320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SUITS!! Eesti lühifilm. Youtubes saadaval. Soovitan.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      SUITS!! Eesti lühifilm. Youtubes saadaval. Soovitan.
      Millegipärast kaldun uskuma foorumikasutaja fitti lühikest, kuid samas löövat kokkuvõtet:

      Johnny says:
      see ka, et kui peaks aega üle jääma 20 min, ärge raisake seda uuele eesti lühifilmile 'Suits'
      Johnny says:
      õudne pask
      Johnny says:
      see on mõeldud kui twisted suitsetamisvastane film noortele
      Johnny says:
      VIST
      Johnny says:
      aga oli väga piinlik
      Johnny says:
      no eks ma olen igast sittasid splattereid näind
      Johnny says:
      aga seda ma lõpuni ei jaksanud vaadata
      Johnny says:
      a noh, noored poisid, huvi on, peaasi et ei süsti ja ei varasta
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Maitse üle ei vaielda

        Kommentaar


          Mina kes ma jänkide sarju üldiselt ei vaata, pean tõdema, et Stargate Atlantist pole võimalik pooleli jätta. Just sai kolmanda hooajaga lõpetatud - ei suuda oodata kuni neljas hangitud saab.
          Too Stargate SG-1 ei meeldinud mulle pooltki nii palju.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mina kes ma jänkide sarju üldiselt ei vaata, pean tõdema, et Stargate Atlantist pole võimalik pooleli jätta. Just sai kolmanda hooajaga lõpetatud - ei suuda oodata kuni neljas hangitud saab.
            Too Stargate SG-1 ei meeldinud mulle pooltki nii palju.
            nõus, 100%

            mingi hetk enam üldse ei viitsinud SG-1te vaadata...

            ainuke jama, et 5. season jäi Atlantisele viimaseks. viimane osa oli muidugi lahe 4nda ja 5nda keskel vajub tsipa ära, aga see rohkem norimine.

            Atlantise asemel peaks siis tulema Stargate Universe - http://www.imdb.com/title/tt1286039/

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              sai täna, enne Valküüri, nähtud Terminator-Salvation treilerit
              ootan
              Samad sõnad - enne Watchmeni Chicagos. Päris kobe trailer on - tundub, et ei minda mütsiga lööma vaid tehakse vääriline järg.

              Kommentaar


                Oot, egas täna pole Watchmeni esilinastus CC plazas? Kellaaeg?

                -e- Linn: Tallinn
                Kuupäev: N 12.03.2009
                Coca-Cola Plaza (Saal 1)
                21:30 (ESILINASTUS)
                Coca-Cola Plaza (A.Le Coq Sviit)
                21:30
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  nõus, 100%

                  mingi hetk enam üldse ei viitsinud SG-1te vaadata...

                  ainuke jama, et 5. season jäi Atlantisele viimaseks. viimane osa oli muidugi lahe 4nda ja 5nda keskel vajub tsipa ära, aga see rohkem norimine.

                  Atlantise asemel peaks siis tulema Stargate Universe - http://www.imdb.com/title/tt1286039/
                  SG-1 oli esimesed 7 hooaega tõusude-mõõnadega väga hea, siis hakkas vaikselt nõrgemaks jääma, olgugi, et ka 8-10 hooaeg olid mõned suurepärased osad. Atlantis oleks kindlasti väärinud veel mõnda hooaega, 5. lõpp oli ju väga suurepärane, aga tegijatel olid juba uued ideed ja eks kahe sarja paralleelne vedamine oleks pisut üle jõu käinud.

                  Aga praegu on BSG ja ainult kaks osa veel. Laupäevane 19. osa ning nädala pärast 2-tunnine finaal. Kõigi eelduste kohaselt tuleb väga võimas lõpp suurepärasele sarjale.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Soome Yle Teema pealt tuli film ,,Night on Earth,,

                    Väga meeldis. Üks öö, viis linna, viis taksojuhti.

                    Los Angeles, New York, Rooma, Pariisi ja Helsingi taksojuhtidest oli tehtud selline väikesed "humoorikad" klipid, mis siis rääkisid iga linna probleemidest.
                    Aasta on siis 1991.

                    soovitan.


                    Since I have almost seventeen years of experience in the taxi business as a dispatcher and driver, I have to say that "Night on Earth" is one of my favorite movies! This movie gives a very real and comical portrayal of life in this line of work. I've known people who were given great opportunities, and rejected them. I've personally kicked drunk idiots out of my cab. I've had blind people tell me which route to take. I've had people who were so "down and out" tell me their life story. This is a film that portrays what taxi driving is all about, and it is not limited to the USA. People are the same all over the world! This movie is not yet available on DVD in the USA, but I really hope it will be soon!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Oot, egas täna pole Watchmeni esilinastus CC plazas? Kellaaeg?
                      Peale '300' ma olin vaimustusest selili. Peale 'W' ma olin rahulolev, aga tükati kahtlev. Võiks juurelda selle üle, kas reaktsioonid oleksid samad, kui näinuks neid kaht filmi vastupidises järjekorras. Ilmselt mitte. Aga tegelt ma saan seda inimkatse käigus veel kontrollida.

                      Ma ei jõudnud enne filmi selle aluseks olevat graafilist romaani lõpuni tudeerida ja ei märka sestap viriseda süžeesse tekkinud muudatuste ja kärbete pärast (mida kuuldavasti ikka oli), aga Snyder ei vea vähemalt sellega alt, et meeleolu väga vale oleks. Hõrgud ja hoolega komponeeritud rakursid, kus ülim detailsus vaheldub kõrgelt võetud panoraamidega - tiptop.

                      A noh, arvestades, et enamik, nagu ikka, vaatab seda filmi olemata koomiksit näinud, ei imesta ma üldse, et saalist väljudes ümberringi päris palju nurinat kostis. Esiteks oleks võinud selle asja teha lühema ja pakkida umbes kahe tunni sisse. Oli küll püütud minna sügavuti kangelaste hinge ja nende allakäiguteed suure hoolega dokumenteerida, aga see tõmbas aktuaalse stoori tempo liiga alla. Flashbackid kordusid ja venisid ja jätsid ometi tunde, et midagi jääb rääkimata ja selgusetuks. Ja kangelaste hing avamata.

                      Osatäitjaid oli küll palju, aga sisuliselt on see tükk ühemeheshow. Rorshack (minu jaoks seni täiesti tundmatu J. E. Haley) on kõige väiksem mees ekraanil ja ometi ei paista tema tagant keegi välja. Väga äss.

                      Äks oli stiilne.
                      Muusikaline taust ebaühtlane.
                      Tissid - check.
                      Võib vaadata küll.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Peale '300' ma olin vaimustusest selili. Peale 'W' ma olin rahulolev, aga tükati kahtlev. Võiks juurelda selle üle, kas reaktsioonid oleksid samad, kui näinuks neid kaht filmi vastupidises järjekorras. Ilmselt mitte. Aga tegelt ma saan seda inimkatse käigus veel kontrollida.

                        Ma ei jõudnud enne filmi selle aluseks olevat graafilist romaani lõpuni tudeerida ja ei märka sestap viriseda sü˛eesse tekkinud muudatuste ja kärbete pärast (mida kuuldavasti ikka oli), aga Snyder ei vea vähemalt sellega alt, et meeleolu väga vale oleks. Hõrgud ja hoolega komponeeritud rakursid, kus ülim detailsus vaheldub kõrgelt võetud panoraamidega - tiptop.

                        A noh, arvestades, et enamik, nagu ikka, vaatab seda filmi olemata koomiksit näinud, ei imesta ma üldse, et saalist väljudes ümberringi päris palju nurinat kostis. Esiteks oleks võinud selle asja teha lühema ja pakkida umbes kahe tunni sisse. Oli küll püütud minna sügavuti kangelaste hinge ja nende allakäiguteed suure hoolega dokumenteerida, aga see tõmbas aktuaalse stoori tempo liiga alla. Flashbackid kordusid ja venisid ja jätsid ometi tunde, et midagi jääb rääkimata ja selgusetuks. Ja kangelaste hing avamata.

                        Osatäitjaid oli küll palju, aga sisuliselt on see tükk ühemeheshow. Rorshack (minu jaoks seni täiesti tundmatu J. E. Haley) on kõige väiksem mees ekraanil ja ometi ei paista tema tagant keegi välja. Väga äss.

                        Äks oli stiilne.
                        Muusikaline taust ebaühtlane.
                        Tissid - check.
                        Võib vaadata küll.
                        Ma mõtlesin selle filmi ajal, et üldiselt on koomiksitel nagu mingi ühendus reaalsusega. Noh mingi fakt või nii. Ja siis selle ümber on tehtud mingi muinasjutt. Reaalsust on kuidagi pööratud vandenõusse. Watchmeni ajal tundus, et selleks pööratud asjaks sai teised koomiksid. Või noh, kui muudel koomiksitel on mingi kindel(kindlam) sihtgrupp, siis Watchmenil oli selleks teiste koomiksite lugejad.

                        Äks oli stiilne, kuid vahepeal pani ikka mõtlema, et kas kogu film ongi slow motion.

                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        te noored ei tea ikka sittagi

                        viimane kuulatav plaat oli Hendrix - Are You Experienced?
                        Filmi kõige parem koht oli, kui Jimi kõlas. Pole nii hea kvaliteedi ja helisüsteemiga seda 'maailmaparimatkaverit' kuulanud. Emotsiooni pealt arvasin lausa, et Pali Gap on välja kaevatud ja pean hakkama filmitegijaid kiruma, sest nüüd rikutakse 'minu pärl' kuskil Võsareporteris vms buduka saates lootusetult ära. A õnneks hiljem koitis, et kvaliteet tõstis emotsiooni nii kõrgele, kui mu Jimi lemmikloo ajal.

                        Kes see tõlk oli? L. Kaare? Tervitused tallegi mälu järgi taastades.
                        - Comedian was your father.
                        - Koomik ... oli sinust üle.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Tissid - check.
                          Krdi ohmu. kirjuta nii, et film see ja see = tissid olid. Ülejäänud jutt on mingi suvaline diippläma. Peale selle pole siin eriti naisi ka, kellele sellist iba ajada...

                          Kommentaar


                            keegi oskab soovitada või on näinud mingit filmi Route 66st
                            Cars oli selle kohta, kuid äkki veel midagi
                            mingeid häid dokfilme näiteks
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              keegi oskab soovitada või on näinud mingit filmi Route 66st
                              Cars oli selle kohta, kuid äkki veel midagi
                              mingeid häid dokfilme näiteks
                              Cars on selle kohta. aga üldiselt: http://www.imdb.com/keyword/route-66/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Peale selle pole siin eriti naisi ka, kellele sellist iba ajada...
                                peale kelle?

                                jasper, jah, mõte on kaunis, aga koomiks ise on ju täiesti prii seandustest süüdistustest. s.t snyder, kes hoiab ühel ajal watchmeni vaimust kinni, naerab samal ajal selle ja teiste pildiribade üle? maijusu.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X