320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Nightwish - Sacrament of Wilderness
    R.I.P Steffi
    7.05.05


    Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas Evu


      Kui kellegil on seda laulu, siis võiks ta selle netti uppida ja lingi siia postitada:

      Dagö - Teine Kadriorg
      Mul on olemas, aga uppida ma hetkel ei viitsi ... kui tahad siis msn abiks stupido60@hotmail.com või, kui mircu taolist proget kasutad siis soccerneti jutukast leiad mind samuti

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Terminaator - Inetu
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          saagige pkikki


          the(fokin) fall

          printman

          üleilmqa kuul lugu

          kuulake nign saage kasotti

          seks on lahe oli ka kuul lugu

          koknei pixies
          rabbarokk
          röövel ööbik
          kohtlajärve punk rokkarid
          uuno laur(röövel ööbik a 1985)
          korsten(bääd teist)
          kazakk
          antti kristo(bollocks)
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Oasis \"Don\'t Believe Truth\"
            Coldplay \"X & Y\"
            The Tears \"Here Comes The Tears\"
            The White Stripes \"Get Behind Me Satan\"

            Miskit peab maailmas muutunud olema, et neli suurepärast plaati korraga välja lajatatakse. Igal juhul lühifilmil \"Minu Suvi\" on soundtrack olemas.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              system of a down

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Led Zeppelin - Immigrant song
                Tõsiselt kõva laul...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Assamalla & Kalm või Kalm vs Assamalla, võtke kuidas tahate
                  308

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Tenacious D - Tribute to the Greatest Song in the World
                    Tomoyasu Hotei - Rocket Dive (kontrollimisel selgus, et tegelikult ma ei teagi siiski täpselt kes esitab, winamp arvab et esitaja on Hide, mitte tomoyasu - aga see ei muuda fakti, et lugu on tegija)
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Ryan Adamsi topeltketas \"Cold Roses\" on vist see meistriteos, mida temalt juba mõne hea aasta oodanud olen.
                      Avalaul \"Magnolia Mountain\" juba: need vabalt ringilippavad kitarrid nagu Grateful Dead\'il või Allman Brothersil parimatel päevadel. Vaimustav.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        Ryan Adamsi topeltketas \"Cold Roses\" on vist see meistriteos, mida temalt juba mõne hea aasta oodanud olen.
                        Avalaul \"Magnolia Mountain\" juba: need vabalt ringilippavad kitarrid nagu Grateful Dead\'il või Allman Brothersil parimatel päevadel. Vaimustav.
                        kõlab nagu Fleetwood Mac

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas dannar
                          kõlab nagu Fleetwood Mac
                          Tegelikult ei kõla (kui sa just ei mõtle seda vana head 60-te bluusibändi), aga pigem jah nagu Fleetwood Mac ja mitte nagu Green Day. Või siis see Tenacious D või Cool D või mis ta nüüd oligi.
                          Jah, ma juba läksin.

                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas mcnamara
                            Või siis see Tenacious D või Cool D või mis ta nüüd oligi.
                            võeh, kus nüüd ütles. everybody loves Jack Black!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas mcnamara


                              Algselt postitas dannar
                              kõlab nagu Fleetwood Mac
                              Tegelikult ei kõla (kui sa just ei mõtle seda vana head 60-te bluusibändi), aga pigem jah nagu Fleetwood Mac ja mitte nagu Green Day. Või siis see Tenacious D või Cool D või mis ta nüüd oligi.
                              Jah, ma juba läksin.
                              Fleetwood mac alustas tõesti tegevust aastal 1968, no väemalt siis anti esimene plaat välja. Ning teevad siiani muusikat. Viimane plaat oli näiteks Say You Will, vott

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas dannar
                                Fleetwood mac alustas tõesti tegevust aastal 1968, no väemalt siis anti esimene plaat välja. Ning teevad siiani muusikat. Viimane plaat oli näiteks Say You Will, vott
                                Fleetwood Mac\'i on üldiselt peetud sisuliselt kaheks erinevaks bändiks. 67. aastal asutatud gruppi juhtisid kitarrivirtuoosid Peter Green ja Jeremy Spencer. Mängiti peamiselt autentset bluusi või bluusipõhist muusikat. Härrad Green ja Spencer võtsid mõlemad pisut liiga palju uimasteid ja suundusid 1970.aasta paiku oma eriskummalistele radadele. Green on ikka aeg-ajalt püüdnud muusikakarjääri jätkata, hoolimata kallalkäivatest hullusehoogudest, Spencer astus mingisse veidrasse usulahku ja kadus.
                                Bändi trummar ja bassimees Mick Fleetwood ja John McVie ehitasid aegapidi üles hoopis teist tüüpi muusikat mänginud pop-bändi, mis sai 70-tel ülipopiks härra Lindsay Buckinghami ning prouade Stevie Nicksi ning Christine McVie juhtimisel. Nimetatud seltskond (v.a pensionile läinud Christine) tegutseb tõesti vähemalt aeg-ajalt edasi ka 21. sajandil.
                                Kummagi nimetatud Fleetwood Mac-i koosseisu muusikal on minu hinnangul üpris vähe ühist härra Ryan Adamsi juurtemusaga, mida ma varem siin teemas võtsin vaevaks pisut kiita. Tänan.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X