320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    noniii. American Pie TV3 pealt. Klassika
    tee läbusse mingi klassika teema.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      postituste arv seal ei suurene ju

      Kommentaar


        Algselt postitas surfaja Vaata postitust
        Crank:High Voltage(Adrenaliin-2)Kas on vaadatav?
        Täitsa vaadatav tükk on, silikoontisse ja märulit kogu raha eest. Ja päris palju lahedaid jälkstseene on filmis- info väljapressimiseks topitakse ühele asiaadile pumppüss anusesse ja mingi teine tüüp peab endal rinnanibud ära lõikama ja selliseid pärleid oli veel.

        Kommentaar


          Kui aega leiate, siis vaadake "Gran Torino" ka ära
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Kui keegi tahab Chopperit näha, siis Silveri pealt jookseb see(nad niikuinii kordavad oma filme pidevalt). Eric Bana teeb täitsa arvestatava rolli. Eestikeelde oli tõlgitud Lihunik filmi pealkirjaks.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              W
              Pole Stone'i parimate filmide tasemel, kuid mulle meeldib see kuidas Stone ühildab GW inimliku tobeduse ja Bushi nõuandjate verest nõretava maailmapildi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas borat Vaata postitust
                On keegi siin juhuslikult näinud filmi American Psycho või, isegi pare, lugenud samanimelist raamatut?

                Sooviks kuulda Teie arvamust!
                Ainuke mainimine on aastast 2001.

                23:35@Kanal 2
                Mängufilm: ÕUDUSTE ÖÖ - Ameerika psühho


                Nicely twisted lugu vürtsitatud C. Bale'i talendiga.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Ainuke mainimine on aastast 2001.

                  23:35@Kanal 2
                  Mängufilm: ÕUDUSTE ÖÖ - Ameerika psühho


                  Nicely twisted lugu vürtsitatud C. Bale'i talendiga.
                  lugesin raamatut enne ja seetõttu mulle film kohe üldse ei meeldinud. aga ma ei mäleta enam, et miks. aga mingi väga häiriv asi seal oli.

                  Kommentaar


                    PIMP TV DVD on väljas!!! JEEEE!!!!!!!

                    Kommentaar


                      kui ma ei eksi, siis juba pikemat aega, vähemalt The Very Worst Of Pimp TV vol.1 sain mina aastavahetusel kingiks

                      aga üldiselt ei tohiks raamatuid ja filme väga kõrvutada...ja targutajatele(mitte sina dannar), et filme ei saa päris(ei tohikski!) üks-ühele maha teha raamatutest...

                      aga enda viimane tore filmiorgasm tuli sealt:



                      eriti meeldis soomlastega segment ja noor Winona Ryder rokkis kah sajaga
                      PS! ainuke miinus on, et tisse ei näe

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        tüübid, kas te kujutate ette kui kõva viimane Fast and Furious oli
                        kellele ei meeldi, see sõitku oma võrriga edasi ja nautigu linnulaulu
                        Vaatasin eile ära selle filmi.
                        Autopedede jaoks kindlasti tegija film, mis jättis mind täitsa külmaks. Olin suht tubli, et lõpuni vastu pidasin
                        2/10
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Naine vaatas mul rõõmuga Robert Downey jnr märulit "Iron Man". Talle selline tehnoloogiline värk istub, mulle ehk veidi vähem.
                          Mulle meeldis aga viimati "Control", mis räägib Joy Divisioni varalahkunud Ian Curtise elust. Seda peaks Silver ka aeg-ajalt näitama.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            käisin uut Fast and Furiousit kinos vaatamas. üllatavalt hea oli, kõvasti parem kui Tokyo Drift. lõpu järgi otsustades arvan, et varsti tuleb ka 5 osa.

                            hindeks annaksin 8,5/10

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Täitsa vaadatav tükk on, silikoontisse ja märulit kogu raha eest. Ja päris palju lahedaid jälkstseene on filmis- info väljapressimiseks topitakse ühele asiaadile pumppüss anusesse ja mingi teine tüüp peab endal rinnanibud ära lõikama ja selliseid pärleid oli veel.
                              Sai ka lõpuks ära vaadatud.Lõpp oli jabur,aga muidu täitsa lahe film.Kaks-kolm rõvedat kohta jäi meelde.Üks näiteks siin http://img218.imageshack.us/img218/2...voltage008.jpg muideks selle filmi lõpus pilgutas taas silma...Põhjust nagu kolmandat vändata.

                              Kommentaar


                                Päris hea lühifilm - The Black Hole

                                A sleep-deprived office worker accidentally discovers a black hole - and then greed gets the better of him...►Join Future Instagram https://www.instagram.com...
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X