320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    ma küll ei saa aru, kust otsast see parim oli, aga seda teemat varasemaltki lugedes olen mõistnud, et ega ma maailma asjadest suurt aru saagi.
    Sinu filmipostituste suhtes vice versa, aga ega kõigil polegi hea maitse
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      avengers. ootasin rohkemat. parem küll, kui enamus popkornikoomiksfilme, aga tsipa liiga labane ja mõttetu. "ehitame terve filmi naljad üles Downey jr tegelaskuju šarmantsele arrogantsile" lüket on juba kaks korda raudmehes tehtud; mingid lihamägedest superkangelase rollis olevad düüdid on häiriv-piinlikult halvad näitlejad; ühtegi meeldejäävat võitlusstseeni polnud jne. samas igav ja rahast kahju ka ei hakanud.

      diktaator.
      ootasin rohkemat. eeldatavasti küll üks naljakamaid hollywoodikomöödiad sel aastal, aga Coheniskaalal pigem nõrk esitus.

      kas muidu popkornikinodes midagi head ka hetkel on?

      Kommentaar


        on... http://solariskino.ee/et/kinokavad/k...la-suvepuhkus/

        Kommentaar


          Soovitage mingit head õõvarit. Sellist klassikalist, kus oleks ikka mingid jõletud kollid ja piisavalt ehmatusi ja värki ja kus püsiks ikka pinge. Midagi stiilis "13 tonti" või "The Amityville Horror" või "Jeepers Creepers"(ei vastuta õigekirja eest).

          Paluks mitte midagi "Saw" või "Psühho" sarnast mitte soovitada. "Voonakeste vaikimine" näituseks on fenomenaalne film, aga mitte õudukas.

          Muidugi ma ei tea, kas sellist õudusfilmi ongi enam olemas, mis võiks olla piisavalt reaalne aga samas absurdne, et mulle pinget ja õudust üheaegselt tekitada, but one can only hope

          P.S ääremärkus Dannarile - thanks a lot "The Excorcist" mainimise eest... üle 2 tunni elust raisatud... ma arvasin et see on päriselt midagi väärt !!

          Kommentaar


            otseselt kolle pole, kuid nt The Skeleton Key
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kui veel näinud ei ole, siis Hills Have Eyes näiteks.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Soovitage mingit head õõvarit. Sellist klassikalist, kus oleks ikka mingid jõletud kollid ja piisavalt ehmatusi ja värki ja kus püsiks ikka pinge. Midagi stiilis "13 tonti" või "The Amityville Horror" või "Jeepers Creepers"(ei vastuta õigekirja eest).

                Paluks mitte midagi "Saw" või "Psühho" sarnast mitte soovitada. "Voonakeste vaikimine" näituseks on fenomenaalne film, aga mitte õudukas.

                Muidugi ma ei tea, kas sellist õudusfilmi ongi enam olemas, mis võiks olla piisavalt reaalne aga samas absurdne, et mulle pinget ja õudust üheaegselt tekitada, but one can only hope

                P.S ääremärkus Dannarile - thanks a lot "The Excorcist" mainimise eest... üle 2 tunni elust raisatud... ma arvasin et see on päriselt midagi väärt !!
                Cabin in the Woods vaadatud? Muidugi rohkem thrillerõudukas... kui hardcore õudukas aga mõned kollid küll ja omas valdkonnas hea asi.

                Kommentaar


                  Cabin in the Woods on kindlasti üle keskmise õudukas (kuigi tänapäeval suurstuudiote poolt vorbitavad idiootsed teen slasherid on lati äärmiselt madalale langetanud). Kui veel žanrimääranguid loopida, siis võib filmi nimetada ka nt satiiriliseks metaõudukaks.

                  Viimaste aastate (enam-vähem mainstream) õudukatest julgeks soovitada nt Ti Westi filme Innkeepers ja The House of the Devil. Pingekruvimine tuleb Westil igatahes meisterlikult välja.

                  Olen nõus, et mida aeg edasi, seda raskem on leida tõeliselt mõjusaid, hirmutavaid õudusfilme. Mõned filmid, mis mul endal on vere tarretama pannud: The Descent (2005) ja tänapäeva prantsuse ängistavate õudukate suur kolmik: À l'intérieur (2007), Haute tension (2003) ja eriti Martyrs (2008).

                  Kommentaar


                    See viimane prantslaste oma oli tõesti õõvastav. Cabin in the Woods oli OK, aga jah seal polnud sellist lootusetuse tunnet, mis õudukas olema peab. liiga lõbus oli. The Crazys on viimaste aastate pealt minu üks lemmikuid. Kuigi see on selline survival-horror, kus ikkagi blood&gore pole esimesele kohale tõstetud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      oodates
                      Tuleb ka vää Devil vää.

                      Kommentaar


                        Sai ka nähtud ära film nimega Diktaator. Kümne palli süsteemis annaks hindeks 5. Üsna külmaks jättis, ootasin rohkemat sellest filmist, väga naljakas see ei olnud minu jaoks. Tahet uuesti vaadata ei tekkinud. Ei saa aru, mis seal nii erilist on, et seda kiidetakse. Ei oskagi selle filmi kohta midagi öelda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Sai ka nähtud ära film nimega Diktaator. Kümne palli süsteemis annaks hindeks 5. Üsna külmaks jättis, ootasin rohkemat sellest filmist, väga naljakas see ei olnud minu jaoks. Tahet uuesti vaadata ei tekkinud. Ei saa aru, mis seal nii erilist on, et seda kiidetakse. Ei oskagi selle filmi kohta midagi öelda.
                          Kui valesti ei lugenud, siis 48 sõna siiski said kirja. carry on.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Kui valesti ei lugenud, siis 48 sõna siiski said kirja. carry on.
                            Kuna see film oli minu jaoks suur pettumus, siis pidasin selle lause all silmas seda, et ei oska välja tuua midagi, mis olid filmis plussid ja negatiivset pole vaja välja tuua lihtsalt.

                            Jätka samas vaimus!

                            Kommentaar


                              21 jump street oli täitsa naerdav, lõpu poole küll natuke vähem. diktaator veel nägemata, aga siiani on too esimene aasta parim komöödia, ei mäletagi mis filmi ajal viimati nii palju naerda sai.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                21 jump street oli täitsa naerdav, lõpu poole küll natuke vähem. diktaator veel nägemata, aga siiani on too esimene aasta parim komöödia, ei mäletagi mis filmi ajal viimati nii palju naerda sai.
                                Diktaatoriga ka see ei muutu. Sai vaadatud ja üpris nigel üllitis. Kõige paremad kohad on juba trailerist nähtud. Kui seda vaadanud pole, siis ära vaata kah. Säästa need mõned üksikud kohad filmi jaoks.
                                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X