320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Ill Nino - Predisposed
    Resorte - Aqui no es Donde
    Resorte - Brota
    Kitti - Brackish
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      ma sain täna ansambli alumiinium, sinu sädelev sõber plaadi \"garaazide taga\" uueks omanikuks.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        eika, millisest poest ja mis hinnaga ostsid. endal on lähimal ajal kindel plaan sama plaat soetada
        www.jalgpall.ee
        http://www.last.fm/user/lennartk

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by lennu


          eika, millisest poest ja mis hinnaga ostsid. endal on lähimal ajal kindel plaan sama plaat soetada
          mina keilakana ostsin selle rõõmu kaubamajast, hinnaga 160eek. aga tallinnas peaks ta paljudes kohtades olemas olema.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Machine Head - Days Turn Blue To Gray
            742617000027
            (sic)
            (515)
            MAGGOT

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Kas äkki kellelgi leidub sellist huvitavat asja nagu vene keelset lugu Šokolaadist Jänes :P tahaks väga... R2 öö programmist olen paar korda juhtunud kuulma seda...

              ette tänades,
              zaz

              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Ol\'Jay - Raelile
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  K6ik SlipKnoTi kuulajad t6mmake:
                  SlipKnoT - Blacheart
                  SlipKnoT - No Life

                  742617000027
                  (sic)
                  (515)
                  MAGGOT

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Hullult hea metal lugu on mu arust Grim Reaper - See You in Hell, nägin seda Biivis ja Buttheedis ja kohe tõmbasin endale.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Korn - Y\'all Want a Single video on, nagu neile meestele kohane, superhea. Seda, et lugu ise samuti, teadsin ma muidugi juba varem. jälgige reklaami!
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Peale Tuskal In Flames\'i nägemist, tuli uus rootsi metallurite maania peale. Praegu ketrab masinas 99 aasta plaat \"Colony\". Soovitan, meloodiat ja growl\'i. Jube hea
                        308

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Tool - Sober ------------->>> on p2ris hää
                          742617000027
                          (sic)
                          (515)
                          MAGGOT

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Originally posted by Davids


                            Tool - Sober ------------->>> on p2ris hää
                            Oo! Veidi üllatav, ent niivõrd hea on kuulda, et herr Davids on (ehk) avastamas Tooli (minu arvates) ääretuid võlusid ja maagiat, mis mind üha uuesti ja uuesti sunnib eelkõige Aenimat ning Lateralust plaadimasinas või arvutis ketrama ja õnnest ohkama, et keegi suudab luua niivõrd haaravat, originaalset ja sügavat muusikat, mida vastavalt meeleolule võib mõista mitmeti. Aenima on minu jaoks kindlasti \"kauamängiva\" kehastus.

                            Sai nüüd pikk lause, kuid mu lemmikbänd on kindlasti väärt veel rohkematki.

                            Lisaks veel seda, kui huvitunud juhuslikult ei tea, et aasta lõpu poole on ilmumas uued plaadilt nii Toolilt endalt kui Maynardi pea samaväärt lahedal projektil A Perfect Circle.

                            Samuti võivad Tooli võlusid peagi nautida arvutimängurid - DOOM 3 muusika pärineb just sellelt vingelt vokaalinstrumentaalansamblilt.

                            Lõpuks tahaks lisada veel, et tänu Arturile on minu kõrvad täna eriti paitatud - põhjuseks Nick Drake ja tema võrratud meloodiad.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Originally posted by m1kk


                              Originally posted by Davids


                              Tool - Sober ------------->>> on p2ris hää
                              Oo! Veidi üllatav, ent niivõrd hea on kuulda, et herr Davids on (ehk) avastamas Tooli (minu arvates) ääretuid võlusid ja maagiat, mis mind üha uuesti ja uuesti sunnib eelkõige Aenimat ning Lateralust plaadimasinas või arvutis ketrama ja õnnest ohkama, et keegi suudab luua niivõrd haaravat, originaalset ja sügavat muusikat, mida vastavalt meeleolule võib mõista mitmeti. Aenima on minu jaoks kindlasti \"kauamängiva\" kehastus.

                              Sai nüüd pikk lause, kuid mu lemmikbänd on kindlasti väärt veel rohkematki.

                              Lisaks veel seda, kui huvitunud juhuslikult ei tea, et aasta lõpu poole on ilmumas uued plaadilt nii Toolilt endalt kui Maynardi pea samaväärt lahedal projektil A Perfect Circle.

                              Samuti võivad Tooli võlusid peagi nautida arvutimängurid - DOOM 3 muusika pärineb just sellelt vingelt vokaalinstrumentaalansamblilt.

                              Lõpuks tahaks lisada veel, et tänu Arturile on minu kõrvad täna eriti paitatud - põhjuseks Nick Drake ja tema võrratud meloodiad.
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                mina eelistan punkrocki. dead kennedys,the clash ,the stranglers ja siis ka eesti tuntumaid selle valdkonna bände. p.s. green day on ka täitsa kuulatav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X