320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Originally posted by Juveman

    Viimase aja suurim jubedus,mida näind olen,on Kariibi mere piraadid või mis ta nimi oligi.See oli ikka alla igasugust arvestust
    On küll vana postitus Juvemani poolt aga mõte jääb ju samaks. Sai eile film vaadatud ja mulle see meeldis. Mõnus ja naljakas muinasjutt. Deppi osatäitmine oli väga lahe
    Supplies!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Õujee.. Käisin kinos Nodzu filmi vaatamas. ja ka\'i kahetse :P tegelt on ikka parim film Ninja Scroll ja Akira

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Sai eile film vaadatud ja mulle see meeldis. Mõnus ja naljakas muinasjutt. Deppi osatäitmine oli väga lahe
        muide, Depp peaasjalikult ongi see, kes sellest filmist suurepärase teeb..

        Eile sain ise kogeda täielikku katarsist: pimedavõitu toas ning kõrvaklappidega vaatasin lõpuks esmakordselt Nicole Kidmani \"Teisi\". mul ei ole sõnu.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          Originally posted by vare


          Sai eile film vaadatud ja mulle see meeldis. Mõnus ja naljakas muinasjutt. Deppi osatäitmine oli väga lahe
          muide, Depp peaasjalikult ongi see, kes sellest filmist suurepärase teeb..

          Eile sain ise kogeda täielikku katarsist: pimedavõitu toas ning kõrvaklappidega vaatasin lõpuks esmakordselt Nicole Kidmani \"Teisi\". mul ei ole sõnu.
          Väga hea viisi valisid selle filmi kogemiseks. Soovitan vaadata ka teist korda - endiselt suurepärane kogemus... Ja lõpu \"why you remine in this house?\" on toonud mul kõigil 5-6 korral külmavärinad mööda selga jooksma. Suurepärane film omas zanris!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            Üks väga hea komöödia on \"Fat Pizza\" vähemalt minu arust...
            2003 aasta film...nii et ei ole ka üldse vana...
            We Always Win Something...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Ütleme nii, et olen sõnatu...jooksevad filmi \"MONSTER\" lõputiitrid...Ma saan absoluutselt aru Oscarite jagajatest, kes naispeaosa Oscari Charlize Theronile andsid. Karm - ülikarm film. Ma olen siiani sõnatu...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                /me soovitab:

                Kinomajas on praegu Eesti Filmi Päevad 2004. Lühitutvustuse filmidest leiab siit.

                Eilsetest oli päris mahlakas Maimiku \"Igavene naeratus\", tõsiselt hea dok.film Ameerika Unelmast! Jaanile oleks see kindlasti meeldinud!

                Lõpp hollivuudi jamale!!
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  Ma olen seda näinud, tegemist on tõelise pasaga. Ka Pullerits arvas nii, järelikult peabki nii ongi. Ei, tegelikult mul on pisike kahtlus, et film on peen huumor tänapäeva Eesti üle, sest kuuldavasti pidid Kilm ja Maimik suht arukad inimesed olema.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Kas just peen huumor, läbiv ja päris tugev alatoon algusest lõpuni ning kõik see näidatud läbi ühe ja sama augu.. Ehk siis tüüpilise eestlase arusaam Ameerikast.. Või siis kuidas nüüd öelda teistmoodi: igaühel asjadest oma arusaam ning seekord näidati sellest vaatevinklist, sina seda nähtavasti ei aksepteeri!

                    Minu jaoks oli see pärast karmi tööpäev lihtsalt meelelahtus, mitte kui dok.film!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Mina ise olen rohkem selliste vanade filmide vaataja. Tehti ikka häid filme: Rocky jne.
                      izerman@hotmail.com

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Originally posted by Raix


                        Kas just peen huumor, läbiv ja päris tugev alatoon algusest lõpuni ning kõik see näidatud läbi ühe ja sama augu.. Ehk siis tüüpilise eestlase arusaam Ameerikast.. Või siis kuidas nüüd öelda teistmoodi: igaühel asjadest oma arusaam ning seekord näidati sellest vaatevinklist, sina seda nähtavasti ei aksepteeri!

                        Minu jaoks oli see pärast karmi tööpäev lihtsalt meelelahtus, mitte kui dok.film!
                        Loomulikult ei aktsepteeri, selline lähenemine on ju vale! Kui nüüd võtta, et see on tüüpilise eestlase arusaam, siis jõuab ju tagasi sinna, mida ma oma eelmises postituses mainisin - naerdakse hoopis eestlase üle.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Originally posted by Jaan
                          Loomulikult ei aktsepteeri, selline lähenemine on ju vale!
                          Ma ei ürita kuidagi Maimiku linateost kaitsta, aga siiski...

                          Selge see, et film oli halvustava alatooniga tehtud, aga ei saa ju lihtsalt üheselt kokkuvõtta, et tegemist on tõelise pasaga.

                          Ja missugune on siis see õige lähenemine?


                          EDIT: Kas on olemas üldse üks ja ühene, see ÕIGE, lähenemine kõikidele asjadele!? Kas meil kõigil on üks maailmavaade?! Kuna vastus on teada, siis miks ei võiks teistele näidata oma (kuigi vb kiiksuga) lähenemist!?

                          Kui segane jutt hakkas üle ääre pritsima, siis süüdistage arvutist väljuvat kiirgust, mis mind toidab vähemalt kümme tundi päevas..
                          The other line moves faster.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Isegi emotikoni asetamine lause lõppu ei aidanud. Läheneme siis asjale ameerikalikult - just kidding!

                            Minu meelest tolle filmi juures taandubki kogu küsimus sellele, et pole aru saada, mida taotleti. Kui on peen huumor üldise materialismi-hedonismi üle... nojah, enam-vähem siis ehk. Äkki visatakse eestlaste üle villast? Tont teab... Aga kui võtta seda filmi kui Ameerika kujutamist, siis tooksin siinkohal paralleeli meie endaga. Ega meile ju ka ei meeldi kui mingi välismaa filmigrupp või ajakirjanikud käivad Koplis ja teevad selle põhjal järeldusi (selle nädala Die Welt, näiteks). Florida on ses mõttes kohe eriti nutune näide, traditsioonilise Ameerika kui sellisega, isegi selle variatsioonidega (uus-Inglismaa, Kesk-Lääs, Texas, läänerannik jne) pole sel midagi pistmist. Seal on, eriti Miamis, põhiliselt pensionärid ja Kuuba emigrandid.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Originally posted by Jaan
                              Minu meelest tolle filmi juures taandubki kogu küsimus sellele, et pole aru saada, mida taotleti. Kui on peen huumor üldise materialismi-hedonismi üle... nojah, enam-vähem siis ehk

                              Ega meile ju ka ei meeldi kui mingi välismaa filmigrupp või ajakirjanikud käivad Koplis ja teevad selle põhjal järeldusi (selle nädala Die Welt, näiteks).
                              Pilkav alatoon oli ju enam kui selge, mis muu taotlus sai seal veel olla?!

                              Siinkohal on võtmesõnaks suhtumine!
                              \"Ega meile ju ka ei meeldi..\" -- kellele meile?? Sulle? Eesti rahvale? Mulle?!
                              Sinule läks nähtavasti hinge, et Maimik niimoodi Ameerikat \"nägi\", mina võtsin seda meelelahtusena..

                              \"...välismaa filmigrupp või ajakirjanikud käivad Koplis ja teevad selle põhjal järeldusi..\" -- nooh.. käivad.. teevad.. näevad meie elu läbi oma prillide.. teevad omad järeldused, et elu Koplis on ... (pane siia oma sõna) ja siis?! igaüks näeb seda lõpptulemust ikka läbi oma vaatevinkli - vahet pole, mis tulemus tegelikult on!
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                Ma nüüd panen omale punase särgi selga ja tumedad teksapüksid jalga ja võtan ette teekonna pealinna, et ära näha \"Sigade Revolutsiooni\" esilinastus. Eks kunagi räägin, kuidas oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X