320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
    2 head filmielamust jutti. Eile vaatasin ära Ilmar Raagi "Klass". Ja meeldis väga. Tõsiselt kaasakiskuv, pingeline, lausa šokeeriv. Lõpp tõmbas hinnet paraku veidi alla. 7,5/10
    Sai ka eile see film lõpuks ära nähtud. Üsna depressiivne filmike teine ja kui see lõpp oli võibolla isegi kuidagi oodatav, siis see sunniviisiline suhuvõtmine seal rannas tekitas küll küsimuse, et mida kuradit, kus on reaalsus. Kui filmi alguses oli märge, et filmis on toodud stseenid tegelikkusest, siis ei tea, kas Raag käis seda saate lõpuosa tegelikkust Ameerikast otsimas, sest ma ei kujuta ette, et Eestis midagi sellist võib juhtuda.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      300 oli suurepärane film ega vanal varjandil pole midgai ka viga supper film igastahes oli 300

      ajalugu räägib et 1200 kreeklast tapsid kokku ca 120 000 pärsia impeeriumi sõdalast
      tegelikult tapsid umbes 5000-7000 kreeklast umbes 20000 pärsia impeeriumi alamat. ajaloolise tõe huvides. viide enam-vähem usaldatavale allikale kah http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Thermopylae
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Keda mu postitus hammustas? Ja miks?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Sai ka eile see film lõpuks ära nähtud. Üsna depressiivne filmike teine ja kui see lõpp oli võibolla isegi kuidagi oodatav, siis see sunniviisiline suhuvõtmine seal rannas tekitas küll küsimuse, et mida kuradit, kus on reaalsus. Kui filmi alguses oli märge, et filmis on toodud stseenid tegelikkusest, siis ei tea, kas Raag käis seda saate lõpuosa tegelikkust Ameerikast otsimas, sest ma ei kujuta ette, et Eestis midagi sellist võib juhtuda.

          Hoiatus: nõrganärvilistel lingile mitte klikkida!

          Raagi sõnade kohaselt(ei viitsi tsitaati otsida) on lõpp inspireeritud Columbine juhtumist. Suhuvõtmise reaalsusele annab vastuse Eesti Ekspress.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            jõudu sulle selle postitusega, Jasper! Minu hommikune post sama lingiga võeti igaljuhul maha...
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              jõudu sulle selle postitusega, Jasper! Minu hommikune post sama lingiga võeti igaljuhul maha...
              No ma tegin kerge editi eeldades probleemi.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Shooter oli minuarust täiesti harju keskmine film
                oli põnevust, pinget, üllatusi jne
                mõni koht ajas segaseks, aga muidu oli väga mycket bro
                soovitaks neile, kes otsivad actioni 7/10
                ja wahlberg on hea näitleja
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Peaks ka 300-st midagi kirjutama. Vaatasin selle esimene kord ära ja meeldis, kuid ise hästi põhjendada ei osanud. Lugesin siit mõndasid arvustusi ja vaatasin korra veel ning mõistsin, et mina nautisin filmis just neid nüansse, mis konna jaoks elamuse olid rikkunud - kahepoolemeetrine Xerces, filmiajaloo inetuim antikangelane(see üüber-immortal), loosunglikud dialoogid, visuaalefektid. Kas konn ikka pani tähele, et jutustaja ei olnud mingi kroonik, vaid enne Plataea(ei tea, kas see ka Eesti keeles nii on) lahingut pidas kreeklaste juht Dilios oma meestele kihutuskõnet? See oligi eepos Leonidasele Milleri pildikeeles. Üheksa punni. Nagu ikka jäi üks puudu, sest reetmisega avaldunud ootamatu haavatavus ei saanud mitte-just-kõige-paremini väljendatud.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    tegelikult tapsid umbes 5000-7000 kreeklast umbes 20000 pärsia impeeriumi alamat. ajaloolise tõe huvides. viide enam-vähem usaldatavale allikale kah http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Thermopylae

                    kusjuures ennem olid seal teistsugused andmed nüüd on muudetud modern consnsus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      jõudu sulle selle postitusega, Jasper! Minu hommikune post sama lingiga võeti igaljuhul maha...
                      Mina vaatasin ka mõni hetk hiljem, et mida kuradit.

                      Minule, kui 6-aastase poja vanemale oli see kirjutis muidugi üsna šokeeriv, aga samas avas silmad, et võib ka meie pisikesel Eestimaal selliseid asju juhtuda ja tuleb lihtsalt tähelepanelikum ümbritseva suhtes olla.
                      Jumal tänatud, et Raag oma filmi selle 3 aasta vanuse juhtumi põhjal ei teinud, kuigi peab tunnistama, et sel kujul oleks see vist üsna kiirelt ka keelatud.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Plataea(ei tea, kas see ka Eesti keeles nii on)
                        Plataia, kui sa juba küsid. Ja eesti keeles .
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Plataia, kui sa juba küsid. Ja eesti keeles .
                          Nojah, põgenen selle taha - 05:22 AM
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            "Deja Vu"

                            Meenutas omalaadset segu Minority Reportist, Timecopist (kunagine Van Damme linateos, kui ei meenu) ja Enemy of the State-ist. Detailide poole pealt üritati mosaiiki küll terviklikuna esitada, kuid paraku kujunes lahendus ikkagi ebaloogiseks.

                            6/10 pigistab ära, meelelahutust nagu oli.

                            Kommentaar


                              üle pika aja ja keset seda pealinnakaost soovitaks üht filmi vaadata. tuntud linateose 'oldboy' režissöörina, on lõuna-korealase chan-wook parki käe all mõned aastad hiljem valminud film nimega 'sympathy for lady vengeance'. lugu naisest, kes istus süütuna 13 aastat naistevanglas kinni lapseröövi ja mõrva eest, mida ta ei sooritanud. ja nüüd tahab ta kätte maksta. niimoodi lugedes kõlab see küllaltki keskpärase ja klišeelikuna, aga kes kas või 'oldboy' ära on näinud, võib olla kindel, et välja see nõnda ei näe. natuke oleks ehk kärpimist vaja, oma 20 minutit lühem võinuks see olla, kohati kippus venima, aga üldiselt isegi elamuse tiitlit väärt.

                              http://imdb.com/title/tt0451094/ on link.

                              Kommentaar


                                norbit orbit
                                lõpp vajus ära, muidu oli selline harju keskmine, ajaviiteks sobiv film
                                aga mõni koht tõi ikka muige, kui tutvustati rasputia vendasid
                                või siis need kaks pimpi kirikus, no ikka super dialoogid
                                ning thandie newton on ülinunnu
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X