320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    viimase aja huvitavamaid filmielamusi- Portugali rezissoori Hugo Vieira da Silva film Body Rice

    vaike infosait
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Kust ma saan teada, millal esilinastub Grindhouse Maarjamaal? (imdb ja superkinod.ee abi ei pakkunud)
      Kui kedagi huvitab, siis asjalood on sellised Tarantino "Death Proof" tuleb 1. juunil ja Rodrigueze "Planet Terror" 6. juulil, imdb andmeil. Pask. Nii hilja ja kuu ajase vahega. Kas feiktreilereid(Eli Roth, Rob Zombie, Edgar Wright) näidatakse siis mõlemal seansil?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vau, see Ekspressi arvustus on ikka valus segasepeks. Lugesin teist korda ka üle ja ei saagi aru, on see arvustus või "laiemas maailmas on 300 tekitanud skandaale..."- stiilväliskirjanduse refereering. Mis on point, mis on teema ülesehitus, arendamine, oma seisukoht, kokkuvõte ja muu selline pask mis peaks seonduma "analüüsiga".

        See on tegelikult hull needus, mis kunstinimeseks saanuna sulle peale langeb. Sa ei saa isegi kinno minna ja "just let go". Sest see antud film täpselt oli a la 13. sõdalane... jms patriootlit "low there do i see my mother..." klassika.

        P.S. Ja mis asi on 8-pack? Ise mäletan sõbrale mainivat pärast kinust välja astumist, et valus 1800-pack oli... Oleks pidanud ikka rääkima 2400-packist. Aga võib olla ma ei saa millestki aru.

        P.P.S Samas muidugi ka hea haip. Future on cinema... my ass...
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Mitte et ma midagi erilist lootnud oleksin filmist nimega 'Hannibal:koletise sünd' http://www.imdb.com/title/tt0367959/, ent siiski. Niivõrd veniv ja kusjuures täiesti igav. Jeerum küll. Esimene tund ei toimund sisuliselt midagi, teine tund justkui toimus ja ei toimund kah. Kõik oli niivõrd etteaimatav, ei ühtki üllatusmomenti. Ka peaosas olnud Richard Leaf jättis täiesti külmaks. 2/10

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Vau, see Ekspressi arvustus on ikka valus segasepeks. Lugesin teist korda ka üle ja ei saagi aru, on see arvustus või "laiemas maailmas on 300 tekitanud skandaale..."- stiilväliskirjanduse refereering. Mis on point, mis on teema ülesehitus, arendamine, oma seisukoht, kokkuvõte ja muu selline pask mis peaks seonduma "analüüsiga".

            See on tegelikult hull needus, mis kunstinimeseks saanuna sulle peale langeb. Sa ei saa isegi kinno minna ja "just let go". Sest see antud film täpselt oli a la 13. sõdalane... jms patriootlit "low there do i see my mother..." klassika.

            P.S. Ja mis asi on 8-pack? Ise mäletan sõbrale mainivat pärast kinust välja astumist, et valus 1800-pack oli... Oleks pidanud ikka rääkima 2400-packist. Aga võib olla ma ei saa millestki aru.

            P.P.S Samas muidugi ka hea haip. Future on cinema... my ass...
            Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              "Death Proof" ja "Planet Terror" Nii hilja ja kuu ajase vahega.
              sloleht:
              Väljaspool USA-d linastuvad filmid eraldi.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                et lennuhirmu veelgi suurendada sai ära vaadatud United 93. Selliseid filme ei tohiks ma vaadata.

                Kommentaar


                  Krt me siin vaatame pealikuga chuck norrise 2005. aasta filmi ja hakkasime mõtlema, et küll talgi seda vanust juba peaks olema. Sai siis imdb-st järgi kaetud ja selgub, et 2005. aastal pidanuks ärra kogunisti 65-aastane olema. Müstika. Noorukitel (chuckiga võrreldes siis) nagu arnold ja sly peaks võrdlemisi häbi olema.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Nu ei tea. Mõne aasta taguste W:TR osade puhul tundub, et stuntmänni on vaja nt. trepist allajooksmisel vms. ohtlikul tegevusel. Aga ikkagi - top mees!

                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      nii kõrges eas on põlved juba läbi ja teatavasti on trepist üles-alla liikumine enim põlvi koormav tegevus. samas ei sega haiged põlved kannaga pähe löömist

                      Kommentaar


                        2 head filmielamust jutti. Eile vaatasin ära Ilmar Raagi "Klass". Ja meeldis väga. Tõsiselt kaasakiskuv, pingeline, lausa šokeeriv. Lõpp tõmbas hinnet paraku veidi alla. 7,5/10

                        Ning muidugi kauaoodatud "300", millest siin juba palju juttu tehtud. Kui Martin mingi aeg tagasi selle filmi traileri lingi siia kuhugi üles riputas, hakkasin seda filmi siia kinodesse tõsiselt ootama. Nii suurte ootustega pole päris jupp aega ühtki filmi vaatama läinud kui tegin seda täna. Ja ma ei pidanud pettuma. Sain mida tahtsin. Mulle isiklikult üks neist filmidest, mis pikaks pikaks ajaks meelde jääb.9/10

                        Kommentaar


                          "Klass" on tõesti väga hea film, aga vähemalt minu arvates jääb "300" sellele alla, kuid mõlemad filmid on head ja soovitan kõigil neid vaadata.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            "Klass" on tõesti väga hea film, aga vähemalt minu arvates jääb "300" sellele alla, kuid mõlemad filmid on head ja soovitan kõigil neid vaadata.
                            eino
                            no on segane või mis?
                            või siis ainult mina
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              300 oli suurepärane film ega vanal varjandil pole midgai ka viga supper film igastahes oli 300

                              ajalugu räägib et 1200 kreeklast tapsid kokku ca 120 000 pärsia impeeriumi sõdalast

                              Kommentaar


                                Klass on haigelt üle pingutatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X