320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lars and the real girl

    kes näind, teab, millest ma räägin

    Kommentaar


      On "Vasha" hea film?

      Kommentaar


        Eriti tihti draamasid ei vaata aga nüüd sai kohe kaks tükki järjest ette võetud ja pettuma ei pidanud. Will Smithi uus film Seven Pounds oli päris väärt vaatamine. Nõrgematel inimestel võtab pisara lahti ma usun.

        Rourke on mulle alati meeldinud ning see film ainult süvendas seda arvamust.
        Anyways, soovitan ka The Wrestler filmi
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Ma olen "Frost/Nixonist" niii palju head kuulnud. Uuuuuh, järgmisel reedel jõuab see Eesti kinodesse. Tahaks esimestel päevadel vaatamas ära käia.

          Kommentaar


            Algselt postitas präänik Vaata postitust
            On "Vasha" hea film?
            Soovitan, olles ise peaaegu tolle filmi peaossa saanud
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              kui peaossa ei saanud, siis ei mängi üldse seal?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Slumdog Millionare sai 8 Oscarit...ma sulan.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Terve öö oota Rourke`i kõnet ja värdjad jätavad ta auhinnast ilma. Aga muidu oli täitsa positiivne auhinnagaala. Nalja sai ja puha. Danny Boy säras jõulutähena ja oli õhtu staar- viia 20-30 õnnest rõkkavat Indialast Oscarigaalale. Ma arvan, et ta oleks ka ilma võituteta õnnelikem mees saalis olnud.

                  Kommentaar


                    Issake, see võib ikka väga halb film olla: http://www.youtube.com/watch?v=mxSMzbXD7Kw
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Viimane Guy Richie film "RocknRolla" on väga hea vaatamine. Minu silmis isegi natuke parem kui tema kõige esimesed linateosed.

                      "There is no school like the old school and I'm the fucking headmaster of it".

                      When a Russian mobster orchestrates a crooked land deal, millions of dollars are up for grabs, and all of London's criminal underworld wants in on the action...
                      Algselt postitas aanvaller
                      raamatud on pededele!

                      Kommentaar


                        sai täna, enne Valküüri, nähtud Terminator-Salvation treilerit
                        ootan
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Issake, see võib ikka väga halb film olla: http://www.youtube.com/watch?v=mxSMzbXD7Kw
                          Rääkides halbadest filmidest vaatasin mingi aeg Punisher: Warzone'i. Mõttetud villainid, mõttetu dialoog, aga jube hea elamus oli. Seda, mis jama oli nkn oodata ja vahest(vist kaks korda) ärkasin filmi ajal transist, et 'oo see oli isegi normaalne lause ju'. Aga muidu tahtsin vaadata ultra-vägivaldset filmi ja see transsi ajaski. No ikka korralikult jagati tina ja hoope, mis purustasid koljud momendilt. Seega soovitan maccal naisega ühel õhtul silm peale panna.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vaatasin sellist filmi nagu Tunnelrats ja elamuse sain. Filmi sõnum oli kogu sõja kohta. Sõda, milles polnud võitjat, vaid kõik kaotasid.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Issake, see võib ikka väga halb film olla: http://www.youtube.com/watch?v=mxSMzbXD7Kw
                              omg! pigem vaatan 1000 korda järjest mingit van damme meistriteost.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                omg! pigem vaatan 1000 korda järjest mingit van damme meistriteost.
                                Van Damme viimane teos oli täitsa hea isegi. JCVD siis.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X