320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    täna just vaatasin. polnud kõige parem võrreldes esimese 4 filmiga. põhimõtteliselt oli see järg Naked Mileile.
    ja need uued Stiflerid pole ka nii coolid kui Steve oli
    Nojah põhimõtteliselt olid 3 esimest nagu oma teema...Neljandas juba uued tegelased ja viiendas ka..Aga nagu sa juba ütlesid siis see on järg viiendale, vägemalt Stiflerid on samad mis viiendas...Aga ainuke tegelane kes on ja jääb (nb ei ole Niki) on Jimbo isa Mr. Levenstine (vms)

    Kommentaar


      Vaatasin siis ära american pie ja peab ütlema, et Eric Stiflerile valitud eit ei olnud just kõige sexim. Muidu nagu oli enam vähem. See 50 ülesande värk ja see võistlus nohikutega oli normull.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Vaatasin siis ära american pie ja peab ütlema, et Eric Stiflerile valitud eit ei olnud just kõige sexim. Muidu nagu oli enam vähem. See 50 ülesande värk ja see võistlus nohikutega oli normull.
        Nii, et soovitad vaadata? Endal arvutis olemas, aga veel pole jõudnud kaeda. Peaks siis vist ära vaatama.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          ikka soovitan. Väga vähe on pistmist kolme esimese filmiga aga noh pmst on see jah järg Naked Mile-le. Et kui see meeldis siis peaks see ka meeldima.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            ikka soovitan. Väga vähe on pistmist kolme esimese filmiga aga noh pmst on see jah järg Naked Mile-le. Et kui see meeldis siis peaks see ka meeldima.
            No siiamaani kõik eelnevad osad nähtud ja kõik on ka meeldinud. Aga okei siis, vaatan lähipäevadel ära.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              muidugi kui sa kusagilt eesti ftp kaudu tõmbasid siis hoiatan et sul võivad miskised rootsi? keelse subtiitrid peal olla

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                muidugi kui sa kusagilt eesti ftp kaudu tõmbasid siis hoiatan et sul võivad miskised rootsi? keelse subtiitrid peal olla
                Vist ei ole subbasid all, kuid isegi kui on, siis need ei koti ikka kedagi. Saab ju niisama ka aru.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Thomas Gates´i lapselaps sai taas siis hakkama kõva avastustööga, siiski olin natsa pettunud, liiga libe ja ettearvatav (üllatus-üllatus) kulgmine ja lõpp ka liiga kiire ja vähese vaevaga. Rääkige parem kas keegi Udu on näinud, soovitad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                    Thomas Gates´i lapselaps sai taas siis hakkama kõva avastustööga, siiski olin natsa pettunud, liiga libe ja ettearvatav (üllatus-üllatus) kulgmine ja lõpp ka liiga kiire ja vähese vaevaga. Rääkige parem kas keegi Udu on näinud, soovitad?
                    näinud, aja tappev ei midagi muud, 10/5

                    Kommentaar


                      üksik hunt Smith oma legendi rollis oli täitsa ok minu jaoks, üldiselt mulle selline temaatika meeldib, kus maailm on lõpukorral, mis tuleneb omakorda inimeste lootusetust käitumisest ja raiskamisest maakera suhtes. Sedapuhku, siis pahas rollis taas viirus. Smith teeb oma tööd korralikult kuni eksib paar korda saatuslikult ning nii see film põnevamaks lähebki, soovitan.

                      Kommentaar


                        Koer saab Oscari, obv...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Lähipäevadest said lähinädalat, aga mis peamine, Beta House on nähtud. Mulle meeldis. Täiesti hea film lihtsalt. Lamba ja hobuse värgid olid karmid. See lambanikkurist tulnuka fänn oli ikka suhteliselt hale tüüp. Eric on jätkuvalt seff tüüp ning ta oli ka nüüd mees omas headuses (juhtus taoline olukord nagu Naked Mile´is vanaemaga). Ei, midagi halba öelda ei ole. Väga lahe. Jään ootama järgmiseid osi.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            I am Legend - mulle meeldis
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              I am Legend - mulle meeldis
                              jah väga hea oli

                              Alien vs Predator 2 - ma kannatan igast jubedusi aga see läks üle piiri, mõnes kohas kohe keerasid näo ära, võikad tseenid olid. aga muidu oli väga 5+ õudukas!!!

                              PS: ärge viige neiut seda reede õhtul kell 2200 vaatama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust

                                PS: ärge viige neiut seda reede õhtul kell 2200 vaatama
                                Just hea ju. Pärast ei julge üksi koju magama minna ja kutsub sind kaissu
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X