320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    DJ Whirl & Mayer - Streets at Night (Vocal Edition)
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      The Pink Strings - Naistele meeldib iga poos
      308

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Kaiser Chiefs on päris tegija bänd
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          die firma-die eine 2005

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            AC/DC - T.N.T.
            Pantera - This Love

            Pure gold
            "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Huvitav arvamus eesti Hiphopnoorte kohta Ekspressist

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Kui keegi kuulas viimast \"Programmi\", siis seal sai sama asi samuti suure dissi osaliseks. hiphop.ee-s üleval olevate piltide järgi otsustades oli asi pehmelt öeldes hale. Kindlasti ei andnud üritusele juurde toimumisaeg (kuu lõpus) ja küllaltki soolane hind. Tean omastki käest, et õppelaenu-ootus ei lasknud sittagi ette võtta. Teinekord tuleb kiiremini reageerida.

                Aga see, et hopp-pidudel käivad suurem osa kommerts-uus-fännid, tean omastki käest. Selliseid bling-bling-kloune, kes live-esinemise ajal kuskil vaiksemas nurgas pihve sebivad, on arvukalt. Ja ka lava ees möllaval publikul pole pahatihti aimugi, mida esineja laval öelda tahab, ja tehakse häält täiesti valedes kohtades.

                Mis ma siin ikka mölisen. Olen niikuinii kõigist kõige riilim.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  ahviäri.
                  inimestel pole auditooriumist vist erilist pilti - suht raske on siis ka end edukalt realiseerida.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas Artur


                    mazz, ise ka ropendad või?
                    Siin-seal lipsab ühtteist sisse. Vähemalt foorumis suudan end üldjuhul tagasi hoida.


                    Algselt postitas Daz_Booob


                    ahviäri.
                    inimestel pole auditooriumist vist erilist pilti - suht raske on siis ka end edukalt realiseerida.
                    Oot-oot, millest sa räägid? Kui ma sain õigesti aru ja sa pidasid silmas hiphopparite oskamatust end oma auditooriumile müüa, siis sa oled kõigest lihtsalt valesti aru saanud.

                    Edukas realiseerimine on hea muusika, mitte müüv muusika. Kuigi eks need kaks võivad omavahel ka seotud olla teinekord, aga seda siis vaid hea muusika sobivusest mainstream\'iga, mitte mainstream\'i sobivusest hea muusikaga.

                    Aga ma võisin muidugi ka valesti aru saada.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Täna kuulsin Groove Coverage tuleva laulu RIPi ning kuradi täkk biit ja vokaalid on laulul ikka ning täna \"lasti vabadusse\" Jan Wayne uus laul Time 2 Fly, mille ma varsti ka kätte saan. Kuulsin paar päeva prewievit ning ausalt öeldes lootsin palju paremat. Sõnad olid head, aga nendele oleks võinud parema viisi taha panna.

                      Aga hetke TOP 3:

                      1. Crazy DJ & DJ Wnuki feat. East Clubbers - Dream (Deep Sea Project Mix) - Võimas! Võiks mitu tundi järjest kuulata seda laulu.
                      2. Alex Megane - Little Lies (Mike Newman and the Viron Extended Mix) - Väga kõva! Parem, kui Megane esimene singel \"Hurricane\". Refrään läheb eriti hästi peale.
                      3. Klubbingman - Love Message (Tune Up vs. DJ Manian Remix) - Originaal versioon oli iseenesest juba väga hea ning Tune Up!i ja Dj Maniani (ehk Cascada) mix ei saa elusees nagunii halb olla. Väga mõnus biit ning ka vokaalid on väga ilusad.

                      Cascada uus singel \"How Do You Do\" on päris mõnus, kuid minu silmis kehvem, kui \"Miracle\", \"Bad Boy\" või \"Everytime We Touch\", kuid eks näeb, milline miksikuningas Rob Maythi remix kaasa toob.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas mazz
                        Oot-oot, millest sa räägid? Kui ma sain õigesti aru ja sa pidasid silmas hiphopparite oskamatust end oma auditooriumile müüa, siis sa oled kõigest lihtsalt valesti aru saanud.
                        korraldaja ei pea teps mitte hh olema - pidasin siis silmas korralduse poolt
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'


                          Mida sa ise kuulad?
                          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            juhuks, kui keegi punkroki fänn ei tea, siis MTV\'s on green day weekend.


                            /me taob pead vastu lauda, et eilse päeva maha magas.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Kase-Geto

                              Aga oodake vaid, kuni uuemad lood üles saame sinna. We\'ll take over da world!



                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Mousse T. With Roachford - Pop Muzak (Radio Mix)
                                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X