320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Seda ma ei usu. Filmi peamine lummus ongi 3D pildid, eelkõige sellest uhkest muinasjutumetsast. Vaevalt saab väita, et see loodusrahvas vs kurjad sõjardid stooriliin iseenesest kedagi paelub.
    Ok, ma püüan siis seletada uuesti oma vaatenurgast. Lähtume tõsiasjadest, et stsenaarium on ettearvatav ja üllatustevaene ning näitlejatööd keskpärased.
    Aga mitte üheski filmis pole suutnud ükski meister pealtvaatajani tuua nii tõepärast ja üksikasjalikku fantaasiamaailma. Asja, mis on paljude suurte meistrite peas, aga mida tavainimese ette pole keegi kunagi nii üks-ühele suutnud manada. Ja 3D ei oma siin tähtsust - suurel ekraanil on ka 2Dna see sama väärtus samamoodi haaratav.
    Ma nüüd ei tea, kas need inimesed on lihtsalt fantaasivaesed, kes ei suuda enda jaoks sellest igavast loost leida seda pärli üles. Nii või teisiti on mul neist natuke kahju. Mitte midagi hullu siiski, sest see tase, mis on JC poolt saavutatud on viie aasta pärast juba standard.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      No kes siis sellist filmi üldse stoory pärast vaatama läheb ? Visual effects ja punkt.
      Ma siiski läheks natuke kaugemale... Visual effects on liiga kuivalt öeldud. Mina hindaks ikkagi Pandora ja navide maailma kui midagi erilsemat, kui visual effects.

      Kommentaar


        Mulle meeldib Peter Bradshaw point Avatari kohta:

        "The effects of Avatar are certainly something to see, especially on an Imax screen the size of an upended football field. But it's difficult to tell if the game has really been changed or not. I remember being in the audience for Jurassic Park in 1993, and hearing someone in the auditorium almost hyper-ventilate with astonishment at those ultra-realistic dinosaurs. And now … well … Jurassic Park … it's something you glimpse on ITV4 while switching over to watch Dave."

        Kommentaar


          Ma arvan küll, et "Avatar" võib olla natuke "Matrixi" moodi, mis vähemalt tagaks selle, et 3D ei ole enam multifilmide pärusmaa ja prillide kandmine muutuks hea (loe: võimsa eelarvega filmi) actioni puhul pigem reegliks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            3d muutub suurfilmide puhul nii või teisiti reegliks, sest kuidagi on vaja piraatluse vastu võidelda ja inimesed lisaväärtuse abil kinno meelitada.

            Kommentaar


              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Võibolla on probleem tõesti ainult IMAX'i tehnoloogia puudumise taga, aga 3D oli Cinamonis suhteliselt saast (pildi sügavus).

                Kommentaar


                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  Võibolla on probleem tõesti ainult IMAX'i tehnoloogia puudumise taga, aga 3D oli Cinamonis suhteliselt saast (pildi sügavus).
                  Imaxis ei ole mitte midagi muud paremat, kui ülisuur ekraan.

                  Kommentaar


                    Võrdluseks on olemas 3D n.ö. demofilm (T2 3D), küllap sealt ka liiga suured ootused effektide osas.

                    Kommentaar


                      Kusjuures kui noorena sai käidud universal studiode "3d atraktsioonil" floridas, siis seal kmuideks näidatigi T2-est 3D juppi.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Digi-TV videolaenutus võiks parem olla, mul sealt kõik head filmid vaadatud, nüüd kui telekast midagi head ei tule peab arvutist vaatama, viimasena vaatasin Big Stani ära digilaenutusest, täitsa humoorikas hea film oli.

                        Kommentaar


                          " Flash of Genius" - täitsa huvitav vaatamine, kellele sellised tõsielulised ja natuke ka harivad asjad peale lähevad. 7/10
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            Võrdluseks on olemas 3D n.ö. demofilm (T2 3D), küllap sealt ka liiga suured ootused effektide osas.
                            Kusjuures, mulle väga ei istu 3D, kus meeletult asju sinu suunas loobitakse .

                            Järgmine 3D, mis meie kinodesse saabub on ookeanimaailm(15.01 vms). Kõikidele loodushuvilistele suht kohustuslik, ülejäänud vaadaku parem Avatari .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Ok, ma püüan siis seletada uuesti oma vaatenurgast. Lähtume tõsiasjadest, et stsenaarium on ettearvatav ja üllatustevaene ning näitlejatööd keskpärased.
                              Aga mitte üheski filmis pole suutnud ükski meister pealtvaatajani tuua nii tõepärast ja üksikasjalikku fantaasiamaailma. Asja, mis on paljude suurte meistrite peas, aga mida tavainimese ette pole keegi kunagi nii üks-ühele suutnud manada. Ja 3D ei oma siin tähtsust - suurel ekraanil on ka 2Dna see sama väärtus samamoodi haaratav.
                              Ma nüüd ei tea, kas need inimesed on lihtsalt fantaasivaesed, kes ei suuda enda jaoks sellest igavast loost leida seda pärli üles. Nii või teisiti on mul neist natuke kahju. Mitte midagi hullu siiski, sest see tase, mis on JC poolt saavutatud on viie aasta pärast juba standard.
                              Mida keppi t2hendab t6ep2rane fantaasia maailm? m6tle selle yle natukene...

                              ise l2hen kaen kah t2na selle juraka yle...selgus, et siin isegi 3d olemas piludel

                              Kommentaar


                                Mõtle ise... Saab seda kuidagi lihtsamalt välja kirjutada? Võibolla on eesti keel hakanud ununema. Ei tea, pole minu asi ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X