320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elu getos on endiselt raske.

    Sin Nombre(Without a Name) - Hondurase inimestest, kes proovivad saada tõotatud maale. Teekond läbi Kesk-Ameerika on pikk ja ohtudel on mitu nägu. Filmi on ilusasti sisse põimitud maailma suurima(vähemasti mingil ajal) streetgangi, MS-13, ja sellega kaasnevad eluraskused ning inimelu mitteväärtustamine. Stoorit on ja ka kaameraga tehakse meeldivaid vigureid. Film maandub kuskil Cidade De Deusi ja Gomorra vahele. Pärjatud mitmete auhindadega ja ka mina kirjutan soovituele alla. (Muuseas, raamatupoes jäi silma, et Gomorra on eesti keelde ka tõlgitud.)

    Closer oli inimsuhetest pajatav ehk date-flicki maitsega tükk. Siiski on ta pisut keerulisem ja parem, kui keskmine igavese armastuse leidmine. Spoiler: kuna filmis seda ei leita, siis ei ole ma oma ˛anrimääratluses ka kuigi kindel. Clive Owen ja Natalie Portman kandideerisid oma osadega kõrvalosaoscaritele nagu siin teemas mainitud. Teenitult. Julia Roberts ja Jude Law ka sitad ei olnud, aga nende karakterid olid läilamad. Soovitan, aga jah, kas just päris deitimiseks.

    Kaks osa Trinityt sai ka ära vaadatud. Klassika.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Palahniuk - Choke
      (\'Fight Club seksisõltlastele\', tääglain, millega nad üritasid seda raamatut müüa, ei ole küll kõige sobivam, aga on esimene asi, mis pähe kargab.)

      For sure, even the worst blow job is better than, say, sniffing the best rose... watching the greatest sunset. Hearing children laugh. I think that I shall never see a poem as lovely as a hot-gushing, butt-cramping, gut-hosing orgasm. Painting a picture, composing an opera, that\'s just something you do until you find the next willing piece of ass.

      Sügavalt ja intensiivselt rekommendeeritud.

      E: heh, praegu otsinguga vaatasin, et Mihkel on Choke\'i juba neli aastat tagasi hea sõnaga maininud. No seda enam loetagu.
      See raamat on edukalt silmapaistev suuremates raamatupoodides, kuid mina vaatasin low-budget filmi. Täitsa pandav oli, eriti, kui Moody on puhkusel. A noh ma pole eriline raamatuhai ka, et pläkutada, kuidas raamat oli ikka õige asi ning film soperdas teose ära. Kui nüüd mõttesse jääda, siis ei meenugi filmi, millega oleks esmajoones kirjatükina tutvunud. The Rum Diary(Hunter S. Thompson) läheb loosi juhul kui film ikka valmib.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Elu getos on endiselt raske.

        Sin Nombre(Without a Name) - Hondurase inimestest, kes proovivad saada tõotatud maale. Teekond läbi Kesk-Ameerika on pikk ja ohtudel on mitu nägu. Filmi on ilusasti sisse põimitud maailma suurima(vähemasti mingil ajal) streetgangi, MS-13, ja sellega kaasnevad eluraskused ning inimelu mitteväärtustamine. Stoorit on ja ka kaameraga tehakse meeldivaid vigureid. Film maandub kuskil Cidade De Deusi ja Gomorra vahele. Pärjatud mitmete auhindadega ja ka mina kirjutan soovituele alla. (Muuseas, raamatupoes jäi silma, et Gomorra on eesti keelde ka tõlgitud.)
        Ei sattunud just vaimustusse. Lugu on ju kurb ja liigutav, aga samas üsna lihtsakoeline. Paha paha tapab hea paha tüdruku, hea paha tapab paha paha ja siis hea paha põgeneb.

        Cidade De Deusi vastu ei saa kuidagi, Gomorra mind ka ausalt öeldes täielikult ei võlunud, kuid sellise reaaltänavavägivallafilmide puhul läks Ajami Pöffilt sinna ülespoole ja riivamisi sellesse kategooriasse minem Jerusalemm.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Ei sattunud just vaimustusse. Lugu on ju kurb ja liigutav, aga samas üsna lihtsakoeline. Paha paha tapab hea paha tüdruku, hea paha tapab paha paha ja siis hea paha põgeneb.
          Stopperiga küll ei mõõtnud, kuid see polnud ju stoori vaid sissejuhatus. Minu jaoks vähemalt oli lugu põhiliselt tutvustus kesk-ameeriklaste unelmast pääseda USA-sse ja teel olevast virr-varrist.

          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Cidade De Deusi vastu ei saa kuidagi, .
          Nõus.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust

            Cidade De Deusi vastu ei saa kuidagi, Gomorra mind ka ausalt öeldes täielikult ei võlunud
            Cidade de Deus - olen nõus
            Gomorra - olen nõus

            Krt need tuletasid mulle meelde, et Tropa de Elita on ikka veel vaatamata... Pidi oma headuselt seal Jumalalinna juures olema. Otsapidi vist samad tegijad kah enam vähem.

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Cidade de Deus - olen nõus
              Gomorra - olen nõus

              Krt need tuletasid mulle meelde, et Tropa de Elita on ikka veel vaatamata... Pidi oma headuselt seal Jumalalinna juures olema. Otsapidi vist samad tegijad kah enam vähem.
              Ma Tropa de Elita kohta päris ei nõustuks. Cidade de Deusil oli vähemalt selge algus, keskpaik ja lõpp, aga Tropa de Elita tundus minu jaoks liiga hakitud ja ausalt öeldes, ega mul palju sellest filmist meelde pole ka jäänud.

              Kommentaar


                Vanameelne oled, Dannar. Kirjandeid kirjutatakse sissejuhatuse, teemaarenduse ja kokkuvõttega. aga pisut mõtteid. Filmide väärtus kahjuks väga võrdlusess mõne teise linateosega ei peitu, alati, kui mõni re˛issöör seda taotleb, kõrbeb ta lootusetult ja põhjalikult. Tropa kui filmile annab teatud lisväärtuse ühiskondlik-poliitiline kontekst, nn Brasiilia surmaeskadronide küsimus. Igavene küsimus: "kas kurja on võimalik kurjaga välja juurida" jäetakse õhku. Veidi ot-ks üle minnes, siis selles küsimuses on hea arutluse paberiga maha pidanud Ignatieff (kes nüüd on akadeemilise karjääri ukse taha jätnud ja üritab Kanadas võimu võtta) raamatus "Lesser Evil".
                Igatahes, ehkki Jumalate film on poeetilisem, tekitas Tropa Brasiilias suuremat tormi, kuna avas mitmeid asju, millest küll ühiskond on/oli teadlik, kuid ei taheta endale tunnistada. Parem/halvem kategoorias ma neid siiski ei võrdleks, tükki see juurde ei anna ega muidugi ära ka võta.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Doyle`i raamatutest oli see film päris kaugel. Pigem oli tegu Surmarelva filmiga, mis oli viidud paarisaja aasta tagusesse keskkonda. Selline laadna ja lõbus andmine.
                  Mulle tuli ka filmi ajal meelde kommentaar 'Wanted'i kohta - I just saw two bullets hitting each other, I want my money back, you don't ask money to see two bullets hitting each other - kuigi selle filmi vastuseks oli Sherlocki bulletite dodge'imine ja selle oli ta parem kui Neo ning isegi parem kui Boris The Bulletdodger ise.
                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  guy ritsie mine perse. milline võimalus oli ja tegid hunniku sitta. well done. näitlejatööd näitlejatöödeks (ja ma ei läheks ka siin eriti märjaks), kogu see filmitükk oli täis arusaamatult debiilseid stseene. võid ju väristada oma kaamerat nagu langetõbine, aga kui tulemus on roppigav, siis ei ole midagi teha. elementaarne.
                  Maitea, mulle tundus just, et kaks tundi läks kiiremalt, kui oleks arvanud.
                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  P.S. See nahktagis põhipaha pidamas parlamendile kõnet tuhandeaastasest riigist oli ikka päris naljakas. ei tea kas oli naljakana ka planeeritud.
                  Berbatov muretsegu jalgpalli pärast.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Hirmus palju on neid parima filmi Oscari nominente sel aastal. Näinud olen Avatari ja Up in the Airi: kummalegi neist seda büsti ei annaks.

                    Best picture
                    Avatar (James Cameron and Jon Landau, producers)
                    District 9 (Peter Jackson and Carolynne Cunningham, producers)
                    An Education (Finola Dwyer and Amanda Posey, producers)
                    The Hurt Locker (nominees to be determined)
                    Inglourious Basterds (Lawrence Bender, producer)
                    Precious (Lee Daniels, Sarah Siegel-Magness and Gary Magness, producers)
                    A Serious Man (Joel Coen and Ethan Coen, producers)
                    Up in the Air (Daniel Dubiecki, Ivan Reitman and Jason Reitman, producers)
                    The Blind Side (nominees to be determined)
                    Up (Jonas Rivera, producer)
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      District 9 oli päris ilus film.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        "Hamlet 2" Steve Cooganiga. Päris sümpaatne. Kes teab, see teab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          "Hamlet 2" Steve Cooganiga. Päris sümpaatne. Kes teab, see teab.
                          Peter Hook from New Order described the film as "A film about the biggest c**t in Manchester, played by the second biggest[Steve Coogan toim.]".
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kui naine tahab filmi vaadata, siis soovitan soojalt Tarantino kirjutatud (Tony Scotti produtseeritud) 93nda aasta filmi True Romance - armastust, kokat ja paugutamist. Imala nime taga näitlevad (peaosades) Christian Slater ja Patricia Aqurette, kõrvalosades tarantinolikult tohhuia staare.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              Kui naine tahab filmi vaadata, siis soovitan soojalt Tarantino kirjutatud (Tony Scotti produtseeritud) 93nda aasta filmi True Romance - armastust, kokat ja paugutamist. Imala nime taga näitlevad (peaosades) Christian Slater ja Patricia Aqurette, kõrvalosades tarantinolikult tohhuia staare.
                              Kogemused näitavad, et eriti armastavad kõik need naised stseeni, kus James Gandolfini Arquetti peadpidi peeglisse virutab, rusikaga ninaluu murrab ning vannikardinaga kägistab. They love it, guaranteed. Ei puudu ka muidugi Scottile kohustuslik kõik tulistavad kõiki lõpustseen (vt ka enemy of state jne). Siiski vaadatav flick.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Edge of Darkness - väga korralik film. Mel on tagasi. Pole mingi hollywoodi meelelahutus, mis ei pruugi pluss olla, aga värskendav on seda teist stiili ka vahel vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X