320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    aretha franklin - rocksteady (danny krivit edit)

    Väga kunn!
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      päevast!
      täna naudin kollektiivi nimega \"röövel ööbik\". kassett \"ilu\" õnnestus lõppude lõpuks hea sõbra abiga omastada.
      meelenauding.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Kõigile, kes siin Franz Ferdinandist vaimustuses olid soovitaks sellist bändi nagu Hot Hot Heat väga mõnus muusika, eriti tekitab sõltuvust lugu Bandages

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas fittibaldi


          mul on telepurki tekkinud uus kanal - Pervõi Baltiiski Muzõkalnõi Kanal. Võibolla juba ammu, aga praegu alles avastasin. Ja kus sealt tuleb vinget kraami! Meie Dynamindi \'Bemarivend\' vms on poisike sellise asja kõrval nagu Serjozha - Tshernõi Bumer (must bemm, kes keelt ei mõista).
          Ilma igasuguse irooniata, ma olen jumala sillas! Kuskilt sikutada seda paraku pole veel õnnestunud. kui teil on, siis öelge.
          millegipärast meenus mulle sellega seoses muusika mida sai kuulatud venemaal olles sealsetes ööklubides kus naiselikud mehed ja muidu naised jalga keerutasid...
          siinkohal küsimus laiale ringile: kellel on mingeid andmeid venemaal tehtavast tantsumuusikast...mõned esitajad aitaksid hädast välja... selle muusikastiili tunnuseks on eripärase bassiliin mida ma siinkohal kirjeldada ei oska- seda peab ise kuulma aga meenutab sellist heli nagu keegi peksaks vastu vihmaveetoru :P
          igasugune abi on oodatud
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas cobras


            millegipärast meenus mulle sellega seoses muusika mida sai kuulatud venemaal olles sealsetes ööklubides kus naiselikud mehed ja muidu naised jalga keerutasid...
            siinkohal küsimus laiale ringile: kellel on mingeid andmeid venemaal tehtavast tantsumuusikast...mõned esitajad aitaksid hädast välja... selle muusikastiili tunnuseks on eripärase bassiliin mida ma siinkohal kirjeldada ei oska- sead peab ise kuulma aga meenutab sellist heli nagu keegi peksaks vastu vihmaveetoru :P
            igasugune abi on oodatud
            2trancy on igatahes eriti kõva. Ära tule ütlema, et sa ei tea neid? Väike Moskva grupp.

            Lemmik laul on mul neilt ülikindlalt - \"Hey DJ Play\"

            Kuradi hea tuun.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Smilers - Seilan 7 merd!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas eika


                Kõigile, kes siin Franz Ferdinandist vaimustuses olid soovitaks sellist bändi nagu Hot Hot Heat väga mõnus muusika, eriti tekitab sõltuvust lugu Bandages
                Bandages ei tekita erilisi emotsioone, kuid seevastu Goodnight-goodnight tiksub minu rütmi järgi mu südames

                Kanada on pop! Kollane on ülekõige!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Linkin Park:хnnelik:
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    second handi korras sai endale soetatud vennaskonna priima...üle prahi plaat
                    p.s. iga uus on unustatud vana
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Team America: World Police Soundtrack
                      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Mick Jagger and Dave Sewart - Old Habits Die Hard

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Dingo uus album.
                          Vana hea Neumann koos Jarkko Eve\'ga on leidnud Dingosse uued liikmed ning esimene singel uuelt albumilt ilmub maikuus. Muide, viimasest helisalvestusest on möödas 10 aastat. Ei teagi, kas tegemist on hea või halva uudisega. Jään hingevärinal vastust ootama.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Jordan James - Livin\' On A Prayer! Täitsa chill mainstream vahelduseks. Selline suhteliselt asjalik on teine, mulle meeldib.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas SleepWalking


                              Dingo uus album.
                              Vana hea Neumann koos Jarkko Eve\'ga on leidnud Dingosse uued liikmed ning esimene singel uuelt albumilt ilmub maikuus. Muide, viimasest helisalvestusest on möödas 10 aastat. Ei teagi, kas tegemist on hea või halva uudisega. Jään hingevärinal vastust ootama.
                              For real!? Dingo tegutseb jälle!? SW, kust sa plaadi said? Ma tahan ka suomi-rocki klassikut!!!
                              www.jalgpall.ee
                              http://www.last.fm/user/lennartk

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas lennu


                                Algselt postitas SleepWalking


                                Dingo uus album.
                                Vana hea Neumann koos Jarkko Eve\'ga on leidnud Dingosse uued liikmed ning esimene singel uuelt albumilt ilmub maikuus. Muide, viimasest helisalvestusest on möödas 10 aastat. Ei teagi, kas tegemist on hea või halva uudisega. Jään hingevärinal vastust ootama.
                                For real!? Dingo tegutseb jälle!? SW, kust sa plaadi said? Ma tahan ka suomi-rocki klassikut!!!
                                Ma sain justkui aru, et plaat on alles tulekul...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X