320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Brainstorm - Under My Wing (Is Your Sweet Home)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas mcnamara
      U2 debati puhul kaldun sinnapoole, et pärast Achtung Baby\'t oli minu jaoks suures osas lõpp. Zooroopat kuulasin veel mingil määral, aga hilisem on väga külmaks jätnud. Seda viimast üllitist pole kuulnud - väga huvi pole ka. Olen sellest korporatsioonirockist vist väga välja kasvanud.
      ega vist muud saagi siinkohal öelda, kui paljust heast oled ilma jäänud sel juhul.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Viimasel nädalal olen pidama jäänud The Beach Boysi the best of albumil \"Endless Summer\".
        Igati mõnus ja tore on kuulata nostalgilisi suvehitte nagu \"Surfin\' USA\", \"I Get Around\" või \"Good Vibrations\" praegusel masendaval aastaajal.
        Where were you in '62?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas SleepWalking
          ega vist muud saagi siinkohal öelda, kui paljust heast oled ilma jäänud sel juhul.
          Teadmata, kas ülaltoodu käib U2 viimase plaadi või korporatsioonirocki kohta üldisemalt, siis esimesel juhul võib-olla, teisel ei usu eriti.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Laura - Moonwalk!!

            Mõni eriti vahva sell võiks mulle Laura nr otsida kuskilt. Saab neli-pack premiumit vastu.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas Silver


              Laura - Moonwalk!!

              Mõni eriti vahva sell võiks mulle Laura nr otsida kuskilt. Saab neli-pack premiumit vastu.
              Ma isegi saaks selle, aga õlut ei joo.:P

              EDIT: Mitte, et ma naistemees oleks, aga üks sõbranna tunneb teda jne.

              Ahjaa, ei tegele ka muidu selliste asjadega! Otsi ratest teda...:P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Oh, superlahe. Otsi siis! Kõik kontaktid on teretulnud!! :P Mida sa siis jood? Teeme Limpsi 2l korda neli?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=2]Chimaira - Down Again[/glow]
                  R.I.P Steffi
                  7.05.05


                  Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Ingwie Malmsteen rokib
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Green Day - Boulevard of Broken Dreams

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas marcello


                        Ingwie Malmsteen rokib
                        marcello on vana




                        aga mis U2 diskusiooni puutub, siis mcn jutus on mingi iva siiski olemas. nimelt väitis ta, et Achtungist paremaks enam ei läinud. ei läinud jah. olen juba umbes kümme aastat seisukohal, et just seesama ongi maailmaajaloo parim plaat. bono religioossete tekstide kõrgaeg.
                        teisalt pean pisut kummaliseks, kui Zooropa oleks nagu talutav, aga Pop ja Original Soundtracks enam ei ole. pigem süüdistaks sind ennast hoopis muutumises.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          ju siis on nagu green frog ütles
                          Liigutaks ma näppe nii kiiresti nagu Ingwie...
                          Tegelt on nii,et ta poleks mulle meeldegi tulnud,sest plaadi peal teda ei ole aga tegin suurpuhastust ja leidsin kassettilt (krt ma olen tõesti vana) ja kuulasin.
                          Hea,et ma veel Queeni ei maininud,selle bändi kassette leidsin oma paarkümmend.Sõbrad poolast vorpisid neid ju imeodava hinnaga 90 alguses.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Incubus - I wish you were here!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              RESORTE - LA ESTRELLA
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas Silver


                                Laura - Moonwalk!!

                                Mõni eriti vahva sell võiks mulle Laura nr otsida kuskilt. Saab neli-pack premiumit vastu.
                                Midagi siit äkki :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X