320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    et määratleda.

    küsimus minu jaoks ongi, et kuivõrd tähtis on jalgpall filmis

    Damned Unt. kindel jalkafilm, nagu Wunder Von Bern. Bend It Like Beckham 50-50, kuna filmi kohalt muud liinid olulisemad (seetõttu oli ka ilmselt edukas).

    Aga noh, nii saan mina aru. Kui on lahe, kui jalgpall on kõrvalliin ja taust. Foon on filmides teadupärast ülioluline.

    Aga eks see natukene ole ka maitse küsimus. Animatsioonis "Naerupall" mängiti ka mingi hetk jalgpalli.

    Kommentaar


      Algselt postitas magicm Vaata postitust
      Keegi häid jalgpalli teemalisi filme oskab soovitada? A'la selliseid nagu "The Damned United" ja "Looking for Eric".
      Tegelikult on kõik teretulnud. Andke ainult tuld, kui on häid soovitusi.
      Tänan.
      Ei julge väita, et nende kahega haakub, kuid hea vutifilm ikke - Zidane, un portrait du 21e siècle
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Pidin mõni päev tagasi aega surnuks lööma ning sai mindud vaatama Rio't ilma eriliste ootusteta ning peab ütlema, et tegu oli väga mõnusa multikaga. Natuke kartsin, et eesti keelne peale lugemine võib nigel olla aga ka see oli täitsa profilt tehtud.
        Kellele meeldis Toy Story 3, armastab kindlasti ka Rio't.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          (Kuigi näiteks mina vaataks hea meelega filmi, kus peaosas Joey Barton.)
          Ei viitsi linki otsida, aga kuskil tube'ide avarustes on olemas poksi lühifilm, mille peaosas ongi just Joey ise. Tõsi, tegu on vist tummfilmiga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
            Ei viitsi linki otsida, aga kuskil tube'ide avarustes on olemas poksi lühifilm, mille peaosas ongi just Joey ise. Tõsi, tegu on vist tummfilmiga.
            See ilmselt.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Kuidas tõsta hindu - stiilinäide...

              Plaza vanad hinnad:


              Plaza uued hinnad:



              Uudise pealkiri on muidugi see, et Kosmoses on linna odavaimad hinnad. Loomulikult tõsteti ka Kosmose piletihindu. 8)

              Kosmose vanad hinnad:


              Kosmose uued hinnad:


              [Autor: Eerik filmiveeb portaalist]

              Kommentaar


                Täitsa juhuslikult sain hea filmi osaliseks: Kill the Irishman (2011) http://www.imdb.com/title/tt1416801/

                Kommentaar


                  Devil, kas nad ei või siis hindasid tõsta kui tahavad või milles probleem on täpselt?
                  Vanasti käisid tõesti Plaza hinnad närvidele, kui Solarist polnud ning pidi maksma 120eeku mäletamist mööda õhtuse seansi eest.
                  Sa vist töötad solarise kinos? On teil seal siis hinnad paremad? Kiire pilgu viskasin peale ja tase oli ju suht sama hindadel.
                  Mis on Solarise eelised ning kes on Solarise kino omanikud?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Pugemise etalon! Pole see Solaris ka nii eeskujulik midagi. Mul ausalt öeldes suht savi mis kinos käia ja mingit eelistust pole, aga see sinupoolne Plaza igal võimalusel maha tegemine küll nüüd väga ilus pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Pugemise etalon! Pole see Solaris ka nii eeskujulik midagi. Mul ausalt öeldes suht savi mis kinos käia ja mingit eelistust pole, aga see sinupoolne Plaza igal võimalusel maha tegemine küll nüüd väga ilus pole.
                      Mida helvetit? Ma lihtsalt postitasin ühe teise härra väha hea postituse stiilinäitest, kuidas saab rahvast lollitades hindu tõsta.

                      Ühtegi teist CCP-le halba varju heitvat postitust pole ma siin teinud, palu mind mitte süüdistada asjades, mida ma pole teinud. Seekord olid nad selle ära teeninud.

                      Keegi pole täiuslik, aga nüüd on meil üks eelis veel lisaks, soodsamad hinnad.

                      Daywalker - üks asi millega me üle oleme on heli kvaliteet. Omanikud on eestlased.

                      Kommentaar


                        Midagi Manu ja Chelsea fännidele

                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Davai. Käisin täna uue Eesti lühifilmi "Legend Vägevast Seebist" esikal JA SOOVITAN SEDA ABSOLUUTSELT KÕIGILE. Eesti mõistes on tegu ikka täiesti tasemel ja ainulaadse filmiga, sest ligi pool filmist on tehtud greenscreeni taustal. Efektid on kõvad ja huumorit jätkub ka. SOOVITAN!

                          Kommentaar


                            mitu inimest esikal oli?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              mitu inimest esikal oli?

                              No Plaza neljas saal koos oma 112 istekohaga oli täiesti täis + mõned inimesed istusid ka trepil. Samas saalis hakataksegi seda kahe nädala jooksul näitama.

                              Kommentaar


                                From Facebook:Kristjan Einroos
                                Olime eile sõbraga kahekesi LEGEND VÄGEVAST SEEBIST esilinastusel. Ma arvasin, et see on 104 minutit pikk film, aga tegelikult oli 23 minutit. Naljakas film, aga geniaalsusest (nagu filmi tegijad ise arvasid) on asi ikka väga kaugel )))

                                Kommentaar

                                Working...
                                X