320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuna rum diary välja tuleb?

    (selle postituse eesmärk on olla "icebreaker" dannari selle ühe püssifilmi hulluse pärast)
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Vaatasin eile Max Payne'i ära. Kuna ma ise pole ühtegi Max Payne'i osa arvutimängudes ära teinud, siis küsiks, et kas mängu story sarnases ka filmi omaga?
      Et kas Payne'i naine suri ka mängus selle sinise vedeliku pärast?
      tegin mängu väga ammu läbi, aga Maxil tapeti naine ja väike laps ära kohe mängu alguses. Ta naine oli kas ajakirjanik või töötas seal firmas mis tootis seda kraami, ei mäleta täpselt. Ja mäng oli palju parem (omal ajal) kui film

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Chucki filmid olid neist kõigist kõige nürimad ja üldse on Chuck rämedalt üle ekspluateeritud.
        MIA ja eriti MIA 2 on klassikad, mille ma paneks rahulikult mõne Rambo lähedale.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas TTsal Vaata postitust
          tegin mängu väga ammu läbi, aga Maxil tapeti naine ja väike laps ära kohe mängu alguses. Ta naine oli kas ajakirjanik või töötas seal firmas mis tootis seda kraami, ei mäleta täpselt. Ja mäng oli palju parem (omal ajal) kui film
          Ma tean seda algust...lihtsalt tahtsin teada, et kas lõpplahendus olid sarnased nii mängus, kui ka filmis.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Et kas Payne'i naine suri ka mängus selle sinise vedeliku pärast?
            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Ma tean seda algust...lihtsalt tahtsin teada, et kas lõpplahendus olid sarnased nii mängus, kui ka filmis.
            Otsusta ära nüüd.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Mäng ja film on üles ehitatud täiesti erinevate lugude peale. Mõlemad osad mängu on minu arvutimängimise ajaloo suurimate naudingute hulka kuuluvad teosed ja õnneks suutis film seda mingit õhustikku, mis mängus oli ka valgele linale saada. Ja mulle sellest filmi jaoks juba piisas. Seal oli selgelt ka selliseid asju, mis võibolla häiris, aga üldjoontes oli ok. Filmi ja eriti mängu põhitegija oli minategelase "jutustus" (ainus sõna, mis anti tõlkeprogrammi poolt narrative tõlkeks) ehk siis asi, kus peategelane kõva häälega taustal räägib oma tegemistest ja mõtetest

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                ja ka lingina lehes. Muidu te ei usu: http://www.epl.ee/artikkel/582174
                kusjuures ma lugesin seda täiesti juhuslikult esmalt paberilt täna Pärnus Stefanis (mitte et see oluline oleks, kus) ja mõtsin, et miks härra võrdluste ja nostalgiatunnet tekitama pidavate epiteetide ja võrdlustega liialdab. ja nagu otsib neid raske mõttetegevusega juurde, et näida avalikkusele lahedana. miks ta nii pingutab ja miks ta tahab asja nii positiivseks maalida, mis on tema huvi? lisaks poolt toodust pole tal endal ilmselt juhtundki. näiteks seda SAT1 ja PRO7 asja. minu mälu järgi seda suurt ei varastatudki, vaid tuli teine lihtsalt suht odavalt kätte. aga julged mind maha rahustada ja öelda, et kõik see mis kirjas ka sinu endaga juhtunud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  kusjuures ma lugesin seda täiesti juhuslikult esmalt paberilt täna Pärnus Stefanis (mitte et see oluline oleks, kus) ja mõtsin, et miks härra võrdluste ja nostalgiatunnet tekitama pidavate epiteetide ja võrdlustega liialdab. ja nagu otsib neid raske mõttetegevusega juurde, et näida avalikkusele lahedana. miks ta nii pingutab ja miks ta tahab asja nii positiivseks maalida, mis on tema huvi? lisaks poolt toodust pole tal endal ilmselt juhtundki. näiteks seda SAT1 ja PRO7 asja. minu mälu järgi seda suurt ei varastatudki, vaid tuli teine lihtsalt suht odavalt kätte. aga julged mind maha rahustada ja öelda, et kõik see mis kirjas ka sinu endaga juhtunud?
                  See oligi nii. Varastatud selles mõttes, et meile lihtsalt veeti majale kaabel ja vaatasime kõik kolme kanalit. RTL, Pro ja MTV. Sat1-e polnud. Kaklused, et kes olid parimad, toimusid. Vaidlused ka. See oli täiesti minu enda lapsepõlv.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    See oligi nii. Varastatud selles mõttes, et meile lihtsalt veeti majale kaabel ja vaatasime kõik kolme kanalit. RTL, Pro ja MTV. Sat1-e polnud. Kaklused, et kes olid parimad, toimusid. Vaidlused ka. See oli täiesti minu enda lapsepõlv.


                    lihtsalt tundus antud hetkel miskipärast kirjutis tibake üle pingutatud. ei tea miks. a vbla võis ka asi olla lugemise meeleolus või 100 muus asjas.

                    Kommentaar


                      vaatasin vampires sucki ja film suckib ikka täiega

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        See oligi nii. Varastatud selles mõttes, et meile lihtsalt veeti majale kaabel ja vaatasime kõik kolme kanalit. RTL, Pro ja MTV. Sat1-e polnud. Kaklused, et kes olid parimad, toimusid. Vaidlused ka. See oli täiesti minu enda lapsepõlv.
                        ööööö, meie küll nägime naabermaja kaablit. kuidagi. ei tea kuidas. meie majja igatahes midagi ei veetud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Meil oli üksvahe isegi nii vinge kaabel, et nägime lisaks saksa kanalitele ka seda, kuidas naabrilapsed kodus Duck Hunti mängivad.

                          Aga kõva film on Expendables küll. Eriti diip oli see 200 rounds per minute shotgun ja muidugi Arnold-Willis-Stallone jutuajamine alguses.

                          Kommentaar


                            kõige legem film üldse - expendables. pauku täie raha eest

                            Kommentaar


                              "The Pervert's Guide to Cinema"
                              Vau, filmigurmaanidele soovituslik, zizeki avastamiseks sobib kah, aga Lynchi dekodeerimiseks muidugi kohustuslik.
                              ...He may look like an idiot and talk like an idiot, but don't let that fool you. He really is an idiot... jah,Groucho Marx, aga millega Zizek seda illustreerib, seda tuleb teil endal filmist vaadata.
                              Ja korraks on näha ka Jüri Järvetit!
                              Ning Tallinna!
                              PS Ja Zizek avaldab ka kõige erootilisema stseeni kino ajaloos!
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Vaatasin Riias Step Up 3D ära, kuigi see foorumi expand süstem on ikka sitt, mis sitt, pakkus film tantsu täie raha eest. Kodukinos tuleb kindlasti veel uuesti vaadata.
                                Tüüpide muuvimised on ikka sigahullud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X