320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The Panic in Needle Park

    Minu lemmik Al Pacino film.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Ise olin samuti Pinapple Expressis pettunud. Kusagilt lugesin enne vaatamis, et Superbad fännid ei pettu kindlasti aga minule antud film mingit erilist muljet siiski ei jätnud.

      Max payne oli jura aga siiski respekt sommidele, kes sellise asja saavutasid, et nende loodud tegelaskujust tehti hollywoodis film.

      Bond oli liiga rämedalt üle pingutatud.
      Matt Daemoni Bourni filmid on ntx palju tegijamad ja actionit on ka kõvasti.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Sarjadest niipalju veel, et kui te juba ei ole kõiki olemasolevaid IT Crowdi osi näinud, siis teil on midagi viga!

        A neile, kellel ongi midagi viga, väike teaser.
        Vaatasin eile esimese hooaja ära. Geniaalne. Täna läheb teine. Inglise huumor on ikka kuradi kõva, peab tunnistama. Oleks tarvis Catherine Tate show ka ära vaadata. Mõned klipid, mis juutuubist nähtud, olid suurepärased.

        Hello, I was just wondering, do you want me to connect your phone!
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Matrjoškad

          Juhtusin ETVst õigel ajal peale. Kindlasti üks neist järgedest, mis on esimesest osast veel paremad.

          Mõttega absurdihuumor otse reaalsusest, kui nii saab öelda. Sest elu ongi ju täpselt nii absurdne. Igatahes ma naudin selliseid filme sajaga, kus mitte ainult ei väldita klišeesid, vaid lausa naeruvääristatakse neid. Pealegi oli see täpselt minu väärastunud huumorimaitsele.

          Kaheksa punkti. Ja kui film oleks lõppenud selle modelli-tšiki tagumiku saatel filosofeerides, siis oleks isegi üheksa andnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Sarjadest niipalju veel, et kui te juba ei ole kõiki olemasolevaid IT Crowdi osi näinud, siis teil on midagi viga!

            A neile, kellel ongi midagi viga, väike teaser.
            Aitäh, see on väga-väga hea. Hingelähedane teema ikkagi

            Kommentaar


              Algselt postitas Undi Vaata postitust
              Aitäh, see on väga-väga hea. Hingelähedane teema ikkagi
              panin mingi hetk selle ka video teemasse. et III hooaja teine osa oli jalkateema õigemini jalkajutt

              Kommentaar


                Eagle Eye.
                Seda film isegi soovitaks alla tõmmata.Algus võiks huvitavam olla aga selle eest lõpp läheb väga põnevaks.
                Kellele meeldib filmid nagu Riigi vaenlane jne. see pettuma ei peaks,vist?Filmis näidatud tehnoloogilised jamad panevad mõtlema,kas kasutada arvutit,mobiili ja muid jamasi,kus endast jälg maha jääb......

                Kommentaar


                  aha ha D: film bam margera presents where the fuck is santa , apii :: D , vennad lähevad soomejõuluvana juurde ja siis mingi HIMist mingi vana joonistas bami sõbrale kaardi võimis kõhule et kus asub ja need lasid selle tattooks teha ja bam ütles et näita kus eesti ka on ja siis pmst munni kohale taatto ESTONIA ja se vana jumala freaked out karjus nuttis seal ja ütles " HELL IMGONNA EXPLAIN THAT TO ANYBODY ? " mingi mossis näoga , ahahaa täitsa puntsis ikke

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Calva Vaata postitust
                    aha ha D: film bam margera presents where the fuck is santa , apii :: D , vennad lähevad soomejõuluvana juurde ja siis mingi HIMist mingi vana joonistas bami sõbrale kaardi võimis kõhule et kus asub ja need lasid selle tattooks teha ja bam ütles et näita kus eesti ka on ja siis pmst munni kohale taatto ESTONIA ja se vana jumala freaked out karjus nuttis seal ja ütles " HELL IMGONNA EXPLAIN THAT TO ANYBODY ? " mingi mossis näoga , ahahaa täitsa puntsis ikke
                    Like õu mai good.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vaatasin "The House Bunny't". Arulage film.Soovitan ainult siis kui kenasid chicke tahad näha.1/10 (1 punkt tuligi Anna Farise pärast,muidu oleks 0/10 olnud)

                      Kommentaar


                        mina kui üli skeptline viimasel ajal filmide suhtes pean kah kiitma Tropic Thunderit (minu arust üldse üks parimaid hollywoodi komöödiaid, mida näinud) ning olin väga üllatunud Burn After Readingust...arvestades, et see sajad pole hollywood mulle midagi erilist pakkunud, siis need 2 filmi tegid küll head see aasta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                          mina kui üli skeptline viimasel ajal filmide suhtes pean kah kiitma Tropic Thunderit (minu arust üldse üks parimaid hollywoodi komöödiaid, mida näinud) ning olin väga üllatunud Burn After Readingust...arvestades, et see sajad pole hollywood mulle midagi erilist pakkunud, siis need 2 filmi tegid küll head see aasta.
                          alva, sa peaksid ju ikka ise häid filme tegema sa ju õppinud või nii

                          Kommentaar


                            hetkel täiesti mõtleme selles suunas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              hetkel täiesti mõtleme selles suunas
                              tore (Y) kindlasti anna teada kui sul midagi valmib, ma siis tuleks esikale

                              Kommentaar


                                Deadsnow.
                                Lahe film: http://www.deadsnow.com/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X