320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    filmiidee on iseenesest sama hea kui titanic II-l

    Who got stoned and made this shit?

    Kommentaar


      Tea kas foorumis Bondi filmide fänne ka liigub?
      Hiljuti TV 3-st juhtusin vaatama Living Daylights'i, mida enda üllatuseks vist polnudki varem näinud. Aga meeldis.. ja kuidas veel! Ilmselt üks paremaid Bondi filme siiani. Aga noh, äkki lihtsalt meeldib mulle see A-Ha lugu, mis soundtrackiks oli ja sellest ka ülev emotsioon, mine sa tea
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Endal see enim vaadatud Bondi osa ja pakun, et ca 50 korda tuleb ikka ära. Kunagisel ammusel ajal, kui veel kaabeltelevisiooni pold ja põhiline filmivaatamine käis videomakiga siis oli see mul üks 20-st filmist, mida sõbrad ja klassivennad pidevalt külas vaatamas käisid. Käras küll Enam ilmselt ei suudaks seda vaadata.

        Kommentaar


          Herr Toom pävis nominatsiooni

          Mida täna kinos vaadata? Vali kinokavast vastavalt tujule sobiv žanr, päev ja kellaaeg ning näeme kinos!

          Kommentaar


            Algselt postitas kyps Vaata postitust
            Endal see enim vaadatud Bondi osa ja pakun, et ca 50 korda tuleb ikka ära. Kunagisel ammusel ajal, kui veel kaabeltelevisiooni pold ja põhiline filmivaatamine käis videomakiga siis oli see mul üks 20-st filmist, mida sõbrad ja klassivennad pidevalt külas vaatamas käisid. Käras küll Enam ilmselt ei suudaks seda vaadata.
            Sama siin, kulus täitsa pähe ja tekkisid mingid lemmikkohad mida sai tagasi kerida ja korduvalt vaadata.

            Nüüd hiljuti telekas ei suutnud lõpuni vaadata.

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Tea kas foorumis Bondi filmide fänne ka liigub?
              Hiljuti TV 3-st juhtusin vaatama Living Daylights'i, mida enda üllatuseks vist polnudki varem näinud. Aga meeldis.. ja kuidas veel! Ilmselt üks paremaid Bondi filme siiani. Aga noh, äkki lihtsalt meeldib mulle see A-Ha lugu, mis soundtrackiks oli ja sellest ka ülev emotsioon, mine sa tea
              Eelmine aasta võtsin kätte ja vaatasin kõik järjest ära. No osad vanemad olid tõesti liig mis liig. Ei suutnud kyll jälgida, aga seal leidnud ikka väga palju puhast kulda ka.

              Kommentaar


                Winter Bones siis vanas heas Hollywoodi klubi kõrvalruumis. Näitlemiskunsti kõrgtase. Annab pisut (?) parema pildi hillbillyde elu-olust ja tegemistest kui see Deliverance (nüüd ruiga, ruiga, ruiga!) jne (seda tõi esile Tristan Priimägi oma arvustuses). Sünge ja masendav, emodele siiski ei soovita, filmisõbrale aga I like, pöial püsti ja kinost väljudes on kaamos garanteeritud.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Vaatasin kõiki kolme Stieg Larssoni Milleeniumi triloogia põhjal tehtud filmi. Põnevust kui palju, ühtlasi sellist üdini rootsilikku kriminaalset süngust, mida näiteks Kenneth Branaghi Wallander kuidagi haarata ei suuda.
                  Kuulukse, et Hollywood oma versioone väntab. Mingit jänki plikat Noomi Rapace'i omaks tehtud Salanderi rolli mängimas näha võib olla päris jube.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Tea kas foorumis Bondi filmide fänne ka liigub?
                    Hiljuti TV 3-st juhtusin vaatama Living Daylights'i, mida enda üllatuseks vist polnudki varem näinud. Aga meeldis.. ja kuidas veel! Ilmselt üks paremaid Bondi filme siiani. Aga noh, äkki lihtsalt meeldib mulle see A-Ha lugu, mis soundtrackiks oli ja sellest ka ülev emotsioon, mine sa tea
                    Daltoni Bondid on toredad, eriti see üks blondist pillimängija, kes veetis noore vello99 märgades unedes suure osa oma ajast. License to Kill oli isegi mõnevõrra toredam, korralik kättemaksumotiiv on alati toredam, kui mingi Brosnani tilulilu.

                    Edit: tore, et on tore
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kuulukse, et Hollywood oma versioone väntab. Mingit jänki plikat Noomi Rapace'i omaks tehtud Salanderi rolli mängimas näha võib olla päris jube.
                      ma saan su orginaaliarmastusest tegelikult siiralt aru ja see kriminaalse sünguse näide on vägagi pädev, aga...

                      aga äkki ootaks enne mahategemist siiski filmi enda reaalselt ära, ei? lavastajaks on muide Fincher ja peaosas Rooney Mara. pole ka päris suvaline meganfox siiski, kui see kuidagigi lohutab.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ma olen ka selle esimest osa näinud ja pidin peaaegu magama jääma, täielik jama. Samas on minu arvamus Euroopa filmikunstist (nt The Ghost Writer) teada.

                        Loodan just, et USA versioon suudab raamatus olnud pinge kuidagi filmi tuua ja korralikult esitada.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Vaatasin kõiki kolme Stieg Larssoni Milleeniumi triloogia põhjal tehtud filmi. Põnevust kui palju, ühtlasi sellist üdini rootsilikku kriminaalset süngust, mida näiteks Kenneth Branaghi Wallander kuidagi haarata ei suuda.
                          Kuulukse, et Hollywood oma versioone väntab. Mingit jänki plikat Noomi Rapace'i omaks tehtud Salanderi rolli mängimas näha võib olla päris jube.
                          Vaatasin ka just eelmine nädal kogu triloogia ära, ning esimene osa oli ikka mitu punkti teisest kahest üle. Suurem enamus remake kahjuks valmistavad pettumuse vincent, pigem on erand see kui pettumust ei ole. Teades minu avamust euroopa filmikunstist siis olen üsna kindel, et ameerikamaa formaat hüppab lati alt läbi.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Vaatasin ka just eelmine nädal kogu triloogia ära, ning esimene osa oli ikka mitu punkti teisest kahest üle. Suurem enamus remake kahjuks valmistavad pettumuse vincent, pigem on erand see kui pettumust ei ole. Teades minu avamust euroopa filmikunstist siis olen üsna kindel, et ameerikamaa formaat hüppab lati alt läbi.
                            Tegelikult on ju muidugi huvitav näha, mis Salanderi mõistatuslikust olemusest Hollywoodis alles jääb. Ja kas ajakirjanikuonu jääb ajakirjanikuonuks või teiseneb ameerikalikuks filmikangelaseks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Remake'ide ebaveenvuse osas üldiselt muidugi täiesti nõus, aga ma siiski pigem ei loeks antud juhul teist uusversiooniks, lihtsalt sama algmaterjali põhjal on tehtud kaks filmi. Eks Hollywood võib muidugi ka sel puhul võssa panna ja on pannudki, aga Fincheri nimi lisab siiski natuke lootust, et ehk ei tule päris popkornimärulit. Zaillian on üpris viisakas stsenarist ka.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Rootsi versioon Lohetätoveeringust jättis minu jaoks viletsa mulje. Võib-olla oli asi selles, et ma vaatasin seda mõned tunnid pärast seda, kui raamat lõpetatud sai ning kuna viimase emotsioonid olid nii värskelt meeles, siis jäi film lihtsalt tugevalt raamatu varju. Ameerika versiooni osas on mu ootused kõrgeks aetud just Fincheri nime pärast. Aga kuna iga režissöör teeb ühe või mõne sita filmi, siis kardan, et just see on see.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X