320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Snow White and the Huntsman = kaka
    No lastefilme ei peagi täiskasvanud hindama. Näiteks 11.a. poisile ja 8.a. plikale väga meeldis. Kuigi nt mõnevõrra Rome Total Wari mänginud poiss arvas, et niimoodi ratsaväega frontaalrünnakuga odameestele peale lennata on ikka täielik enesetapp. Õnneks läks ikka kõik hästi.

    Mina aga käisin Moonrise Kingdomit vaatamas ja see oli eri kuradi äge.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      Mina aga käisin Moonrise Kingdomit vaatamas ja see oli eri kuradi äge.
      minusugusele lapsemeelsele oli see film kui thc. lummav.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        Näiteks 11.a. poisile ja 8.a. plikale väga meeldis. Kuigi nt mõnevõrra Rome Total Wari mänginud poiss arvas, et niimoodi ratsaväega frontaalrünnakuga odameestele peale lennata on ikka täielik enesetapp. Õnneks läks ikka kõik hästi.
        Made my day! Osta oma poisile limpsi või miskit. Ma maksan kinni.
        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

        Kommentaar


          Ega jah, 2h tati venimist, 0 põnevust, 0 emotsiooni. Pointless.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Bound on päris tore film kuidas maffa keskastme juhi (loe: rahapesija) göörlfreind leiab omale naissoost eksvang/ehitajast armukese (rinnahoidjat ei kanna) ja otsustavad varastada hunniku raha maffiamehelt. Ajaviiteks sobis küll.

            Kommentaar


              Vaatasin just filmi "Scary or die". No ütleme nii, et poole filmini ei saanud aru, mis värk toimub ja kas ma vaatan sitta Paabeli ülesehitusega õudukat või mitte... Siis sain poindile pihta. Nagu kehvematele õudukatele kohane, siis naersin rohkem kui ehmusin.

              e:kahtlane film ühesõnaga

              Kommentaar


                Lõpuks jõudis ka pimeduse rüütli tagasitulek vms (batmani film noh) pärnu kinno, mida käisin vaatamas.

                Tore pikk film oli, et kordagi nagu päris igavaks ei läinud aga sellist vau effekti ka ei andnud mulle ja olen kinodest palju parema emotsiooniga ära läinud.

                Et suht vaadatav oli, aga ei midagi erilist minu jaoks.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Resident Evil: Retribution
                  4/10

                  Päris okse oli...Üpris kindlalt kõige sitem Resident Evil, mis tehtud on.
                  Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Mnjaa, olen üllatunud - siiani pole siin foorumis ära mainitud filmi Gone Baby Gone ...
                    Pikale läheks, kui kiitma hakkaks erinevaid asju. Mystic Riveri stenarist on järjekordse võimsa loo kirjutanud ja üllatus-üllatus üks mees on leidnud oma päris kutsumuse ja astunud kaamera eest kaamera taha. Väga tugev debüüt Ben Afflekilt. Näitlejatööd on suurepärased. Kõige tähtsam on aga see, et asi on eluline ja esitatud nii, et raske on mitte jääda peale filmi lõppu selle lummusesse. Võibolla väga noored inimesed unustavad selle filmi kohe kinost välja astudes, aga ei usu, et ükski (lapse)vanem seda teeb.
                    Avastasin selle alles nüüd. (Või noh, tegelikult olin vist poolt filmi televusserist isegi vaadanud magamise vahele) Tekitas ka minus see põnevik väga tugeva positiivse emotsiooni. Näitlejad tõesti kõik suurepärased, minirollides The Wire, The Town ja The Fighteris tuttavad näod.
                     
                    Casey dilemma lõpus tundus mulle lihtne v.a. et kui Morgan Freeman vaatab sulle silma sisse ja ütleb 'do the right thing', siis ma oleks valmis vist peaaegu kõike tegema.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Eile öösel klõpsisin telekast kanaleid ja pilk jäi pidama sellise pealkirja juures nagu "16 aastat alkoholi". Räägib ühest raske lapsepõlvega tüübist, kes üritab loobuda nii alkoholist kui ka vägivallast ja eirata oma "lühikese süütenööri" temperamenti. Mulle meeldis. Mõnes mõttes meenutas Rohelise tänava huligaane, ainult ilma jalgpallita. Lisaks oli eilne avastus selline vähe poeetilisem ja filosoofilisem ka, täitsa meeldis kohe.

                      Kommentaar


                        Muide, kas keegi on näinud filmi "Lõhepüük Jeemenis" ? Ja kui on, siis kuidas meeldis?

                        Kommentaar


                          Olen näinud, kui oled Lasse Hallströmi filmide austaja, siis midagi erilist siin pole, kui aus olla siis ma väga eeltööd ei teinud kui seda vaatama läksin, lihtsalt tahtsin midagi uut näha Ewan McGregor esituses ja siis läksingi seda vaatama. Iseenesest pole ju ülejäänud casting ka halb, aga jah, nii ütlekski, et alles pärast nagu sain teada, et Lasse film oli ja üllatas, siis noh, mingi pildi saad siit, kui ei tea, siis varem teinud sellised filmid nagu Mis vaevab Gilbert Grape ja Šokolaad.




                          Kui nüüd täpsemalt tahad teada siis väike:

                           
                          Kuigi kõik, või enamus näitlejad on britid siis filmi teine pool kui sinna jeemeni jõutakse kisub küll ameerikalikuks kätte, arusaadav et mingi romantiline "klikk" ju seal saab tekkima Ewani ja Blunti tegelaste vahel, aga lõpp oli umbes selline, et mõlemad jätsid endised kaasad maha ja siis umbes jäävadki õnnelikult sinna kahekesi Jeemeni kalandusega tegelema, kui Ewani tegelaskuju oli vist abielus ja minu mäletamist mööda oli filmi alguses isegi mingi lapsesaamise jutt käsil seal...ja Bluntil oli mingi elukutseline sõjaväelane kes tuleb siis sinna ja saab aru sellest klikist mis E ja B vahel on ja lõpuks nii öelda lepib olukorraga ja kõnnib saba jalge vahel minema

                          Kommentaar


                            Keegi võiks teise maailmasõja teemalist filmi soovitada, naisel koolis vaja mingi asja jaoks. Stalingrad ei meeldinud, Downfalli ta ei taha ning "reamees Ryani päästmine" olla võetud.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Keegi võiks teise maailmasõja teemalist filmi soovitada, naisel koolis vaja mingi asja jaoks. Stalingrad ei meeldinud, Downfalli ta ei taha ning "reamees Ryani päästmine" olla võetud.
                              Big Red One, Das Boot, Vene omadest Cranes are flying (nii on inglise keelne nimi, imdb-st leiad ka venekeelse), The Bridge on the River Kwai, Баллада о солдате, The Guns of Navarone, The Dirty Dozen, PAtton oli vist ka, Cross of Iron, siis muidugi Schindleri nimekiri ja ka Eastwoodi kaksikfilmid uuematest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Keegi võiks teise maailmasõja teemalist filmi soovitada, naisel koolis vaja mingi asja jaoks. Stalingrad ei meeldinud, Downfalli ta ei taha ning "reamees Ryani päästmine" olla võetud.
                                Thin Red Line.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X