320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Aga kui nüüd fitti arvustuse juurde tagasi tulla, siis ei saa mitte aru kuskohast sa selle 7,5 välja võlusid. Aga Janil säilis side reaalsusega ju 100% Naine helistas ja kõik laabus, oletatavalt. Nagu Jan´idel ikka.
    No just. Aga ilmselt peaks seda teist korda vaatama, sest mul ei ole peale paari teravama katke sellest filmist enam suurt meeles ja ei oska oma seitsmejapoole kaitseks ühtegi argumenti tuua. Mis muidugi ei ole hea märk.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Kusjuures, saalist lahkudes ütlesin sõpradele, et see on selline film, mida ma ilmselt telekordust vaatama ei torma.
      Supplies!

      Kommentaar


        Vaatasin ära filmi When a Stranger Calls ja no midagi asjalikku pole öelda. Tavaline Ameerika "õudukas" - üsna mõttetu. Kolm silma kümnest.

        Kommentaar


          kah just Jan'i film vaadatud.. ei midagi erilist, kuid huvitav oli küll vaadata ja hea selle filmi juures on selle suht adekvaatne Eesti elu peegeldus.
          Ühesõnaga: hea (vb kõigest!).

          Kommentaar


            Jäi ette 'The Break-Upi' DVD, Anistoni ja Vince Vaughniga. Reklaamivad seda välja kui 'romantilist komöödiat', no ma ei tea, ma ei naernud kordagi. Ei vist muianudki, või kui, siis korra ja kibedat 'sellised-need-naised-on-jah'-muiet. Et siis pigem kurva alatooniga lugu ühe suhte peessejooksmisest - kus lahku läinud paarike ühise apartemendi müümiseni sama katuse all elab - mis lõpeb filmis toimunut arvestades ebaloogiliselt ja täiesti vale koha peal. Vaata parem klassikalist 'Rooside sõda'. 4/10
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              ma tahaks gõustraideriks saada (A)

              Kommentaar


                oli siis hea?
                treiler tundub selline, et vaatama küll ei kutsu
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  oli siis hea?
                  treiler tundub selline, et vaatama küll ei kutsu
                  'Ghost Rider'? Ses mõttes, et tõesti - kes meist ei tahaks gõustraideriks saada. Fight fire with fire, blablabla. Film ise ei kõlba muidugi kahjuks kassi saba allagi. Või, iseasi, kui sa oled vanuses 10-13, sest umbes sellele eale see on suunatud (isegi reiting PG-13 on ikka selgelt liialdatud). Kahju kunagisest heast näitlejat Cage'ist ainult; ei tea, mis teda sundis seda rolli vastu võtma. 2/10

                  'Saatan kannab Pradat' on siin juba mainimist leidnud. Mulle meeldis asja juures just, et tegu ongi eheda chick flickiga, nagu Jasper ütles, ei üritata olla midagi enamat ega tuua sisse mingeid sügavamaid liine. Igapäevane karjäär vs eraelu keskmisest vürtsikamas kastmes (ehk siis Streepi suurepärane tegelaskuju). Häiris mind peamiselt konstantselt tobedalt naeratav peategelane Anne Hathaway kehastuses, kes nii sõimata saades kui võõraste ajakirjanikuhärradega suheldes ühtlaselt võluv välja püüdis näha, kuid kokkuvõttes aina ebausutavama mulje jättis. 6/10

                  Sellist filmi nagu 'Severance' oskavad aga küll ainult inglased teha. Algab nagu 'kari-tavalisi-inimesi-paksus-metsas-kus-keegi-verejanuline-ringi-luusib-ja-neid-
                  ükshaaval-kustutama-hakkab'-filmi paroodia. Muutub mingil hetkel totaalseks splätteriks, kus asi naljast kaugel. 'Pahadeks' on valitud nii jaburad tegelased, et skriptimehed pidid seda kirjutades kivis olema. Lõppeb nii tobenaljakalt, et võiks olla vene uuekooli action-film. Danny Dyeri fännidele (jah, sina 10LS) kohustuslik pala. Lõppkokkuvõttes tekitab suure soovi näha ka lavastaja Christopher Smithi teist õudukat 'Creep', peaosas Franka Potente. 7/10

                  Et oleks ikka seinast seina ja tagasi, siis lõpetuseks vaatasin veel Ridley Scotti ja Russell Crowe taaskordset koostööd 'A Good Year'. Suhteliselt sümpaatne tükk. Mitte tingimata naljakas, aga kindlasti muhe. Küll kohutav aktsentide segapuder ja mul on hea meel, et ma prantsust ei räägi - härra Leesi ilmselt lõpuni ei vaataks. Aga sest pole midagi. Kui vahepeal nii kohutavaks uimerdamiseks ei muutuks, võiks ehk rohkemgi punkte anda. (Vahest on see Scotti arusaam euroopalikust filmist, mille aurat oli ilmselgelt vägisi püütud tabada?) 5,5/10

                  /Ma olin täna kodus haige, nii et mul polnud muud teha, kui päev läbi filme vaadata. Andke andeks/
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    oli siis hea?
                    treiler tundub selline, et vaatama küll ei kutsu
                    hmmz, ootasin enamat, aga eks ta siuke äkzöön ole. kinno ma selle tarvis ei läinud.

                    Kommentaar


                      tv3 on võtnud vaevaks näidata james bondi saagat. aga mis kuradi pärast nad seda mingis täiesti suvalises järjekorras teevad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        tv3 on võtnud vaevaks näidata james bondi saagat. aga mis kuradi pärast nad seda mingis täiesti suvalises järjekorras teevad?
                        nyyd nad pidid näitama järjest näitlejate kaupa neid filme.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          nii. käisin siis ka hijuti paar korda kinos. 300 osas ma fitti vaimustust ei jagaks. hästiteostatud efektidega lastefilm. film on siis pikaks venitatud lugu sellest, kuidas väikeste jõududega vapralt võideldi. kuna olin lapsena kreeka ajaloo fänn, siis sealt tulevad mõned boonuspunktid, aga muidu oli üle vindi keeratud nii heade õilsuse ja vapruse, kui ka pahade pahaolemise ja kuriväljanägemisega. madala vanusepiirangu nimel on loobutud ka lahingustseenide juures valu ja vigastuste realistlikusest ning kogu etendus mõjub kuidagi teatraalselt. soovitada ei julge. 4/10. ilmselt sai hinne mõjutatud ka kõrgetest ootustest.

                          teiseks käisin vaatamas Paani labürinti. see oli üllatavalt nauditav. kohati nagu lapselik fantastika oli sobitatud suhteliselt jõhkra realistliku looga. nagu sageli teeks ma etteheiteid, et miks pahad üdini pahad ja head üdini head, aga ok, ma neelan selle alla. harjumatult realistlikud võikad stseenid kombineerituna lapse fantaasiamaalimaga sobis kuidagi üllatavalt hästi. ah ja euroopa filmi kohta ülilahedad efektid ka. 8/10

                          ning siis olen ma kodus vaadanud hiljaaegu ära Alejandro Jodorowsky Et Topo ja Holy Mountain'i. keskoofilmide klassika, minu jaoks ootamatu leid ja kõigile filmihuvilistele täiesti kohustuslik. nii haige fantaasia ja ladinaameerikalik jõhkrus, et jääd lihtsalt ainiti vaatama, ila suunurgast voolamas. sisu kirjeldama ei hakka, aga uskuge, et need on oivalised. pidavat varsti kohendatuna DVDl välja antama. 30 aastat ametlikult sahtlis olemise järel siis. superuudis, ei jõua selle realiseerumist ära oodata.
                          edit: riliis siis 1 mail. amazonis saadaval. kliketi-klik
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            ah ja euroopa filmi kohta ülilahedad efektid ka.
                            'Paan' on minu teada ikka Mehhiko tükk?
                            Mul on praegu jube uni, vb homme viitsin '300' õigustada. Minu vana hea kooliõde Ulfsak on Ekspressis ka sellist jama kokku kirjutanud selle kohta, et kole lugeda. Enne oli ikka mõistlik tütarlaps.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vaatasin täna öppimise körvale (st mängis taustaks) filmi Fat Pizza. Täiesti veider, ma ei tea miks ma seda tegin. Ja ma ei saa aru kuidas keegi kasutaja "mentalcritic" on seda imdb.com's kommenteerinud sõnadega "Much better than I expected...". Ma ütleks otse vastupidi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                'Paan' on minu teada ikka Mehhiko tükk?
                                tahtsin kohe vabandama hakata, sest et tegelikult polnud mul õrna aimu filmi päritolust, ning kuna sündmustik toimus Hispaania kodusõja järellainetuse tingimustes, siis oletasin filmi automaatselt ka selle riigi filmiks. järgi vaadates selgus, et väga palju vist siiski vabandama ei pea, kuna nad märgivad tootjateks ikkagi Mehhiko ja Hispaania. re˛isöör on tõsi küll mehhiklane.

                                ja ma mõtlesin reitingu ümber 9/10
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X