320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    see muusika tüüp on päris sümpaatne.
    see tüüp kes poes laulis on veel sümpaatsem
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      see tüüp kes poes laulis on veel sümpaatsem

      tõsi

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        tõsi
        mul sellest tegelasest veel videosi
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Munnude ja mannude sõnavõttude vahelduseks ka midagi asjalikku.

          Nimelt naasin just filmi "Turist" linastuselt ja kel koolivaheaeg veel vähegi kestab, mingu kiiruga nüüd kinno nüüd, sest ennem järgmist nädalat midagi paremat soovitada küll Teile mu kullakesed ei ole.

          Küll on kena kelguga hangest alla lasta. Oi-oi kelguga hangest alla lasta.

          Mingi 12/10-st film vä? Filmikriitik Ruus isegi värises korraks ja hindab Eesti Ekspressis järgmisel nädalal antud filmi ma pakuks et mingi neljajapooletärniga. Minimaalselt.
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
            Munnude ja mannude sõnavõttude vahelduseks ka midagi asjalikku.

            Nimelt naasin just filmi "Turist" linastuselt ja kel koolivaheaeg veel vähegi kestab, mingu kiiruga nüüd kinno nüüd, sest ennem järgmist nädalat midagi paremat soovitada küll Teile mu kullakesed ei ole.

            Küll on kena kelguga hangest alla lasta. Oi-oi kelguga hangest alla lasta.

            Mingi 12/10-st film vä? Filmikriitik Ruus isegi värises korraks ja hindab Eesti Ekspressis järgmisel nädalal antud filmi ma pakuks et mingi neljajapooletärniga. Minimaalselt.
            Me olime vist siis samal linastusel. Miks sa ei lehvitanud? Aga üldiselt ma soovitaksin seda filmi just ainult munnudele ja mannudele ja mitte teistele. Johnny Deppi on oivaline vaadata ükstaspuha mis rollis, aga see on ka ainus rõõm, mida Jaan Ruus sealt leida võib. Või fitti. Sest Angelina on juba liiga vana, et teda ilma klounigrimmita näidata, ja puänt oli nii obvious, et ma arvasin juba peale poolt õlut selle ära.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Sai ka eile see Buried ära vaadatud ning võiks öelda, et pettusin.
              Sellest kui ebaloogiline oli hapniku jätkumine jne pole vist mõtet üldse rääkidagi.
              Kuhu jäid filmis mingid põnevamad käändekohad ja korralik puänt? Minu jaoks need igatahes puudusid. Maksimum hinne mis minult tuleks on 4/10

              Kui tahate head ühe koha peal "vangis" olemise filmi näha, siis võtke parem Phone Booth ette.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Mnjah, kui nüüd reaalsust viimseni taga ajada, on minu arvates kahtlane Phone Boothi paremaks pidada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Tahan öelda hea sõna "Polli päevikute" kohta. Eesti osalusega filmide seas absoluutne tippklass.
                  Jõudsin seda ka lõpuks vaatama. Väga hea elamus.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Me olime vist siis samal linastusel. Miks sa ei lehvitanud? Aga üldiselt ma soovitaksin seda filmi just ainult munnudele ja mannudele ja mitte teistele. Johnny Deppi on oivaline vaadata ükstaspuha mis rollis, aga see on ka ainus rõõm, mida Jaan Ruus sealt leida võib. Või fitti. Sest Angelina on juba liiga vana, et teda ilma klounigrimmita näidata, ja puänt oli nii obvious, et ma arvasin juba peale poolt õlut selle ära.
                    Püänti hakkasin ma samuti suht varakult ootama, samas igaühe jaoks polnud see nii etteaimatav. Sorry fitti, me oleme pigem erandid .

                    Film muidu pigem õrnemale poolele, samas sobib kõigile.

                    Kommentaar


                      Keegi "You Will Meet a Tall Dark Stranger" on näinud? Kuidas Woody Allenilasi õnnestunud on? Tasub ära?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Keegi "You Will Meet a Tall Dark Stranger" on näinud? Kuidas Woody Allenilasi õnnestunud on? Tasub ära?
                        Allen nagu üritaks oma leiva juurde tagasi pöörduda- nn. suhetedraamad allenlikus kastmes, aga minu meelest oli neis vanades teostes see suurim õnnestumiselement ta enda mäng. Nüüd nagu jääb pisut lahjaks. Tuled kinost ning mõtled juba 5 minuti möödudes burksi või trammipileti peale. Film nagu ei millestki.
                        A tuli välja, et flick for chicks, viimased muidugi peavad arukesega olema. Viimane väide kontrollitud.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Vaatasin lõpuks Inception'i ära. Hea film. Väärib IMDB poolt antud üheksast hinnangut.

                          Kommentaar


                            Parima filmi trailer ever. Isegi parem kui Titanic 2:
                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Parima filmi trailer ever. Isegi parem kui Titanic 2:
                              http://www.youtube.com/watch?v=dY4hnBOjDdg
                              Vaatasin, et Mega Shark vs Giant Octopus tundub veel parem... Seal mängib isegi Lorenzo Lamas!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar




                                great family movie lol

                                Kommentaar

                                Working...
                                X