320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Kogemused näitavad, et eriti armastavad kõik need naised stseeni, kus James Gandolfini Arquetti peadpidi peeglisse virutab, rusikaga ninaluu murrab ning vannikardinaga kägistab. They love it, guaranteed. Ei puudu ka muidugi Scottile kohustuslik kõik tulistavad kõiki lõpustseen (vt ka enemy of state jne). Siiski vaadatav flick.
    No eks see Aqurette olegi ju vaimselt tugeva ja iseteadliku naise etaloon, nagu ikka Tarantino naiskangelased. Mul ka naine väänles ja pööritas silmi kui Gandolfini abi jagas, aga filmi lõpus ohkas ja ütles, tsiteerin: "See on vist mu uus lemmik film."
    Asi on sihtpunktis, mitte teekonnas - seekord.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Brothers oli vägahea.

      Kommentaar


        Kas keegi peale 9. roodu, Monster of Wari, Kite Runneri ja Rambo 3-e oskab soovitada normaalseid filme Afganistanist?

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Kas keegi peale 9. roodu, Monster of Wari, Kite Runneri ja Rambo 3-e oskab soovitada normaalseid filme Afganistanist?
          Tulistamist ja actionit? Tausta? Häid sõjafilme sellest konfliktist kahjuks pole (veel?) tehtud, dokke on aga päris häid. Eks neid viimaseid tead isegi. Ja püüdes hoiduda mõttetust postist siis- taustalaksudest Wilson's War, Lions for Lambs. Viimane on selline...mitte hea, kuid USA poliitikaga rohkem kursis olles on mõni huvitav nüke sees, mis arvatavalt tegijatel on pigem juhtunud kui "meelega" tehtud.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Tulistamist ja actionit? Tausta? Häid sõjafilme sellest konfliktist kahjuks pole (veel?) tehtud, dokke on aga päris häid. Eks neid viimaseid tead isegi. Ja püüdes hoiduda mõttetust postist siis- taustalaksudest Wilson's War, Lions for Lambs. Viimane on selline...mitte hea, kuid USA poliitikaga rohkem kursis olles on mõni huvitav nüke sees, mis arvatavalt tegijatel on pigem juhtunud kui "meelega" tehtud.
            Mul tegelikult selline lihtne uudishimu, et milline see elu-olu-loodus välja näeb, sest mind viiakse varsti sinna nädalaks meie sõdureid vaatama.

            Kommentaar


              Charlie Wilson's War oli päris huvitav film. Hanksi poolt hea sooritus.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Mul tegelikult selline lihtne uudishimu, et milline see elu-olu-loodus välja näeb, sest mind viiakse varsti sinna nädalaks meie sõdureid vaatama.
                Ross Kemp, bro! tegemist küll dokuga aga sõdurite elu-olu kohta saab nii mõndagi teada. eriti kui plaanid koos poistega rindele joosta.
                the absence of evidence is not the evidence of absence

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Mul tegelikult selline lihtne uudishimu, et milline see elu-olu-loodus välja näeb, sest mind viiakse varsti sinna nädalaks meie sõdureid vaatama.
                  siis vast dokud paremad, vaevalt 9. rood just seal riigis tehtud:P
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Mul tegelikult selline lihtne uudishimu, et milline see elu-olu-loodus välja näeb, sest mind viiakse varsti sinna nädalaks meie sõdureid vaatama.
                    tõenäoliselt tuleb su tripp midagi sellist: http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=88449

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      tõenäoliselt tuleb su tripp midagi sellist: http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=88449
                      Mitte päris. Sihtkohad on teised ja Kabuli suure tõenäosusega ei satu.

                      Kommentaar


                        Öelgu kriitikud mida tahes, aga minu arust on Rutsi reisi video ülikõvv.Meeldib võibolla sellepärast, et ise olen suht sarnane debiil.
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Oskab keegi mind ühe prantsuse filmi otsingutel aidata ehk? Film ise räägib kahest tüübist, kes röövivad mingi rikka mehe tütre, et see hiljem rahaks ümber vahetada, tüübid ise on aga üsna soojad peast ja lisaks sellele on tüdruk meeleheitel ja soovib enda eluga lõpp-arve teha. Kunagi näitas TV 1000 pealt ka, ei meenu nimi.

                          Kommentaar


                            Eli raamat 3/10, ootused oli suured, pole ammu näinud nii igavat filmi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Timbu
                              13. oktoobril kell 22.10 "Olen alati tahtnud olla gangster" (Prantsuse 2007).
                              Neljast omahel seotud lühiloost koosnev must krimikomöödia, kus pisisuli Franck unistab maanteeäärse einebaari kassa röövimisest. Sellest mõtleb ka samas söögikohas kelnerina töötav Suzie. Äpulikud kriminaalid Leon ja Paul röövivad jõuka ärimehe tütre. Rikkurilt kopsakat lunaraha välja petta paraku aga ei õnnestu ja meestel tuleb hakata enesetapumõtetes neiu ersatsvanemateks. Neli endist gangsterit toimetavad oma vana sõbra haiglast välja ja võtavad ette nostalgilise teekonna nende kunagisse redupaika.
                              Re˛issöör Samuel Benchetrit. Osades Anna Mouglalis, Édouard Baer, Jean Rochefort jt.
                              Tänud!

                              10101010100

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                PIMP TV DVD on väljas!!! JEEEE!!!!!!!
                                Ei suutnud eile 'Saibogujiman kwenchana'-sse süveneda ja panin PIMP TV peale. Tekkisid paar rumalat küsimust - kust persest leiti selline tegelane nagu Vellbaum? Kas Hillar Kohv peab ennast original big dick playa'ks?

                                It Might Get Loud'i vaatasin ka ära. Õnneks mitte kinos. Seal ei saa filmi stopi peale panna ja kuulata uuesti sama või sellega seonduvaid lugusid(mida on vajakoheselt(!) seotud palaga läbi seedida). Midagi erilist siiski ei tundunud ehk sellepärast, et se kitarri ei mängi. Jimmy Page Link Wray - Rumble'it kuulamas on hindamatu.

                                -e- Niineste kirjutas sama teksti pisut pikemalt lahti - http://www.epl.ee/artikkel/487686
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X