320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimase aja parimaid rolle - Susan Sarandoni tehtud Vanaema Lynn Peter Jacksoni 'Armsates luudes'. Film ise on enamvähem ok, küll kehvem kui raamat, muidugi, aga vaadatav. Lihtsalt mind paneb hämmastama, kui mööda võib ikka castinguga panna. Mark Wahlberg ja Rachel Weisz on kõige ebatõenäolisem paar lapsevanemaid paarile teismelisele. Ebausutavad, omavahelise keemiata. Ainus asi mis neid ühendab, on see, et nad on halvad näitlejad.

    Muide, täpselt sama võib öelda eile vaadatud Richard Kelly (kes teadupärast on teinud ka Donnie Darko) 'The Box' kohta. Sel filmil on muidugi ka muid probleeme, aga kõige esimene neist on peaosaliste valik.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      The Box ei läinud kohe üldse endale peale, aga The Lovely Bones oli täitsa vaadatav.Peale Susani meeldis endale eriti Stanley Tucci sooritus.Poleks teda ära tundnutki, kui ei oleks teadnud.
      In The Loop. Ok film!

      Hachiko: A Dog's Story Täitsa pekkis film.Draamat ootasin, aga sellist mitte...Kui minu juba ära murdis, siis ma ei taha mõelda mida naised saalis tegema hakkavad.Väga liigutav film.

      Kommentaar


        Shutter Island
        pole vist tükk aega sellise "vau" efektiga kinost lahkunud.
        raske on neid emotsioone sõnadesse panna
        film häirib jubedalt, kuid mõjub väga ehedalt.
        pakun, et enamus ütleks filmi kohta saast mis saast
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Lumekuninganna sai eile öösel vaadatud, mnjaah väga tüüpiline eesti film aka sürr . Kahjuks tüüpilisele eesti filmile kohaselt tissi siiski ei näidatud .

          Aga mingeid mõtteid suudab ta luua.

          Sürri poolest sobib samasse kategooriasse nagu mu eelmine film Limits of Control.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            A üleeile vaatsime, kuidas argpüks Robert Ford Jesse Jamesi mõrvas. See oli küll päris minu maitse järgi tükk. Samas muidugi, Brad Pitti filme, mis mulle kohe üldse ei meeldi, võib saemehe sõrmedel üles lugeda, nii et pole siin imestada midagi.
            See jutuke, kuidas kuulsa lindprii seltskonnas on kuulda kõik väiksemad helid teritas mu kõrvu ja soovin esile tõsta helitööd. Tegelaste hääled, sammud, uksepaugud ja tikutõmbamised jne sundisid sellise nurga alt filmi kommenteerima. Oli selline tunne, et audiobookina oleks see sama hea olnud, kuigi suurejoonelisi maastikuvaated kaoksid sellises vormis ära. Soundtracki saab ka mõnda aega kedratud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Shutter Island
              pole vist tükk aega sellise "vau" efektiga kinost lahkunud.
              Sama siin. Võtan kõik munni saatmised, mis ma Scorsese suunas Departedi pärast olen teinud, tagasi. Shutter Island on asjusid krussi keerav linateos. Ma terve filmi proovisin mõttes puslet kokku panna, aga tükid lihtsalt ei sobinud kokku. Põgenenud vang, unenägudeses käiv naine, kummalised patsiendid ja veelgi kummalisemalt käituvad arstid ja nii edasi. Isegi oksendamiseni kasutatud holokausti teema flashbackide näol väga ei häirinud. Nagu varrukast puistatakse vihjeid ja enda asi on need õiged ära lugeda. Tõsiselt mõjuv film, kus peaaegu kõik asjad olid paigal- kaameratöö oli äge, muusika oli kummitav, lugu ise haarav (sama kirjaniku sulest on tulnud Mystic River, mis oli niisamuti äge ju), põnevust jätkub lõputiitriteni ja üks lõpus olev stseen tõmbas peaaegu külmavärinad seljale. Soovitan.

              Kommentaar


                Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                The Box ei läinud kohe üldse endale peale, aga The Lovely Bones oli täitsa vaadatav.Peale Susani meeldis endale eriti Stanley Tucci sooritus.Poleks teda ära tundnutki, kui ei oleks teadnud.
                In The Loop. Ok film!

                Hachiko: A Dog's Story Täitsa pekkis film.Draamat ootasin, aga sellist mitte...Kui minu juba ära murdis, siis ma ei taha mõelda mida naised saalis tegema hakkavad.Väga liigutav film.
                Ma vaatasin siin paar päeva tagasi järjest ära The Boxi ja Daybreakersi. Viimane oli ka elus esimest korda üksi kinosaalis olemise juhtum.
                Mulle mõlemad meeldisid. Täiesti. Hindaks üle keskmise - minu stiilile sobilikud. Box ikkagi Donnie Darko tegijate poolt ja seal oli neid sarnaseid momente küll ja Daybreakers oli pure action ning vampiirifilmid rokivad (va Twilight )

                Kommentaar


                  Alice on lahe. Tuletab meelde lapsena kogetud muinasjuttu selle headuses. Sellise ilusa maailmaga tundubki see täitsa tore huumoorikas film, milles on kohati ka siukseid hirmsamaid hetki.

                  Filmi moto on muidugi follow your dreams and its okey to be bit wierd.

                  Kindlasti soovitan minna vaatama inglisekeelset versiooni kui kel selge. Samas ega eestikeelselgi midagi tegelikult viga pole, kui just norida ei taha. Igastahes üks tore seiklus imedemaal .

                  Kommentaar


                    The Lovely bones 10/10 kommentaare pole vaja

                    Kommentaar


                      3d on pededele!

                      edit. dannar käis älissit vaatamas.

                      Kommentaar


                        kuidas älis oli? nii päris ausalt kohe

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          kuidas älis oli? nii päris ausalt kohe
                          Polnud hull, aga see 3d on täiesti mõttetu. Väsitab nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Aga film ise koosnes Bonham Carteri heast rollist, armasatest loomadest ja eee noh, oligi nii. Tim Burtoni filmide täielik keskmik. Vaatan kodus selle peale Šokolaadivabrikut, mis on vähemalt armas.

                          Kommentaar


                            Tartus 3d varianti pole, lisaks vist on ainult eestikeelse pealelugemsega :S

                            Kommentaar


                              No aga minu arvates kannatavad filmide eriefektid kasvõi selle 3d pealt, sest praegusel hetkel meenutab 3d kümneaastatagust CGI-d, mis nägi välja väga võlts, aga uus ja seepärast kõik kisasid. Kaua ma seda "näe, tuleb otse näkku"-efekti vaatan? Lisaks ajab see filmi nii kalliks ka, et ausalt öeldes jäin ma igatsema tüüpilist Burtoni väga stiiliset maailma, ent sain mingi värvi ja kujundimürgituse. Sama juhtus ka tegelikult Avatariga, et mingi hetk väsitas see kogu pildi hoomamisvajadus ja detailid füüsiliselt ja vaimselt täiesti ära. Tahaks nagu filmi ka vaadata, mitte silmad punnis ekraani, et ossa, kus nüüd tehti alles filmitrikk.
                              Hakkan ilmselt vanaks saama.

                              Kommentaar


                                Tra nahhui te otsite seda 3D-d, ma küll 3D filmides 3D effekti ei otsi, tuleb siis tuleb .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X