320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
    jah jõle pisara kiskuja...samas on ju huvitavam kui maailm lõppeb nii 2 tunniga ära, saab kiirelt asi nähtud. Igatahes jään ootama järgmist filmi.
    Mulle meeldis selle filmi järel blogiartikkel 2012 – teaduslikus mõttes nali, mitte katastrooffilm

    Oleks ma seda enne lugenud, siis võibolla poleks kinno läinudki, sest tagantjärele mõeldes oli ikka üsna ajuvaba film.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Emmerichi maailmalõpufilm ja ajuvaba? ei voi olla totta...

      (mis muidugi ei tähenda, et ma seda tõenäoliselt ise mingil suvalisel teisipäevaõhtul ikkagi ära ei vaataks.)
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Mulle meeldis selle filmi järel blogiartikkel 2012 – teaduslikus mõttes nali, mitte katastrooffilm

        Oleks ma seda enne lugenud, siis võibolla poleks kinno läinudki, sest tagantjärele mõeldes oli ikka üsna ajuvaba film.
        see film tundub nii halb olema, et muutub juba heaks peaks järgi zekkama

        a kes pole veel näinud, siis In The Loop on tase Soovitan!

        Kommentaar


          Vaatasin siin paari lähiminevikus valminud briti filmi. Eriti kiita ei mõista midagi.

          Doghouse on järjejärjejärjekordne punt-läheb-metsa-tagasi-tulevad-üksikud-film. Seekord peavad kutid madistama naistega, kes mingil põhjusel mehi süüa tahavad. Sobib šovinistlikule poisteõhtule, mille lõpuks saab koos ellujäänud filmikangelastega tõdeda, et naised on kõiges süüdi. Minu isiklik selleaastane lemmik-zombi-film on muidugi 'Dead Snow', mis on Doghouse'ist vähemalt kolme elavsurnud natsi pea jagu üle.

          City Ratsis, nagu ka esimesena mainitud filmis, tervitab meid taas Bwitain's only pwoper actow Danny Dyer. Tüüp on ikka väga produktiivne, 2009-2010 linastunud ja linastuvate filmide koguarv on lausa 13. And pwobably counting. Aga film ise oli suht tüütu kulgemine tuntud radadel - ühe päeva jooksul jälgitakse pundi tegelaste eksistentsialistlikke probleeme, lõpuks nende rajad üht- või teistpidi kohtuvad ja mõned leiavad oma muredele lahenduse (olgu selleks või oma autistist kurdile vennale tema elu esimese homoseksi korraldamine).

          Shiftyst lugesin ülivõrdes retsensioone, aga ei oska ise ka sellest tükist väga vaimustuda. Ilmselt üsna tõetruu sissevaade diileri rutiinsesse ja rõõmuvabasse ellu, aga samas ikkagi kuidagi väga emotsioonitu lähenemine tema võimalikule 'pääsemisele' ja teiste väärtuste mõistmahakkamisele. Ja see, et film on sisuliselt ilma rahata tehtud, paistab kuidagi ülearu välja.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Noh kes mäletab,siis noorusaegadel ju kõvasti kõik Wreslingut vaadatud kui seda kanti ka tihedamalt üle,ning kui mälu ei peta siis soome kanalitelt ning Fox.ilt. Nüüd aga siis wrestlingu sõpradele ka Film välja tulnud mille nimi on.
            Damage. Kus peaosa mängib Steve Stone Cold Austin.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Noh kes mäletab,siis noorusaegadel ju kõvasti kõik Wreslingut vaadatud kui seda kanti ka tihedamalt üle,ning kui mälu ei peta siis soome kanalitelt ning Fox.ilt. Nüüd aga siis wrestlingu sõpradele ka Film välja tulnud mille nimi on.
              Damage. Kus peaosa mängib Steve Stone Cold Austin.
              Sa The Wrestlerit oled ikka näinud? Päris hea film

              Kommentaar


                Sai siis ka lõpuks siis seline hea film nagu "Vääritud Tõprad" ära vaadatud. polnud paha, veidi julm ol aga muidu isegi päris hea.

                Kommentaar


                  Public Enemies (2009)

                  thumbs up!!!

                  Kommentaar


                    Käis täna keegi filmi "Vutikohtunikud" ka vaatamas?
                    See oligi minu arust täpselt nii hea, kui lootsin.
                    Howard Webb jättis väga-väga sümpaatse mulje ja ka filmis tundusid kõik kohtunikud tavaliste ja lihtsate inimestena, mida nad ka tegelikult ju on.
                    Mõnda aega suhtun kindlasti kohtunikesse leebemalt, aga nagu Webb ka mainis, siis see kaob kiiresti

                    Kommentaar


                      väga hää film oli. ja webb tundus lahe säga

                      Kommentaar


                        Juba panin pöffi teemsse oma positiivse jutu ürituse kohta kirja.

                        Kommentaar


                          Filmist ei tea sittagi, pold aega jälgida, aga nac webbi juttu kuulsin küll, tavaelus tundub toredam kui platsil .

                          Kommentaar


                            Tore kui meeldis.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              2012 ja kill the referee tiksusid just lõpuni. peab vaatama hakkama. kahju, et selle kohtuniku filmil supakaid pole kuskilt saada.

                              Kommentaar


                                Sai vaadatud siis sellised filmid nagu "Gamer" ja "The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans".
                                Viimane neist , kus peaosas Nicolas Cage, oli ikka väga hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X