320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    jah väga hea oli

    Alien vs Predator 2 - ma kannatan igast jubedusi aga see läks üle piiri, mõnes kohas kohe keerasid näo ära, võikad tseenid olid. aga muidu oli väga 5+ õudukas!!!

    PS: ärge viige neiut seda reede õhtul kell 2200 vaatama
    päris võigas jah:



    ja

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      ma olen legend

      tegelikult on küll will smith, ning film on super hea
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Mulle see "I am legend" ei meeldinud. Mingi mõttetu monoloog peaaegu terve film.
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          Mulle ei meeldinud, et koer ära suri
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
            Mulle ei meeldinud, et ...
            Umm... spoilers? Äkki räägid selle ka ära, mis lõpus juhtus?

            Film ise päris hea. Emotsiooni oli palju, tühi NYC oli tore ning Will Smithi näitlemine oli täitsa asjalik.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              Umm... spoilers? Äkki räägid selle ka ära, mis lõpus juhtus?

              Film ise päris hea. Emotsiooni oli palju, tühi NYC oli tore ning Will Smithi näitlemine oli täitsa asjalik.
              sry ma enam ei tee.
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Uskumatu kuidas Bel Airi Freshist Printsist on välja kujunenud nii kõrgetasemeline näitleja. Filmid nagu Pursuit of Happyness ja I am Legend on küll tõestanud, et mees on oma ala tipp.

                Tubli poiss.

                PS! nende heade sekka tuleb aeg-ajalt muidugi saasta nagu Wild Wild West aga anname andeks. Tegijatel ikka juhtub.

                Kommentaar


                  Kuldne kompass on üsna igav film. Kui lähete kinno, siis ärge seda filmi vaatama minge.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    ma olen legend

                    tegelikult on küll will smith, ning film on super hea
                    Tahan kah nüüd näha!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                      Kuldne kompass on üsna igav film. Kui lähete kinno, siis ärge seda filmi vaatama minge.
                      mega igav

                      hkghk

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                        Kuldne kompass on üsna igav film. Kui lähete kinno, siis ärge seda filmi vaatama minge.
                        noh samas minu 4-aastasele pojale see film meeldis, eriti jääkarud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                          Kuldne kompass on üsna igav film. Kui lähete kinno, siis ärge seda filmi vaatama minge.
                          Mulle küll meeldis. Raamat on muidugi parem.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Viimasel ajal olen vaadanud mitmeid David Lynchi filme. Pakuvad täitsa huvi, aga et ma neist mitte emmigi aru ei saa, siis ei hakka parem hindamagi.

                            Küsiks hoopis teadjamate (fitti) käest, et kas Lynchi filmides on üldiselt mingi selge point ka olemas ja et kui piisavalt palju üle vaadata ja mõistatada, siis jooksevad kõik puzzletükid kokku? Esialgu jäi küll tunne, et pooled küsimused jäävad alati õhku rippuma.

                            Kommentaar


                              Vaatasin Inner Empiret ja jäi rohkem kui pooled küsimused õhku. Arvestades, et film oli kolmetunnine, tekkis ka küsimusi palju.

                              Aga fitti vist puhkab hetkel internetist. Kui saad vastuse enne nädalat, on meil tegemist sõltlasega.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Tjah, kui arvestada, et Inland Empire olevat (endal kahjuks siiani nägemata) veel kõvasti rohkem üle võlli kui nt Mulholland Drive, siis enne jookseb sul ilmselt juhe kokku kui need puzzletükid . Aga jah, peavadki otsad õhku ja lahti jääma, Lynch ei üritagi mingeid vastuseid anda, sest iga kord vaatad ja mõtled ju kaasa isemoodi. Ja ongi hea. Kahju muidugi ainult, et sellest kõigest nüüd mingi meditatsioonipa*k välja on kasvanud, aga noh, see juba teine jutt.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X