320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bourne'i pärand - Ise olin korralikult pettunud, kui saalist välja tulin. Terve film oli mingi haige venitamine ja siis kui ma arvasin, et äkki nüüd läheb äktsioniks, tuli hoopis lõpp.

    Kommentaar


      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
      Kas ma olen ainuke, kelle arust Vasaku jala reede on suht tuim ja igav film? Komöödia see nüüd küll ei olnud. Olgugi, et mu suuvärk on ka kohati üsna jube, aga noh seal filmis ropendati selgelt üle... Tee, mis sa teed aga midagi head ma sealt küll ei leidnud. Minu jaoks jama.
      Ei ole ainuke

      Kommentaar


        kinos ma filmi vaatamas ei käinud ja tv3 suutis ka esilinastuse korralikult p'rse keerata. ehk põhimõtteliselt jäi filmi kõige olulisem osa nägemata, aga eks sai isegi väljanuputatud, mis vahepeal juhtus.
        natuke filmi tempo vahepeal tõesti langes, aga vabanduseks võib öelda nii palju, et tegemist oli ju algajate filmitegijatega, kes kindlasti suudavad end tulevikus tõestada. jään nende uusi filme/seriaale ootama!

        Kommentaar


          Algselt postitas lrak Vaata postitust
          kinos ma filmi vaatamas ei käinud ja tv3 suutis ka esilinastuse korralikult p'rse keerata. ehk põhimõtteliselt jäi filmi kõige olulisem osa nägemata, aga eks sai isegi väljanuputatud, mis vahepeal juhtus.
          natuke filmi tempo vahepeal tõesti langes, aga vabanduseks võib öelda nii palju, et tegemist oli ju algajate filmitegijatega, kes kindlasti suudavad end tulevikus tõestada. jään nende uusi filme/seriaale ootama!
          Selle filmi kohta võiks öelda, et kino andis filmile pool juurde. Saund oli fantstiline ja tegi klubikohad eriliseks.
          Lepland, Teplenkov, Võigemast, Uukkivi on filmi parimad.

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Kas ma olen ainuke, kelle arust Vasaku jala reede on suht tuim ja igav film? Komöödia see nüüd küll ei olnud. Olgugi, et mu suuvärk on ka kohati üsna jube, aga noh seal filmis ropendati selgelt üle... Tee, mis sa teed aga midagi head ma sealt küll ei leidnud. Minu jaoks jama.
            Ropendati üle? Keskmine kriminaal või sitapea räägibki nii imo. Ja kes lubas, et see komöödia on? Selline vaese või kodutu mehe Guy Ritchie, aga siiski võimsalt parem kui ükskõik milline muu Eesti viimase 10aasta krimifilm. Mingeid "Mina olin siin" või "Punane elavhõbe" või "Pangarööv" või "/sisesta ise krimifilmi nimi/" filme ma vabatahtlikult uuesti ei vaataks- Vasaku jala reedet ehk isegi vaataks.

            Ja pagan, Eesti filmil oli stsenaarium, mitu tegevusliini ja usutavust. Respektivääriline sooritus. Eriti arvestades, et tegu on ilma EFSA rahastuseta- milleta suurem osa filmitegijad ei hakkaks lillegi liigutama- tehtud linateosega.

            Kommentaar


              Halloween (1978)
              4/10 - mida film edasi, seda halvemaks ta muutus. Nii palju filmivigu ei ole võimalik ühte filmi panna. Filmimuusika oli vähemalt legendaarne.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Vabas vormis biograafiline tükike briti kuulsaimast vangist.

                Kommentaar


                  Vaatasin ka nüüd lõpuks Diktaatori ära ja pole midagi muud öelda, et tegu oli konkurentsitult kõige nõrgema SBC filmiga (isegi Madagaskarit lugedes). Polegi midagi öelda rohkem. Kopteristseen oli ainus, kus muie näole tuli, aga ülejäänu oli nagu Johnny Englishist juba nähtud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Vaatasin ka nüüd lõpuks Diktaatori ära ja pole midagi muud öelda, et tegu oli konkurentsitult kõige nõrgema SBC filmiga (isegi Madagaskarit lugedes). Polegi midagi öelda rohkem. Kopteristseen oli ainus, kus muie näole tuli, aga ülejäänu oli nagu Johnny Englishist juba nähtud.
                    Klišeesid täis saast jah, aga vähemalt tiba vähem klišeesid täis saast kui Ted. Mõlemalt ootaks nii-nii palju rohkem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Klišeesid täis saast jah, aga vähemalt tiba vähem klišeesid täis saast kui Ted. Mõlemalt ootaks nii-nii palju rohkem.
                      Tedi ma isegi ei ürita. Pole kunagi Family Guy fänn olnud ja arvustused on ka väiksemagi huvi kõrvaldanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Selle filmi kohta võiks öelda, et kino andis filmile pool juurde. Saund oli fantstiline ja tegi klubikohad eriliseks.
                        Lepland, Teplenkov, Võigemast, Uukkivi on filmi parimad.
                        Kõige paremad olid selle ühe tšiki tissid.

                        Kommentaar


                          Snow White and the Huntsman = kaka
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Snow White and the Huntsman = kaka
                            Vaatasin ka selle alles ära, ei meeldinud mullegi.

                            Kommentaar


                              ootasite et on hea v??

                              Kommentaar


                                ainukene asi mille peale ma toda filmi vaadates mõtlesin oli see, et mis hetkest alates Kristen oli Ruperti käest kotid taha saanud.

                                tolle filmi kõige ägedam osa oli lõputiitrite video ja muusika.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X