320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmeosalise "Kelgukoerte" season-enderi võib ka ilmselt mööndustega filmiks lugeda. Nii igavat lõppu ei osanud ausalt Eesti sarjastki oodata. Ainuke põnevus oli, et mis liha meestele siis ikka sisse söödeti. Anti-climax kuubis.

    Kommentaar


      Mul ei meenu taas üks film. Abi! Räägib tuletõrjujate tööst 9. septembril, selline kuulus film.

      Kommentaar


        World Trade Center?

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Mul ei meenu taas üks film. Abi! Räägib tuletõrjujate tööst 9. septembril, selline kuulus film.
          kui nicolas cage, siis see film. rohkem ei tule ette
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Mul ei meenu taas üks film. Abi! Räägib tuletõrjujate tööst 9. septembril, selline kuulus film.
            11. septembril ikka, ei?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              11. septembril ikka, ei?
              ah, oli jah ja sain õige vastuse ka, tänud

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Just millalgi mõtlesin, et pole ammu kinos tõeliselt halba filmi näinud. No täna tuli siis jälle ära. "The Happening". Shyamalan on ikka täiesti alla käinud, kui "Kuues meel" ja "Unbreakable" olid veel suht lubavad, siis "The Signs" oli temalt viimane enam-vähem talutav film, edasi on ainult sõnnikut tootnud. Seekord on tegu mingi hädise paranoiatripiga, mis ajab suuremalt jaolt lihtsalt haigutama. Mingi idee on isegi olemas, aga teostus on ikka nii nüri, et Tomi ja Jerry seiklustes on ka rohkem pinget. Kui ma näen õuduspõnevikus ennast oksa tõmmanud inimesi ja esimesena tuleb pähe Kreisiraadio sketš ("Siin on poodud inimene." - "Lase ripub, see on sport, raisk!"), siis on midagi ikka väga mööda. Ja filmi haripunkt läheb juba päris naeruväärseks - sõna otseses mõttes, õige mitu inimest lihtsalt hirnus saalis selle peale. Hale.
                Kustutasin ka eile selle võla ja vaatasime Happeningi ära, ootas juba ammu järjekorda. Oijummil. Ma olin vahepeal Wahlbergist juba päris heal arvamusel, aga see 'give me a minute'-rant oli ikka pateetilisuse tipp. MNS-il peaks muidugi kõige rohkem piinlik olema, hämmastav, et selline toode üldse ekraanidele jõudis. Kõikidest wtf-momentidest kõige toredam oli see, et kui peaks valitsema üldine kaos ja paanika, tuterdavad kõik tuima ükskõiksusega ühest punktist teise ja ei lase end asjaoludest eriti häirida. Kogu see punt ja nende etteaste meenutas mulle koolinäidendit, kus on ka vaja korra lavale tulla, öelda ära oma fraas või kaks ja siis võid minna kardina taha õlut jooma. Ma sain ükskord näiteks Mulderit mängida ja ma olin sajaga usutavam kui need koomikud seal.

                A üleeile vaatsime, kuidas argpüks Robert Ford Jesse Jamesi mõrvas. See oli küll päris minu maitse järgi tükk. Samas muidugi, Brad Pitti filme, mis mulle kohe üldse ei meeldi, võib saemehe sõrmedel üles lugeda, nii et pole siin imestada midagi.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  A üleeile vaatsime, kuidas argpüks Robert Ford Jesse Jamesi mõrvas. See oli küll päris minu maitse järgi tükk. Samas muidugi, Brad Pitti filme, mis mulle kohe üldse ei meeldi, võib saemehe sõrmedel üles lugeda, nii et pole siin imestada midagi.
                  I second that

                  Arrested Development muuvi on ka siis tegemisel, yippiii



                  You do that to your own brother?
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    KÄisin vaatamas filmi, mida ma olen ütleme, et mitu aastat oodanud. Terminaator on üks tore lapsepõlvemälestus, mida kolmanda osaga korralikult p*rsse kepiti, kuid nüüd nad tegid seda jälle. Näitlejad näitlejateks, see oli ok, Bale Connorina ei häirinud, noor nolk natuke Reesena häiris ja see robotinimene oli ka keskeltläbi, kuid noh, kogu see aura jne.
                    Võitlusstseenid meenutasid Star Warsi uusi osasid ja Transformereid, Skuyneti labor oli varastatud Sõrmuste isandast, ülejäänud kohad Matrixist, lisaks arvukad tobedad lingid esimestele osadele kõikide catch-fraasidega. Sinna juurde panna arvamus, et iga tulevikuühiskond on justkui terasevabrikus, kõik mehed ja naised on Mad Maxist välja hüpanud jne. Noh, äkki ongi tegelikult, aga natuke võiks ka mdiagi muuta. Oo ja see pateetiline lõpp, nagu tulge maa peale tagasi, termikas oli tõsine film, mitte mingi krdi saast
                    Ja siis see CGI-ga tehtud Arnoldi nägu, mis oli nagu klounil, et õuõu, see olen mina, see esimene ja ainus termikas, mina mina.
                    Ma olen ühesõnaga pettunud, kuid ju ma suutsin jälle enda lootuseid üles kruttida, samas seda osa ma ei oodanud ka nii palju kui kolmandat ja seega oli toona veel suurem hädaldamine. Ju hakkan ka vanaks saama.

                    Kommentaar


                      endale meeldis T4 rohkem kui kolmas osa
                      täitsa meeldiv vaatamine

                      Kommentaar


                        Ahaa. Nüüd ma tean, kust on pärit vahepealne Martini signatuur: 'this is me taking back control. what have you done lately?'. Oleks võinud ju siis foorumisse ka hoiatuse panna, et see fraas on as cool as it gets.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Ahaa. Nüüd ma tean, kust on pärit vahepealne Martini signatuur: 'this is me taking back control. what have you done lately?'. Oleks võinud ju siis foorumisse ka hoiatuse panna, et see fraas on as cool as it gets.
                          no paar naljakat kohta oli ju veel
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            terminator salvation oli kokkuvõttes hea
                            aga lõpp? minge munni, raisk
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Ma olen ühesõnaga pettunud, kuid ju ma suutsin jälle enda lootuseid üles kruttida, samas seda osa ma ei oodanud ka nii palju kui kolmandat ja seega oli toona veel suurem hädaldamine. Ju hakkan ka vanaks saama.
                              Lugesin "Postimees" arvustust ja sellest lähtuvalt ei tekigi mingit viitsimist sellise sita peale raha kulutada.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Goal III - miks hea triloogia ära rikuti :S ?
                                low budget movie!
                                santiago on kõrvalrollis, mees kes oli superstaar real madridis läheb totenhami ...
                                ja miks 2 inglismaa koondise mängijat ja santi lähevad kuskile kolkasse mingit fetish moviet tegema...
                                KOHUTAV!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X