320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Matchy Vaata postitust
    Vaatasin The Shawshanki Redemptioni eile õhta ära, jube hea film. Geenius on selle teinud. Imeliselt hea film, soovitan kuumalt, rohkem, kui kuumalt, kindlasti vaadake!!! Kiidusõnu ei jätku selle jaoks, kõik aspektid on 10 punkti kümnest.
    See koht, kus Robbins end vanglajuhi kabinetti lukustab ning seejärel plaadi muusikaga mängima paneb, n üks lahedamaid kohti filmiajaloos üldse. voh

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      "Vanad mehed kantrit ei kuula"... Vaatan, et ega siin eriti keegi kommenteerinud ei ole.

      Ausalt öeldes olid tsipa teised ootused. Võib olla kuna Big Lebowskit sai just hiljuti ca. 10ndat korda vaatatud, "Fargo" ja "Vennas, kus on sinu kunst..." ka just mitte eriti kaua tagasi.

      See nüüd oli ikka midagi muud, kinost välja tulles oligi pigem esimene reaktsioon: "wtf...nüüd läks küll kunstiks kätte..." Samas nädal hiljem juba võiks vaikselt uuesti vaatama asuda, ju siis kuskil tagasopis ikka midagi tiksub. Mingi hetk sõbraga arutasime Sin City vs NCFOM teemadel, selles osas müts maha Coenite ees, et nad suutsid teha IMHO sama haigelt vägivaldse filmi ilma ekraani punaseks värvimata ja rauasaagide vs jäsemete ja reproduktiivorganite ära rebimiseta.

      Ega eriti rohkem saagi kirjutada, muidu veel rikun kellegi jaoks elamuse ära. Soovitan.
      **SPOILERS**

      Mul oli umbes samasugune wtf reaktsioon. Siis kui aja järgi hakkas film nagu läbi saama, ootad, isegi kui tegemist on Coenidega, vähemalt mingitki lõpu moodi asja ning bäng - lõputiitrid hakkavad jooksma. Esimene mõte on muidugi umbes selline: "Oot-oot, mitäs nyt...?"

      Ahjaa, see, kuidas Javier Bardem seda üdini halba kurikaela mängis oli lausa õõvastavalt suurepärane.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        See koht, kus Robbins end vanglajuhi kabinetti lukustab ning seejärel plaadi muusikaga mängima paneb, n üks lahedamaid kohti filmiajaloos üldse. voh
        See oli tõesti võimas

        Kommentaar


          Manderlay 10/10

          Kommentaar


            ma käisin kah eile siis kantrifilmi vaatamas. spoileritest olin suutnud kenasti hoiduda, ning selle eest tasuti mulle kuhjaga. eelmine nii raju filmilaks oli ehk Sügisball.

            film oli eriti stiilipuhas - dialoogid, vägivalla serveerimise vorm, filmiklišeede "väärkasutus".. superlahe. juba see rõve (ilmselt siis Texase) aktsent oli eriti nunnu.

            Bardem oli säärane kurikael, et väärib kohta filmiajaloos Hopkinsi kangelase kõrval. eriti stiilne, kahjuks ilma huumorimeeleta . kuna eelmine Bardemiga film mida nägin, oli halvatud vanamehest kes võitleb eutanaasiaõiguse eest (Mar Adendro), siis oli kontrast eriti radikaalne.

            ning ei saa mainimata jätta, et minu lemmikoht filmis oli Breast Men'ilik autoõnnetus ja selle vaataja ootustele tagant panev lahendus. see stseeen oli ilus juba alates hetkest, kui kurikael väljub majast, ning vaatab saapad üle.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vana piraat fitti ei käinud kuskil, aga vaatas ka sellegipoolest eile õhtul mainit texase hapnikuballooni mõrvad ära. Ei tahakski eriti pikalt seletada, ütleks lihtsalt eestimehelikult, et sitaks hea film on. Üks karmimaid asju selle juures oli mu meelest täielik 'skoori' ja saundträki puudumine ehk et kui ikka Bardem luurib ukse taga, on vaikus nii intensiivne, et ihukarvad tõusevad püsti. Esimene muusikaline vahepala oligi vist lõputiitrite ajal või ei pannud ma filmi kestel lihtsalt tähele?

              Cloverfieldi nägin ka ükspäev ära, aga see mind ei kõigutanud eriti. Võinoh, ses mõttes kõigutas, et pea hakkas ringi käima. Idee kui selline on huvitav. Paraku see nükis ringirallinud monster oli piisavalt kummisauruslik, et lõpust igasugune pinge kaotada. Oleks tulnud teda veel kauem peidus hoida vms, nähtamatu koll on ikka hirmsam kui nähtav.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                2 sõna - Con Air.

                Kommentaar


                  Horny Bitches 15 8/10
                  Päris hea film aga seitsmes ja üheteistkümnes osa olid paremad!
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Taboo 2

                    9/10

                    Väga hea film. Tõeline klassika. Kogu seeria parim.

                    Kommentaar


                      Meet the Spartans oli täitsa hea minumeelest. Hea paroodia.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        üks sitemaid paroodiaid mis üldse tehtud
                        minu meelest
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Uue dokumentaalfilmi tutvustus...Kevadel 2008 pannakse kokku meeskoor, et esineda I maailma võrukeelsel laulupeol "Uma pido". Mehed metsast võtavad asja hing...


                          siit uue dokfilmi tutvustus...
                          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            üks sitemaid paroodiaid mis üldse tehtud
                            minu meelest
                            Lõpp vajus veits ära, kuid üldiselt ma ei nõustu sinuga.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Lõpp vajus veits ära, kuid üldiselt ma ei nõustu sinuga.
                              Ma olen ka sellest filmist ainult õudusjutte kuulnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ma olen ka sellest filmist ainult õudusjutte kuulnud.
                                Eks see oleneb huumorisoonest. Algus oli täis komöödiat. Veits pikaks venitati see ning sellega kaotas ta ka oma väärtust, kuid minule, kui just mitte väga suurele filmivaatajale vähemalt kokkuvõttes oli film rohkem positiivne, kui negatiivne.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X