi ja kuulasin läbi. Ütleme nii, et peale seda hakkasin vana head Briti rokki tunduvalt rohkem taga nutma.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas jyriöö


                    Algselt postitas Diana


                    Franz Ferdinand....
                    Valiti ka Areeni aasta albumiks. Tänu sellele tekkis huvi ja kuulasin läbi. Ütleme nii, et peale seda hakkasin vana head Briti rokki tunduvalt rohkem taga nutma.
                    Aga kuula ühe korra veel, siis äkki enam ei nuta... Ühesõnaga kuulasin ka mina esimesel korral selle plaadi läbi muude tegevuste kõrvalt ja esimese korraga ei jätnud see mullegi mingit eriti tõsist muljet. Aga teise ja kolmanda ja neljanda jne korra kohta seda enam öelda ei saa. Samas võib see olla vaid minu eripära, esimese kuulmise peale vaimustun ma tugevasti ikka väga vähestest asjadest...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas skint
                      Algselt postitas jyriöö
                      Valiti ka Areeni aasta albumiks. Tänu sellele tekkis huvi ja kuulasin läbi. Ütleme nii, et peale seda hakkasin vana head Briti rokki tunduvalt rohkem taga nutma.
                      Aga kuula ühe korra veel, siis äkki enam ei nuta...
                      On kaks võimalust. Kas lugupeetud Brightoni toetaja on loll ja ei saa asjadest aru või tõlgendab tobe Leedsi toetaja asju lihtsalt üle. Igatahes riskin.

                      Skint, sa oled puhta jobu ju! See, et jyriöö nutab, tähendabki, et ta oli seda kuulates nii rõõmus ja tahaks üha veel ja veel - aga pole, on ainult see album. Sa oled küll meil selline veidi slow ja ei saa asjadele esimese korraga pihta (nii muusika kui ka teksti), kuid ürita!



                      Kui nüüd mööda läks, siis on ikka mark maani :P
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        No jääme ootama siis, mida jyriöö ütleb...

                        Aga kui mina peaksin siinkohal lolliks osutuma, siis on minul vähemalt erinevalt sinust, Martin, vettpidavaid vabandusi varnast küll ja küll võtta.

                        Mitte et loll poleks see, kes vabandust ei leia, vaid see, kes lollisti vabandab...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Mina kaldun matu kaissu!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Koomikud. See on vist see Tartu huumor, mida ma ei jaga . Lisaks niipalju, et ega halb toit mitmekordse söömise peale paremaks ei lähe. Vähemalt minu puhul on see nii, kui asi puudutab muusikat. Samas ei taha ma absoluutselt laskuda mõttetusse arutellu, mis on \"hea\" ja mis \"halb\". Vabaduse minu eest arvata jätaks sulle, Martin, ka edaspidi. Sul tuleb see nii nunnult välja.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              ahaa, kui muusikast juba jutt käib, siis kutsun kõiki inimesi 29. janvaaril polümeeri kontsertile
                              tulekul on siiamaani suurim punkrokk kontsert sel aastal.

                              kuulsamatest tegijatest peale minu bändi esinevad iq zero, psyhhoterror, newrokk city ja siis veel tlnna bände.
                              pidu kestab hommikuni,, a kui keegi tahab mind sõimama ja munadega loopima tulla, siis meie esineme esimesena, see siis mingi 9 paiku.

                              hetkel rohkem reklaami ei tee.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas nodisco

                                viktor tsoi & kino. klassika!
                                Tsoi tegi tõesti head muusikat. Minul olemasolevatest kogumikest meeldib kõige rohkem ehk just tema viimane album.
                                The other line moves faster.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X