320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    hah ... oksendamiseni reklaamimise pärast? vahepeal tundus, et eestis on uus partei.
    Billyle ei meeldi lihtsalt paljas Jüri Vlassov
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Lükkan duublisse. Artises jookseb, minge vaatama.
      tripeldan

      Kommentaar


        On aeg . http://solariskino.ee/et/uudised/sol...tahtede-klubi/

        Don Corleone sõnadega: „Ainult nüüd, ma kordan, ainult nüüd on sul võimalik saada meie perekonnas Capo di tutti capi ´ks". Kui Sa liitud Solaris Kino Tähted...

        Kommentaar


          Vaatasin päevase vahega ära Dropa De Elite 1 ja 2. Esimene oli mu meelest suht crap, sisutu, veniv ja ettearvatav. Teisele läksin vastu 0 ootustega, kuna tavaliselt järg esimesest osast sitem, kuid õnneks seekord erand kinnitab reeglit ning teisele osale kõik plussiga, mis esimesele miinuseks sai kirjutatud. Ootame kolmandat kus Fabio on kunn ja teema jätkub.

          Küll aga jäävad mu meelest mõlemad alla kuskil eespool postis välja toodud Ciudad de Deusile, mis on üks äraütlemata kõva film.
          Aga üldiselt panevad kõik kolm mõtlema sellele, kuidas kujal maailmas asjad käivad ning mõne kohapealt tundub elu isegi ilus siin.

          Kommentaar


            Usu mind, et elul Eestis pole midagi viga.

            Kommentaar


              Sai samuti Tropa de Elite esimene osa ära vaadatud mõni aeg tagasi, ning ma küll nii hävitavat hinnangut ei annaks kui orbitaaljaam. Esimesed 50 minutit on harali küll jah, ausalt öeldes arvasin juba filmi vaadates, et kõik kes seda filmi Cidade de Deusiga võrdlesid arvustuses on mind tillist tõmmanud ja pean filmiõhtu pettumusega lõpetama. Kuid siis läks asi ikka korralikult käima ja teine tund oli just Cidade de Deusi stiilis tempokas ja põnev story. Ning tagasi vaadates ei tundu ka esimene pool nii mõttetuna.

              Aga jah, City of Godile jääb üldplaanis siiski alla. Teist osa veel vaadanud pole, aga kui tõesti isegi parem on, siis loodetavasti ei pea pettuma.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Aga jah, City of Godile jääb üldplaanis siiski alla. Teist osa veel vaadanud pole, aga kui tõesti isegi parem on, siis loodetavasti ei pea pettuma.

                ma isiklikult ootusi nii kõrgele ei krutiks. minu arust oli esimene teisest kordades parem, aga on sada inimest ja sada erinevat arvamust.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  brrrrrr.. kohe kindlasti ei kavatse vaadata!

                  aga kellele meeldib kui kinost väljudes ikka hea maitse suus on, siis "Polaarjoone sangarid"
                  ei jõua mina neid soomlasi ära kiita
                  "Polaarjoone sangarid" on oluliselt parem kui Kormoranid, Kormoranid on selgelt üle haibitud.
                  tulevik on tunni aja pärast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                    "Polaarjoone sangarid" on oluliselt parem kui Kormoranid, Kormoranid on selgelt üle haibitud.
                    Üle haibitud, vaid levitaja ja tegijate poolt.

                    Kommentaar


                      Sellele filmile kulutatud ajast on ikka päris kahju - „Sucker Punch – Põgenemine reaalsusest“
                      tulevik on tunni aja pärast

                      Kommentaar


                        Season of the Witch- pidi ka rahapakk olema, millega Nick oimetuks löödi, et peale stsenaariumi lugemist nõusse jäi selle nii palju kiidetud filmi kaasa tegemisel. Mida suuremad ootused, seda suurem pettumus.
                        I spit on your grave-vaata, et teeb ijgsawilegi silmad ette. Esimene pool filmist on väga häiriv, aga seda magusam järelejäänud teine filmipool.
                        Husk- mingi tippõudukas ta pole(nagu neid üldse oleks tänapäeval), aga meeldis, omamoodi huvitav. Õrnema sugupoolega on õudukaid alati parem vaadata, kui film ei ehmata, siis suudab seda teha vähemalt naine kõrval
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            nagu brat2

                            Kommentaar


                              Sandleri ühed ja samad naljad on minu jaoks ikka mõjuvad. Just Go with It omab veel Annistoni Jenniferi ja üht 23 aastast täiuslikku keha - puhas kuld ajaviitena.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                                Sellele filmile kulutatud ajast on ikka päris kahju - „Sucker Punch – Põgenemine reaalsusest“
                                Mis seal nii hullu oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X