320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Julgen soovitada meie videolevis ringlevat filmi \"Frida\", mis räägib kuulsa Mehhiko kunstniku Frida Kahlo enam kui põnevast elust. Põhiliselt Hollywoodi teisejärgulistes filmides mänginud Selma Hayek teeb siin võimsa pearolli. Huvitav on ka näha Geoffrey Rushi Lev Trotski osas. Trotski Mehhiko-aastatest pole tavaliselt just palju kuulda.
    Film võitis paar Oscarit ja igati väärib neid, rohkem oleks vaid tahtnud neid sürrealistlikke stseene, aga niigi kõlbab vaadata.
    Võimalus mh tutvuda kahe ääretult omapärase kunstniku (teine siis Kahlo abikaasa Diego Rivera) töödega.
    Ah jaa - ja video kaaneteksti pole mõtet lugeda. Selle kirjutanud (või tõlkinud) inimene pole seda filmi uneski näinud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Põhiliselt Hollywoodi teisejärgulistes filmides mänginud Selma Hayek teeb siin võimsa pearolli
      tegelikult on ju nii, et eks neid kinematograafilisi floppe võib leida iga tuntud näitleja resümeest, minu arvates on salma hayeki näol siiski tegu vägagi arvestatava näitlejannaga.
      pigem on asi selles, et naisnäitlejail ei satu olema eriti tihti õnne peaosas mängida, kaheksal juhul kümnest on naine meesnäitleja sidekick või sisse toodud ainult romantilise liini tekitamise eesmärgil. salma ju on kuradi ilus ka, mõni ime et talt peale kena jume kaamera ees midagi ei ole muud oodatud. \'fridas\' õnnestub hayekil lõpuks näidata, milleks ta kaamera ees suuteline on.

      Hayeki positiivsesse kontosse kannaks siiski ka nt kaasategemised rodrigueze-tarantino staariparaade meenutavates kultusfilmides (\'desperado\' + kohe linastuv järg sellele \'once upon a time in mexico\', \'four rooms\', \'from dusk till dawn\'),

      kui kal isaks ülesastumised kevin smithi \'dogmas\' või kriitikutegi poolt kiita saanud ja igati hääs tükis \'54\'. Ning veel suht mõttetu, kuid kõva kassa teinud \'Wild wild west\' näituseks.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Et siis lemmiknäitelja Johnny Depp muutus veel lemmikumaks.:P Pärast Kokaiini nägemist.
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          Roosa Panter tuleb tagasi! See naljakas filmiseeria siis, milles Peter Sellers ununematu etteaste tegi. Tegemisse minevas filmis inspektor Cousteau seekord Steve Martini kehastada, üles astuvad veel Kevin Kline, Beyonce ja Jean Reno....ja yhte kõrvalrolli trügib ka David Beckham. Siiski ei saa me ilmselt tema näitlemise pärast väga piinlikkust tundma, sest kehstama peaks ta - jalgpallurit..
          KInno peaks asi jõudma aastal 2005, maikuus.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            nii, nii siis eile öösel sai vaadatud ära säärane film nagu Gothika, täitsa sobib pimedasse tuppa, ka Ms Berry hulluks minemine oli omaette vaatamisväärsus, ühesõnaga kui näete vaimu, siis katsuega temaga ikka sõbraks saada

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Originally posted by Aramis


              Ütleme nii, et olen sõnatu...jooksevad filmi \"MONSTER\" lõputiitrid...Ma saan absoluutselt aru Oscarite jagajatest, kes naispeaosa Oscari Charlize Theronile andsid. Karm - ülikarm film. Ma olen siiani sõnatu...
              Eile filmi lõputiitreid vaadates olin ka sõnatu..., pole jupp aega mõnes nii üleshaibitud filmis pettunud - kahju hakkas äraistutud ajast. Mind see film nüüd küll ei šokeerinud, võib-olla asi selles, et peale prantslaste hüpervägivaldse teose \"Kepi mind\" vaatamist ei paku enam ükski naismõrvar filmilinal pinget.

              Aga jah, Theroni näitlejatöö on iseenesest Oscarit väärt küll.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                Originally posted by fittibaldi


                Hayeki positiivsesse kontosse kannaks siiski ka nt kaasategemised rodrigueze-tarantino staariparaade meenutavates kultusfilmides (\'desperado\' + kohe linastuv järg sellele \'once upon a time in mexico\', \'four rooms\', \'from dusk till dawn\'),
                ´

                neist kahes viimases tegi ta muidugi väga kandva rolli. Salma Hayeki suurroll on minu jaoks siiski 95. aasta filmis El Calejon de los Miraglos aka Midaq Alley, mis jättis mul suu tükiks ajaks lahti. Tõeliselt ilus film oli ja Salma oli ka väga tubli.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  et homme on siis ETV-s filmiklassika põhimõtteliselt tippteos Casablanca. Arvutist vaadates mina seda lõpuni jälgida küll ei suutnud, aga homme arvatavasti saame hakkama.

                  et siis friigid teleri ette.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Tähendab jah, täna sattusin TV1000 pealt vaatama siukest filmi nagu Enigma. Ytleme nii, et väga väga bro film, toit jahtus mul täiesti ära. Vahest ma naudin, selliseid sõjaga seotud filme. Huvitav on ju teada, kuidas mingid keerdkäigud ja syndmused toimusid. Aga jah respect filmi tegijatele ja ka nendele matemaatikutele, kes lahendasid koode ning aitasid ära hoida hullemat.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Muideks täna õhtul kell 21:30 on TV3s Fight Club. Kes veel näinud ei ole siis kindlalt vaadaku, ok?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Originally posted by Jyrka


                        Muideks täna õhtul kell 21:30 on TV3s Fight Club. Kes veel näinud ei ole siis kindlalt vaadaku, ok?
                        Teeme nii.
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Originally posted by Jyrka


                          Muideks täna õhtul kell 21:30 on TV3s Fight Club. Kes veel näinud ei ole siis kindlalt vaadaku, ok?
                          ja kes vaadanud on, see vaadaku uuesti.
                          ja võtku videosse ja vaadaku uuesti.
                          ja pangu riiulisse ja siis mõni päev...
                          david fincher is a genius
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Originally posted by fittibaldi


                            Originally posted by Jyrka


                            Muideks täna õhtul kell 21:30 on TV3s Fight Club. Kes veel näinud ei ole siis kindlalt vaadaku, ok?
                            ja kes vaadanud on, see vaadaku uuesti.
                            ja võtku videosse ja vaadaku uuesti.
                            ja pangu riiulisse ja siis mõni päev...
                            david fincher is a genius
                            *haigutus*
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Täiesti mõttetu film see Fight Club:S V´ähemalt minu arust.Komöödiad on ikka üleköige.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                jajah..
                                101 dalmaatsia koera ruulz
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X