320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Santa Barbara!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      mcn on dallase ja dünastia põlvkonnast
      Jah, see läheb juba paremini. JR Ewing vs Cliff Barnes - kumb võidab?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        mina olin noor, kui ajakiri Põhjanael kirjutas, et Brandon Walshi kehastanud tüüp saavat palju igavamaid fännikirju, kui näiteks saab Dylanit kehastand Luke Perry. Jason Priestley oli see Brandon jah?
        Just, Brandon jah. Ta pidigi igavamaid saama, ta polnud üldse nii äge kui Dylan. Aga minge tagasi teemasse.... ja noh näiteks vaadake kinos Wall-E'd - tasub vaatamist küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          Just, Brandon jah. Ta pidigi igavamaid saama, ta polnud üldse nii äge kui Dylan. Aga minge tagasi teemasse.... ja noh näiteks vaadake kinos Wall-E'd - tasub vaatamist küll.
          Aga David nägi välja nigu Vanilla Ice. Teda mängis vist Brian Austin Green

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            ja noh näiteks vaadake kinos Wall-E'd - tasub vaatamist küll.
            Selle sentimendiga olen igati nõus. Lahe film oli. Vist ainus kord kui sel suvel kinos käisin. Üldiselt on filmivalik ikka väga lahja viimasel ajal.
            Ootan Coenite uusimat ja muidugi Pacino-De Niro ühistööd. Aga millal neid võiks loota?
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Selle sentimendiga olen igati nõus. Lahe film oli. Vist ainus kord kui sel suvel kinos käisin. Üldiselt on filmivalik ikka väga lahja viimasel ajal.
              Ootan Coenite uusimat ja muidugi Pacino-De Niro ühistööd. Aga millal neid võiks loota?
              Alpa Chino

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Pacino-De Niro ühistööd. Aga millal neid võiks loota?
                26. september : drool:
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Ja Coenid umbestäpselt kuu aja pärast, 10. oktoobril.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Viimase aja filmidest on ehk tähelepanuväärseim "Chicago 10" (treiler, IMDB ja wiki).

                    Mõtlevale inimesele (dannar, yheksa, fitti jne) peaks meeldima. Teistel ei maksa aega ja kettaruumi raisata.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Dexter.
                      on jälle käes see õnnis aeg aastas kui seriaalid algavad jooksma

                      Dexter on väga bueno, The Shield( Mackey) kah, komöödiatest jälgin Earli, Office ja Scrubsi (kollanokad).
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        dexter tõesti väärt kraam

                        aga usa seriaalid üldse väga arenenud ja julgen väita, et keskmine tase on igasmõttes juba parem kui hollika filmid.

                        ise kaen järgmiseid pärle:
                        The Office (US)...parim sari üldse ever
                        Lost
                        Dexter
                        American Dad
                        Heroes
                        Californication
                        Generation Kill...sai küll läbi, aga oli väga huvitav

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Viimase aja filmidest on ehk tähelepanuväärseim "Chicago 10" (treiler, IMDB ja wiki).

                          Mõtlevale inimesele (dannar, yheksa, fitti jne) peaks meeldima. Teistel ei maksa aega ja kettaruumi raisata.
                          kunagi raiskasin ka aega ja kettaruumi, ning mulle meeldis. Et siis Martini mallide järgi olen mõtlev inimene

                          Kommentaar


                            Mötlesin, et vaatan ka, mida Martin soovitab.
                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Kahjuks on sul see märuli-argument, kuid siiski kuuluks selle kõrvale/alla "The Wire" (wiki, IMDB, ametlik). Maailmas üldiselt tundmatu, kuid paljude minu jaoks oluliste isikute jaoks väga kõrgelt hinnatud. See on küll politseiseriaal, kus iga hooaeg on mingi täiesti uue vaatenurga alt. Lisaks vajab selle vaatamine minu hinnangul korralikku keskendumist ja niisama üle kulmu ei lähe.
                            Hakkasin esimest osa vaatama, aga seal oli liiga palju verbaalset informatsiooni ühekorraga. Ärgu saadagu valesti aru - mahlakas vestlus on alati tore, aga liiga palju neegrite lälinat on raske jälgida. Pealekauba olid need neegrid köik ühte nägu, mitte ei suuda meelde jätta, kes on kes. Aga vöibolla ma proovin mönikord uuesti

                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Huvitavad peaks olema ka mõned uued seriaalid, mis kohe-kohe välja tulevad nagu "Raising The Bar" (IMDB) ja "Fringe" (wiki, IMDB), millest esimene tundub olevat päris hea mõttega.
                            Raising the Bar on tõesti hea - tänud vihje eest, aga too Fringe on liiga X-files ja X-files polnud mulle üldse meeltmööda.

                            Kommentaar


                              Lp. filmifriigid. Tahaks teada ühe filmi nime, kus üks mingi kiilakas mees jookseb hullunult muu hulgas haiglakitlis ringi, otsides mingit droogi. Selle käigus suudab ta politseinikult varastada mootorratta ning teha keset mingit turuplatsi suure pilukatest rahvamassi ees, sugu. Ette tänades!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Lp. filmifriigid. Tahaks teada ühe filmi nime, kus üks mingi kiilakas mees jookseb hullunult muu hulgas haiglakitlis ringi, otsides mingit droogi. Selle käigus suudab ta politseinikult varastada mootorratta ning teha keset mingit turuplatsi suure pilukatest rahvamassi ees, sugu. Ette tänades!
                                Kõlab nagu Trainspotting 2, aga vist pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X