320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alo TV pealt Otepää vallavolikogu istungid, väärt jätkufilmid teadmata aegadel.. Puhas kuld
    FC Otepää II

    Kommentaar


      Boondock Saints.

      Pahad sõnad jäävad siinkohal ütlemata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Thugie Vaata postitust
        Sai vaadatud siis sellised filmid nagu "Gamer" ja "The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans".
        Viimane neist , kus peaosas Nicolas Cage, oli ikka väga hea.
        gamer on täielik pask.
        bad lieutenant oli jah suht hea, a kas väga hea? maitse asi.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Püha Tõnu Kiusamine... alguses tundus, et tuleb midagi päris head, aga noo lõpuga keeras nii WTF'ks ära, et ma ei teagi mida arvata. Tegelt keegi võiks seletada sellest midagi vms
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            mis sul seletada, ongi suke kinky film

            Kommentaar


              The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Valgustage mind rumalat. IMDB kohaselt pidi Eestis linastuma 11. detsembril film "Looking for Eric" - http://www.imdb.com/title/tt1242545/

                Kus, millal?

                Kiirpilk Sõpruse, Plaza ja Cinamoni kavale vastust ei andnud.

                Kommentaar


                  ma pole eales nõmedamat kino kodukat näinud... Kust ma peaksin teadma, kus see asub näiteks (seda olen ma juba sügisest alates teada tahtnud) ja missugused piletihinnad seal on?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    ma pole eales nõmedamat kino kodukat näinud... Kust ma peaksin teadma, kus see asub näiteks (seda olen ma juba sügisest alates teada tahtnud) ja missugused piletihinnad seal on?
                    Tänu sellele Artise vihjele leidsin ka lisainffi

                    Tallinnfilmi uus väärtfilmikino Artis on filmikunsti austajate kodune kogunemispaik otse linna südames. Solarise keskuse kolmandal korrusel asuv värske kino pakub šokeerivalt julget filmivalikut mugavates ja moodsates tingimustes. Artise kahte kinosaali (181 ja 72 istekohta) jõuab vaatamist väärt valik maailma filmiloojate töödest.

                    Õpilastele ja pensionäridele pilet 50 krooni; Tudengitele ja ajateenijatele pilet 70 krooni; Pere- ja lastefilmidele kuni 12.a. k.a. pilet 40 krooni; L-P ja riiklikel pühadel kuni 15:00 pilet 70 krooni, alates 15:01 pilet 95 krooni; E-R kuni kl 18:00 pilet 70 krooni, alates kl 18:01 pilet 95 krooni


                    Varem see info kuidagi minust mööda läinud miskipärast.

                    Kuna levitaja on Tallinnfilm, käib see sisuliselt vist siiski Sõpruse alla.

                    Kommentaar


                      Ma olen kuulnud, et Sõpruse tulevik on veel lahtine ja väga suure tõenäosusega kolib Tallinnfilm täielikult Artisesse üle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ma olen kuulnud, et Sõpruse tulevik on veel lahtine ja väga suure tõenäosusega kolib Tallinnfilm täielikult Artisesse üle.
                        Iseenesest oleks see paha. Mulle Sõpruse saal meeldib miskipärast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma olen kuulnud, et Sõpruse tulevik on veel lahtine ja väga suure tõenäosusega kolib Tallinnfilm täielikult Artisesse üle.
                          Päris kindlasti kolivad nad Artisesse üle, see kahel kohal tiksumine on minu teada tingitud ainult sellest, et rendileping Sõpruse ruumidega kestab selle kalendriaasta lõpuni.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            jejee...hollikas ja kasints laienevad

                            Kommentaar


                              Nii ta on, aga Artises on samas paremad masinad ja parem heli, retrohõng muidugi puudub .

                              Kommentaar


                                igatahes ootan huviga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X