320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei arvanud, et nii palju soovitusi tuleb. Igaljuhul valisime Schindleri nimekirja, Liam Neesoniga peaosas. Suurepärane ameeriklaste tehtud teos Häiris ainult see, et kui inglise keel, siis inglise keel. Mitte inglise-saksa segamini. Ülejäänud soovitused panen ma endale kõrva taha, kuna huvitun "vähekene" ajaloost. Tänud kõigile.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ei arvanud, et nii palju soovitusi tuleb. Igaljuhul valisime Schindleri nimekirja, Liam Neesoniga peaosas. Suurepärane ameeriklaste tehtud teos Häiris ainult see, et kui inglise keel, siis inglise keel. Mitte inglise-saksa segamini. Ülejäänud soovitused panen ma endale kõrva taha, kuna huvitun "vähekene" ajaloost. Tänud kõigile.
      Hmm...ma loodan, et pole kohatu küsimus, aga kas sa tõesti pole neid filme näinud??? Kasvõi pooli mainitutest? Mind tõsiselt huvitab seletus sellele asjale - raske lapsepõlv, ranged vanemad...ei oskagi rohkem pakkuda variante.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Hmm...ma loodan, et pole kohatu küsimus, aga kas sa tõesti pole neid filme näinud??? Kasvõi pooli mainitutest? Mind tõsiselt huvitab seletus sellele asjale - raske lapsepõlv, ranged vanemad...ei oskagi rohkem pakkuda variante.
        Arvestades seda, et lapsepõlves arvutit ei olnud ning telekat ei viitsinud nii palju jälgida, siis jah, oli raske lapsepõlv. Ja nüüd pole mind filmid ka eriti huvitanud, kuna eelistasin raamatuid-ajakirju. Ja kuna vene perest pärit, siis arvatavasti ka paljusid vene sõjafilme näinud. Pole eriti süvenenud. Kas said vastuse?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Loopers 8/10
          N6uab kindlasti teistkordset l2bivaatamist, aga n29gi v2ga hea v2lja
          Levitti poiss pole enam yldse poiss. Bruce Williselt hea osat2itmine samuti
          Enda m6te filmist - 2rge plaanige midagi pikalt ette. carpe diem
          Im living it
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Loopers 8/10
            N6uab kindlasti teistkordset l2bivaatamist, aga n29gi v2ga hea v2lja
            Levitti poiss pole enam yldse poiss. Bruce Williselt hea osat2itmine samuti
            Enda m6te filmist - 2rge plaanige midagi pikalt ette. carpe diem
            Im living it
            Aga minu jaoks oli kuidagi igav ja venis nagu kaamli ila. Vahepeal otsisin telefoni üles, et vaadata palju filmi lõpuni veel jäänud on. Sama tegi ka minust paremalpool istunud isik ning mõni inimene ees...Aga võib-olla sai liiga hiline seanss valitud.
            6/10
            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Arvestades seda, et lapsepõlves arvutit ei olnud ning telekat ei viitsinud nii palju jälgida, siis jah, oli raske lapsepõlv. Ja nüüd pole mind filmid ka eriti huvitanud, kuna eelistasin raamatuid-ajakirju. Ja kuna vene perest pärit, siis arvatavasti ka paljusid vene sõjafilme näinud. Pole eriti süvenenud. Kas said vastuse?
              Täiesti. Väga ammendav vastus.
              Ise lisaks, et selline ajalooline sõjafilm pole minu ampluaa kunagi olnud - liiga kole on see asi. Aga eks vanasti Nelja Tankisti sai ikka vaadatud ...siiski eelistan neid sajandeid kus asju mõõkade ja muu külmema relvaga aeti.

              Kommentaar


                Chernobyl Diaries - 6/10

                Ei ole suurem asi õudukate fänn, seega ei oska selle nurga alt kirjeldad(loe: vaatan aastas 1-2 õudukat, kui sedagi.)
                Ei teinud mingit taustauuringut, vaid lasin vanaemal lihtsalt selle filmi mulle anda ning lootsin dokumentaali või tõsielul põhinevat(ala Titanic).
                Enne vaatamist lasin aga imdbst kiirelt läbi ja sain teada,kui puusse olin pannud, aga millegipärast tahtsin ikka ära vaadata.
                Minu jaoks oli täiesti vaadatav, uuesti ma teda ei vaata aga väga ei kahetse ka.


                Spoiler:



                Lootsin,et brünett jääb ikka ellu

                Siinkohal võitegi mulle soovitada Titanicuga sarnaseid filme, millel oleks tõsielul põhinev. 9/11, Estonia, Titanic on olemas. Hetkel rohkem ei meenu.

                -e-

                Vaatasin suurest tuhinast teise filmi ka ära.
                Stolen
                2/10.. No ma ei tea, neid tütar rööviti ära, issi on superkangelane, päästab päeva filme tuleb ikka iga aasta ja ei lähe nad paremaks.
                Minu jaoks tundus lihtsalt nii ajuvabalt koostatud.

                Kommentaar


                  "Labyrinth"

                  on ikka suur vahe kas vaadata seda 10 aastaselt v6i pilves peaga. viimane variant on syrr
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Päris tore elamus. Juhtusin küll nägema inglise keelde dubleeritud versiooni, mis pole kaugeltki ideaalne. Aga lugu ise on hea, veidi verine muidugi, aga piisavalt originaalne ning kaasakiskuv. Nagu võib lugeda, plaanib Hollywood peagi kõik ära rikkuda.
                    Link.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kallis mcn, kas sa pliis võiksid edaspidi linkida IMDB linki, mitte wiki oma? Esimene neist on palju informatiivsem ning kliendisõbralikum kui viimane. Aitäh.
                      Link.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Üle keskmise korralik põnevusfilm tõesti, see Headhunters - soovitan samuti.

                        Lisaks soovitan veel hiljuti kinodesse jõudnud Killing Them Softlyt. Sattusin pool-kogemata kinno ja ausalt öeldes ei teadnud mis stiilis filmiga tegu kuna paar korda silmanurgast nähtud treiler jätab natuke teistsuguse mulje. Raw, gritty, brutal, bleak. Ja film on 98% dialoogi. Mitte Tarantino stiilis kentsakat-humoorikat, vaid mustast huumorist pungil. Sama lavastaja Andrew Dominiki tehtud Jesse Jamesi tapmine jättis samasuguse tunde - imelik, aga samas kuradi hea. Tema esimese filmi Chopperi võtan ka nüüd inertsist ette ilmselt, mitu aastat juba ketta peal oodanud.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kallis mcn, kas sa pliis võiksid edaspidi linkida IMDB linki, mitte wiki oma? Esimene neist on palju informatiivsem ning kliendisõbralikum kui viimane. Aitäh.
                          Link.
                          Ei nõustu.

                          Kommentaar


                            Ja vaatasin ära ka Chopperi, väga Killing Them Softly sarnane stiililt. Kes kinno ei viitsi minna vaadake kodus seegi ära ja äkki tekib isu. Solid 8/10 film ma ütleks.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Cidade De Deus'ile on järg/teine osa tehtud? Oleks nagu meeles et ka siin teemas kajastatud aga ei saa otsinguga läbi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Cidade De Deus'ile on järg/teine osa tehtud? Oleks nagu meeles et ka siin teemas kajastatud aga ei saa otsinguga läbi
                                City of Men ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X