320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ma pean selle raamatuna läbi lugema.
    nüüd on küll end of ze world
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      http://video.google.com/videoplay?do...81390847700281 maailma kõige lahedam jõulufilm

      Kommentaar


        Nii. 2 kinokülastust jutti. Mõne sõnaga neist. Esmalt '30 Days of Night' http://www.imdb.com/title/tt0389722/. Põhimõtteliselt oli tahtmine näha midagi mõnusalt jubedat. Õudukate fänn nagu ma olen. Seni olen väga kriitliselt suhtunud igasugustesse vampiiri filmidesse, ent trailerite ja mõningate klippide vaatamise järel asusin Tallinna poole teele, et Coca-cola plazasse väike külastus teha. Nauding saabus juba enne filmi. Head suured mugavad istmed, lai reavahe...jube kadedaks teeb ikka küll. Soolane piletihind on küll, ent kuna satun nii harva sinna, siis käis küll. Mugavust oli, kvaliteeti oli. Siit ka küsimus. Kas seal ongi nii, et filmi ajal ollakse saalis vait ja Pärnu on selles suhtes erand, kus kari tatte üksteisele võidu telefoniga helistama kipuvad filmi ajal? Igatahes eile oli ääretult mõnus filmi vaadata.

        Aga filmist niipalju, et esimene pool oli päris mõnna. Mõni päris ootamatu hetk. Ja seniste vampiirifilmidega võrreldes oli tegu parima nähtuga selles vallas. Teine pool vajus küll ära, ent palju sa selliselt asjalt ikka ootad. Kahetsema ma ei pea, et läksin.

        Ja täna siis kitsa reavahega, ebamugavate toolidega Mai kino. Oeh. Täna tundus see eriti piinarikas. Ent film see-eest suurepärane. 'American Gangster' http://www.imdb.com/title/tt0765429/ei kellegi teisega peaosas kui Denzeli endaga. 2 ja pool tundi läks üsna kiirelt. Väga mõnus film oli. "Man on fire" ja "Training Day" vastu küll ei saanud, ent pettuda ei tohiks sellegipoolest keegi. 8/10

        Kommentaar


          Algselt postitas Juveman Vaata postitust
          Põhimõtteliselt oli tahtmine näha midagi mõnusalt jubedat. Õudukate fänn nagu ma olen.
          Paras aeg teha siis veel tripp tartusse või jõhvi, kus peaks saama pöffi raames 'Black Sheep' vaadata. Sääl on ühte kombosse kogutud uus-meremaa rohelised niidud, üsna omapärane huumor ja kõikide 'tavaliste' zombifilmide kohustuslik atribuutika, ainult et peaosas, nagu pealkirjastki nähtub, lambad. Garanteeritud igati lõbus poolteist-tund, aga neid va määgijaid vaatad ilmselt edaspidi suht kahtlustava pilguga.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Ali G In Da House. Maailma haigeim film. Soovitan soojalt!
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
              Ali G In Da House. Maailma haigeim film. Soovitan soojalt!
              Ei ole. Ali G telesaade oli palju rajum, aga film nii hea polnud, kuigi mõningad head killud olid tõesti.

              Kommentaar


                Mu arust olid nii film kui ka sari head. Ei ütleks, et traileris kõik head kohad ära olid. Muidugi rajud laksud näidati seal ära jah. Kõigil erinev maitse.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                  Ent film see-eest suurepärane. 'American Gangster' http://www.imdb.com/title/tt0765429/ei kellegi teisega peaosas kui Denzeli endaga. 2 ja pool tundi läks üsna kiirelt. Väga mõnus film oli. "Man on fire" ja "Training Day" vastu küll ei saanud, ent pettuda ei tohiks sellegipoolest keegi. 8/10
                  Nõustun täielikult

                  Kommentaar


                    täna siis tv3 järjekordselt Transporter, suht kõva film!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      lugesin FHMist Hitmani tutvustust. ja anti kaks tärni
                      mina käisin vaatamas ja annaks selle eest kohe 5 punkti 5st
                      nii tempokat ja head filmi pole tükk aega näinud
                      mind üldse ei häirinud see, et nende vene keelest polnud aru saada, ja oli nagu tavaliselt inglise-vene aktsent
                      aga tegevuse ja äkstioni poolelt oli väga kõva film
                      parim koht oli muidugi see kui 47 hüppab ühest hotelli aknast sisse, kus 2 poissi mängivad hitmani. väga hea
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                        Esmalt '30 Days of Night' http://www.imdb.com/title/tt0389722/. Põhimõtteliselt oli tahtmine näha midagi mõnusalt jubedat. Õudukate fänn nagu ma olen. Seni olen väga kriitliselt suhtunud igasugustesse vampiiri filmidesse, ent trailerite ja mõningate klippide vaatamise järel asusin Tallinna poole teele, et Coca-cola plazasse väike külastus teha. Nauding saabus juba enne filmi. Head suured mugavad istmed, lai reavahe...jube kadedaks teeb ikka küll. Soolane piletihind on küll, ent kuna satun nii harva sinna, siis käis küll. Mugavust oli, kvaliteeti oli. Siit ka küsimus. Kas seal ongi nii, et filmi ajal ollakse saalis vait ja Pärnu on selles suhtes erand, kus kari tatte üksteisele võidu telefoniga helistama kipuvad filmi ajal? Igatahes eile oli ääretult mõnus filmi vaadata.

                        Aga filmist niipalju, et esimene pool oli päris mõnna. Mõni päris ootamatu hetk. Ja seniste vampiirifilmidega võrreldes oli tegu parima nähtuga selles vallas. Teine pool vajus küll ära, ent palju sa selliselt asjalt ikka ootad. Kahetsema ma ei pea, et läksin.
                        Mina, kui mitte eriline õudukate fänn käisin ka seda filmi hiljuti vaatamas ja jättis suht hea mulje. Eriti vampiirikad huvi ei paku, kuid selle filmi kohta midagi halba küll öelda ei ole. Esimene autolaks ehmatas küll ära, kuid ülejäänud kohad olid juba aimatavamad. Hea oli. Üks kriitiline asi jäi mulle silma. Nimelt õli ei lähe põlema nii nagu seal filmis. Aga kuna päriselt (arvatavasti) vampiire ei ole olemas, siis võib selle õli koha andeks anda. Nimelt üritasid vampiirid filmis enda jäljed hävitada sellega, et nad lõikasid mingise suure õlitoru läbi ja viskasid tiku õlisse ja arvasid, et kõik jäljed kaovad ning nad arvasid, et ülejäänud maailm arvab, et inimesed hukkusid ränu suurele katastroofile. Ei. Hea oli.

                        Ja niipalju, kui mina seal käinud olen on saalis alati vaikus olnud.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Keegi uut Kuuma pirukat on näinud juba? American Pie: Beta House

                          Kommentaar


                            Mötlesin, et meenutan Londoni vaatamisväärsusi. Filmi 28 Weeks Later tegevus toimub ju just selles linnas. Ei näidatud eriti neid ja film oli ka vilets.

                            Löpus nägi ka Wembleyt, mis oli korralikuks heinamaaks tehtud.

                            Aga ärge vaadake seda filmi.

                            Edit: Näedsiis imdb.com väidab nii "The Millennium Stadium in Cardiff doubled for the interior of Wembley Stadium because, at the time of filming, the interior of the newly built Wembley was still under construction."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Keegi uut Kuuma pirukat on näinud juba? American Pie: Beta House
                              täna just vaatasin. polnud kõige parem võrreldes esimese 4 filmiga. põhimõtteliselt oli see järg Naked Mileile.
                              ja need uued Stiflerid pole ka nii coolid kui Steve oli

                              Kommentaar


                                Shoot Em Up on hea... nagu Crank. hakkab äktsioniga, vahepeal äktsion ja lõppeb äktsioniga. Clive Owen sobis sinna filmi väga hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X