320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Devil, mis teil seal Solarise kinos toimub?

    Täna käisin Kuninga kõnet vaatamas. Stseenis, kus Georg VI tütred teda esimest korda kuningana näevad, käis pildi balanss vikerkaare toonides edasi tagasi. Oli norm, siis kollane, siis lillakas ja siis uue ringiga kogu värvipalett. Paaris muus kohas samuti keset plaani hakkab värv edasi tagasi hüppama. Oleks vist pidand Plazasse minema, seal pole ka nii pikki piletijärjekordi ja kommijärjekordi.

    Film iseenesest oli hea! Soovitan

    Kommentaar


      Koopial on poole sekine-sekundine ilmutusviga. Ausalt, me ise koopiaid ei tooda. .

      Osta pilet veebist .

      Oleks forum distribution ja acme film natukene nutikamad ja vähem kasumiahned, tuleks kõik koopiad digitaalselt ja siukest jama poleks.

      Kommentaar


        eks ilmselt enamikul peale minu oli nendest balansi kõikumistest savi. mulle oli see halb üllatus, et wtf?

        aga veebipilet veebipiletiks, kui reaalselt on järjekord juba ikkagi eskalaatorini, siis võiks küll midagi ümber orgunnida. aga see on ka kasumiahnuse teema. vähemalt sai kohe piletikohast joogi kätte. muidu oleks taht kommi kah võtta, a seal oli samasugune järjekord ja no üleval joogi ja popkorni omal samasugune.

        muus osas seekord etteheiteid nagu polnd

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          eks ilmselt enamikul peale minu oli nendest balansi kõikumistest savi. mulle oli see halb üllatus, et wtf?

          aga veebipilet veebipiletiks, kui reaalselt on järjekord juba ikkagi eskalaatorini, siis võiks küll midagi ümber orgunnida. aga see on ka kasumiahnuse teema. vähemalt sai kohe piletikohast joogi kätte. muidu oleks taht kommi kah võtta, a seal oli samasugune järjekord ja no üleval joogi ja popkorni omal samasugune.

          muus osas seekord etteheiteid nagu polnd
          Mäletan, et kui aasta tagasi projektsioonis töötasin ja foorumilt tuli "Green Zone", ilmutusviga oli lausa 15 seci pikk, ja nii räme, et polnud ei heli ega pilti, pidi julmalt välja lõikama.

          eks me siiani lakume veel Cinamoni haavu, veeb oli neil nii kehv, et eelmüügi % oli masendavalt väike. Eks kui saab püsikliendiprogrammi tööle lähikuudel ja veel üks firma parandab paar oma viga, muutuvad need järjekorrad väiksemaks.

          Aga ega me pole ainukesed selle murega.

          Kommentaar


            Kui keegi on näinud Saag 4, siis seletage mulle ära see stoori, et kui kogu värk hakkab pihta Johni lahkamisest, siis kuidas saab filmi lõpus olla moment, kus John on just surnud. Seesama ment, kes pärast Johni lahkamist kasseti leiab, on aga ka Johni surmakohas. Ajalisest järjestusest ei saa ma mitte midagi aru.

            Kommentaar


              The Fighter ehk eestikeeli Võitleja(tasub meeles pidada, sest muidu teenindaja ei taba ära, mida sa tahad näha) on hea poistekas. Hea küll, minu ees olnud kolm daami hakkasid ka umbes kolm korda Marky Marki(nad olid silma järgi sellest generatsioonist) tagumendistseenide peale magusa irvega üksteisel otsa vaatama, aga üldjoontes siiski poistekas. Nagu imdb's kirjutatakse on peale Ragin Bulli, Rockyt ja kõike muud poksimaailmal vähe uut pakkuda. Eks see poksiosa filmis ongi nimetatud filme kordav või lihtsalt pask(kolme erineva nurga alt näidatakse võidukat lööki, kuid unustatakse, et saaja võiks kasvõi pisut ennast liigutada - nii näotult ei saaks isegi poksimaailma ussoltsev sisse). Muidu teeb Bale jälle võiduka etenduse.

              Vaatasin dokfilmi teema üle ja seal vist polegi mainitud HBO High On Cracki - see on sünge tükk, mida tuleb seedida, kui tekib küsimus kui palju paha see kräkk ikka inimestele-kommuunidele saab teha(a noh mitte nii sünge kui Black Tar Heroin ... mõlemad olid pool aastat tagasi YT's üleval).
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Sõpruses jookseb Banksy - Exit Through the Gift Shop (mis millegipärast on saanud eesti keelse tõlke Elevant kingipoes, mis on lihtsalt retarded). Vägagi originaalne ning huvitav (dokumentaal)film ühelt poolt tänavakunstist ning tänavakunstnikest (keskendudes eelkõige kuulsamatele ehk Banksyle ning Shepard Fairey'ile), teisalt tühjast tekkivast kunstihaibist ja kunstiwannabeedest, kes selle haibi ära ostavad (nii kaudses kui ka otseses mõttes).

                Võib-olla oleks pidanud postitama dokumentaalfilmide postituses, aga dokumentaal oli ta küll suhteliselt kaudselt (mis sellest et kandideerib ka kuldmehikesele selles kategoorias). Isegi kui Banksyst ega Fairey'ist midagi ei tea (kuigi ma vean kihla viimase vähemalt ühte teost on enamus näinud), oli see üks viimase aja parimaid filmielamusi.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  http://www.facebook.com/kinoklubi#!/...78713588839860 ...

                  Kommentaar


                    jou jou
                    muljeid green horneti kohta. kes näinud
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Enda viimase aja parimaks filmielamuseks loeksin Sergio Leone dollari-triloogiat. Just viimased kaks - For a few more dollars ning The Good, The Bad and The Ugly! Eastwood ja Lee van Cleef on ikka badass'id ning Leone ikka kuradi hea režissöör.

                      Kurat, valetan. Lõuna-Korea "Oldboy" on siiski parim olnud. Nii suurt emotsionaalset põntsu pole vist ükski film veel andnud. See oli ikka kuradi haige! Aasiamaades osatakse üldse ikka hulle asju teha. Takashi Miike "Itchi the Killer" on veel üks film, mis on minu jaoks latti tõstnud. Samade filmide režissööridelt tasub veel asju vaadata. Kulda jagub.

                      Ja kui ma ei taha vaadata midagi väga head, siis ma tahan vaadata midagi väga halba, kuid samas meelelahutslikku.
                      Viimase aja halvimaks/parimaks on Tommy Wiseau "The Room" (2003). Tegemist draamaga võinoh tahtis olla draama, kuid on hoopis täielik psk. Ma ei oska seda kuidagi sõnadega edasi anda. Wiseaeu kogus 5 või 6 milli, et oma film teoks teha, kuid jääb täiesti arusaamatuks, mida ta selle rahaga tegi. Kõik näitlejad on täiesti naeruväärsed ning kõige masendavalt näitleb ta ise ja seda peaosas.

                      Soovitan kõigil välja tšekkida!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Premium Vaata postitust
                        Enda viimase aja parimaks filmielamuseks loeksin Sergio Leone dollari-triloogiat. Just viimased kaks - For a few more dollars ning The Good, The Bad and The Ugly! Eastwood ja Lee van Cleef on ikka badass'id ning Leone ikka kuradi hea režissöör.

                        Kurat, valetan. Lõuna-Korea "Oldboy" on siiski parim olnud. Nii suurt emotsionaalset põntsu pole vist ükski film veel andnud. See oli ikka kuradi haige! Aasiamaades osatakse üldse ikka hulle asju teha. Takashi Miike "Itchi the Killer" on veel üks film, mis on minu jaoks latti tõstnud. Samade filmide režissööridelt tasub veel asju vaadata. Kulda jagub.

                        Ja kui ma ei taha vaadata midagi väga head, siis ma tahan vaadata midagi väga halba, kuid samas meelelahutslikku.
                        Viimase aja halvimaks/parimaks on Tommy Wiseau "The Room" (2003). Tegemist draamaga võinoh tahtis olla draama, kuid on hoopis täielik psk. Ma ei oska seda kuidagi sõnadega edasi anda. Wiseaeu kogus 5 või 6 milli, et oma film teoks teha, kuid jääb täiesti arusaamatuks, mida ta selle rahaga tegi. Kõik näitlejad on täiesti naeruväärsed ning kõige masendavalt näitleb ta ise ja seda peaosas.

                        Soovitan kõigil välja tšekkida!
                        Viimane film on ainus, mis pole näinud. Ei viitsi ka, vist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Premium Vaata postitust
                          Enda viimase aja parimaks filmielamuseks loeksin Sergio Leone dollari-triloogiat. Just viimased kaks - For a few more dollars ning The Good, The Bad and The Ugly! Eastwood ja Lee van Cleef on ikka badass'id ning Leone ikka kuradi hea režissöör.

                          Kurat, valetan. Lõuna-Korea "Oldboy" on siiski parim olnud. Nii suurt emotsionaalset põntsu pole vist ükski film veel andnud. See oli ikka kuradi haige! Aasiamaades osatakse üldse ikka hulle asju teha. Takashi Miike "Itchi the Killer" on veel üks film, mis on minu jaoks latti tõstnud. Samade filmide režissööridelt tasub veel asju vaadata. Kulda jagub.

                          Ja kui ma ei taha vaadata midagi väga head, siis ma tahan vaadata midagi väga halba, kuid samas meelelahutslikku.
                          Viimase aja halvimaks/parimaks on Tommy Wiseau "The Room" (2003). Tegemist draamaga võinoh tahtis olla draama, kuid on hoopis täielik psk. Ma ei oska seda kuidagi sõnadega edasi anda. Wiseaeu kogus 5 või 6 milli, et oma film teoks teha, kuid jääb täiesti arusaamatuks, mida ta selle rahaga tegi. Kõik näitlejad on täiesti naeruväärsed ning kõige masendavalt näitleb ta ise ja seda peaosas.

                          Soovitan kõigil välja tšekkida!
                          Ma pole neist filmidest ühtegi näinud. Eks näis kas viitsin kunagi neist mõnda vaadata.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            jou jou
                            muljeid green horneti kohta. kes näinud
                            Väga hea mõnusa huumoriga film, kus naerda saab mõnuga. Filmi lemmik koht oli see kui Britt Reid karjus:" igaüks enda eest" ja jooksis minema kui Kato ütles, et Britt laseks gaasipüstolist .Sellest filmist on kujunenud minu üks viimase aja lemmikuid . Tõmbasin filmi ka endale arvutisse, et saaks seda geniaalset filmi veel vaadata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              jou jou
                              muljeid green horneti kohta. kes näinud
                              2/10, suht mannetu. auto oli hea ja natuke decent actionit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Viimane film on ainus, mis pole näinud. Ei viitsi ka, vist.
                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Ma pole neist filmidest ühtegi näinud. Eks näis kas viitsin kunagi neist mõnda vaadata.
                                Tänks, kutid, et seda meile ütlesite!

                                Unknown oli tore.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X