320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1408 käisin hiljuti kinos vaatamas, ja ei kahetse. Soovitan.
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Kõigi zoofiilide lemmikfilm roti ja inimese armastusest oli täitsa nunnu. Kahjuks on Eestis näidatud versioonis seksistseenid välja jäetud, me polevat riigina ja inimestena selleks veel valmis.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Sa pole näinud Identity-t?
        Paraku mitte, ent vaatasin just traileri ära. Paistab, et peab ära vaatama ikka selle.

        Kommentaar


          knocked up
          lihtsalt geniaalne
          mis dialoogid, ning naljad
          lõnga kohta käisid väga head naljad, john lennon
          vaadage kindlasti
          komöödia kus peaaegu terve film tõsiselt naerad
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            täna vaatasin järjest -

            friday
            next friday
            friday after next

            ice cube sobiks jubedalt hästi sinna rolli, tõeline usa-geto film, kus igas filmis on selline mõnus "hoood". kõige parem on vast friday kus mängib ka chris tucker, see vend on täiesti ületamatult naljakas, viskavad sellist kildu, et jube.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Elu pask minu meelest, ei saa aru miks kõigile need Friday seeriad meeldivad.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                Elu pask minu meelest, ei saa aru miks kõigile need Friday seeriad meeldivad.
                ega nad jah midagi erilist ei ole, rohkem on nad igavad kui naljakad, kinno igastahes vaatama ei läheks. üldjuhul on mustadel( siinjuhul ma mõtlen näitlejaid) komme häid filme teha eriti kui mängib mõni neist: chris tucker, wayansi vennad, s.l jackson, wesley snipes, jne
                AILTON

                Kommentaar


                  Vaatan praegu Raagi filmi Klass ja kas tõesti on koolides olukord nii haige? Jumal tänatud, et ma pole veel oma ajaloolase-poolharidusega õpetajaks minema pidanud, muidu ma oleks esimese kuu lõpuks mingile nagale molli sõitnud ning siis oleks ju ilge jama olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Vaatan praegu Raagi filmi Klass ja kas tõesti on koolides olukord nii haige? Jumal tänatud, et ma pole veel oma ajaloolase-poolharidusega õpetajaks minema pidanud, muidu ma oleks esimese kuu lõpuks mingile nagale molli sõitnud ning siis oleks ju ilge jama olnud.
                    Ei ole. See on kõikidest hullematest olukordadest (peamiselt lombi tagustest tegemistest) kokku pandud.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      urban legendi kohaselt oli see rannatseen siiski päriselus toimunud kuskil Pärnu koolis
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        nii need jutud hakkavadki pihta
                        kellegil on igav, ning ütleb, et "oh, see oli irl pärnus"
                        loll jutt ma ütleks sellepeale
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          nii need jutud hakkavadki pihta
                          kellegil on igav, ning ütleb, et "oh, see oli irl pärnus"
                          loll jutt ma ütleks sellepeale
                          Pole eriti suurt vahet, kus see(Eestis) toimus. Või mis?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Mida pole ise näinud, seda polegi olemas, eksju. Jasper ehk ei pahanda, kui lingin siia ühe tema posti sellest ajast, kui Klass välja tuli. Linnalegendid my ass...
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kusjuures, juhtub selliseid asju koolides täitsa, jah. Kas nüüd gümnaasiumiklassides küll, aga nooremates astmetes küll ja küll.
                              Minu klassiski omal ajal oli sellist nähtust.
                              Kui mitte nii julmalt, siis mingid elemendid koolivägivallast ei ole kindlasti võõrad mitte ühelegi koolile. Silmaklapid peas ringiliikujatelegi ei tohiks asi märkamatuks jääda ju.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Edgar Wright = ehe inglise huumor + hunnik zombiefilme = shaun of the dead
                                Edgar Wright = ühtlasi ka ehe inglise huumor + hunnik politseifilme (ja mitte ainult) = Hot Fuzz.

                                Ma ei tea, kuidas ma selle filmi siis maha magasin, kui ta kevadel/suvel kinos oli, aga hea et ma selle lõpuks ära vaatasin. Täiesti hullumeelne. Natuke ehk liiga pikk (~1.55), kuid siiski vaimustav tükk natuke liiga heast Londoni supervõmmist, kes maale ideaalkülakesse tööle suunatakse ja sellest, mis veidraid õnnetusi seal siis juhtuma hakkab. Naturaalsete stseenidega sealjuures ei koonerdata, jumal tänatud. Annab asjale extra spaissi. Ei taha spoilerdada, aga lõpuminutite kirikutorn-läbi-lõua-stseen on üks lõbusamaid, mida ma viimasel ajal näinud. Dialoogist ma üldse ei räägi, eriti hea on see, et imdb väitel oli peategelasel algselt ka romantiline liin, aga see moor lõigati välja ja osa tema juustuseid fraase kanti üle supervõmmi topaka partneri tekstiraamatusse. Muutmata. Fucking brilliant. Kusjuures läbivalt on niipalju vihjeid erinevatele filmidele, et kõik ilmselt jäidki tabamata. Ühesõnaga, kui sulle meeldib keskmine ameerika paskvill, jäta Hot Fuzz vahele, aga teistele soovitan vast küll - kui sa muidugi näinud veel pole. 8/10 minu reitinguskaalal.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X