320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas Daz Booob


    Algselt postitas mazz


    Kanye West - Late Registration. Selle albumi esiksingel Gold Digger...
    mind jättis tema uus album suht külmaks - eelmine oli pomm või nii. mees võinuks ikka rohkem aega sepistamiseks varuda.

    kolme nädala hitt-lugu so far: DJ Premier ft. Rev. Run - Mind On The Road
    Mind jälle jättis tema eelmine album täiesti külmaks. Maitse asi.

    Reverend Run\'i on muidugi väga nostalgiline kuulata, aga erilist muusikalist väärtust minu jaoks küll ei paku.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Kuna siin tundub olevat palju Guns`n`Rosesi fänne, siis ehk oskab keegi aidata, kust saab leida nende mõne livekontserdi videopilti?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas Evu


        Keegi läheb täna Saku Suurhalli Judas Priesti kuulama? Läheks nüüd küll, aga piletid juba kirveks ära läinud ja varem ei mõelnud osta.
        \"Electric eye\",\"Breaking to law\",\"Turbo lover\",\"Living after midnight\",\"Another thing coming\" jm. ägedad lood kütsid metal rahva pöörde.Sai käidud ja aega tagasi keeratud 15-20aastat(siis oleks ta megalaks olnud).Aga vennad keevitasid ilusasti ja laulja hääl polnud kuhugi kadunud.Kahetunnine kontsert tasus end ära(enne neid oli soojenduseks veel mingi sommide bänd),eriti seepärast,et FC Concordia mängijad võtsid punti ja loozikoha eest tuli välja käia 360eek koos suupistetega ja paari õllega.Muidu olid piletihinnad alanud 450st.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Soojendajaks oli siiski keegi Eestis elav vene keelt kõnelev Sergei v Andrei, ei mäleta täpselt.

          Judas tegi raju kontserdi maha, selle väikse rahvahulga kohta, kes kohal oli, tehti ikka kõvat lärmi.

          Veebruaris tulemas siis Deep Purple.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            soojendajaks pidi olema(ei tea kas ka oli) sergei abolõmovi bänd. minu meelest suht andekas mees see sergei. pühendunud kindlasti. meenus isegi fakt et olevat konkureerinud inxs-i laulja kohale poolnaljaga.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Abomõlov jah, igatahes hevit teeb. Sihukest mõnusat vanakooli

              kitarrel ja trummidel on ka suht muhedad mehed (Valm ja Atso vastavalt), nii et päris külajoodikute bänd see pole
              308

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Mis sellesse INXS-i laulja kohale kandideerimisse puutub, siis seda valiti \'meerikas ja ikka nii nagu sealne tava viimasel ajal ette näeb - realityshow abil. Septembris sai pull läbi ja valituks osutus keegi Kanada sass J.D. Fowler. Eks see Abolõmovi tegu küllap jah poolnaljaga oli tehtud, ta siiski kütab reeglina natuke karmimat mussi kui need känguruonud, aga katse sellegipoolest.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas mcnamara


                  Algselt postitas mcnamara


                  Algselt postitas vello99


                  Täna keegi hollikasse ka satub?
                  Ma lähen vist siiski. Kuigi üldse ei viitsi.
                  Kõrvad ei taha enam kuidagi lukust lahti minna. Uskumatult kõva müra võib ikka ainult kahe instrumendiga teha.
                  Ja see Jack White on ikka üks pagana hea kitarrist küll.
                  \"Dont underestimate the Baltics\"

                  In your face Jon Stewart...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Ma pikemat aega naudin juba Freddie Foxxx\'i albumit Industry Shakedown. Liiga segane tegelena

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Ergo & The Bandi uus plaat on tuus

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Critikali \"Chapter One - Teine maitse\". Pole tegelikult enam nii väga uus plaat, aga õnnestus ta endale alles nüüd hankida. Ja kinnitab varasemat arvamust, et see mees on Geenius suure algustähega. Ei ole vist sellist muusikastiili, milles see mees ei suudaks midagi rabavat luua. Oleks vaid sündinud kuskil, kus tema talent ka tõesti esile pääseks... Plaat, mille igal kuulamisel avastad midagi uut - sellised kettad on alati parimad.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          McN tõi enne esile meessinger/songwraitereid. Mina lisaks siis ühe naissinger/songwriteri nimega Dot Allison. Selle Šoti lauljatari plaat nimega Afterglow sisaldab väga armsaid ning ilusaid laulukesi ja eriliselt hingeroniv on Did I Imagine you??. urr, kui kena.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Baby Bash & Frankie J - Suga Suga (S.I.N bootleg)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Eminem feat. Elton The Fag Jonh- Stan on täiesti hull laul

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Matthew Herbert \"Plat Du Jour\" - minu jaoks kindlalt aasta album 2005. Kogu plaat keerleb ümber söögiteema ja sisaldab massiliselt huvitavaid helisid õuna haukamisest kanade kaagutamiseni välja. Veel jäävad sellest aastast meelde Daft Punk \"Human After All\", Animal Collective \"Feels\" ja Röyksopp \"The Understanding\". White Stripes jääb vist ka meelde, aga seda negatiivse poole pealt. Võrreldes \"Elephant\" \'iga on selle aasta üllitis ikka väga lahja.

                                Ja veel üks küsimus dannarile, nimelt mainisid sa siin teemas millalgi mingit seitsmekümnendate elektroonikut, kes kõlavat nagu Kraftwerki ja Daft Punki hübriid ning kuna ma tõesti ei viitsi antud teemat läbi lapata, siis äkki värskendad mu mälu? Tänks.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X