320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimane Die Hard on mõnus vaatamine. Tempo koguaeg peal, actionit rohkem kui rubla eest ja lisaks veel huumorit kah.
    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Rääkides meestest kes pole 10 aastat oma tööga minu meeli suutnud erutada siis 'Flight' on mõnetine tagasitulek Denzel Washingtonile kuid eriti just lavastaja Robert Zemeckisele. Denzel saavutas minu jaoks oma lae 'The Hurricane'i' ja 'Training Day'ga' (Man On Fire oli ka ok) ja on sealt saadik natukene kordama kippuvana tundunud - kord ei haara film, kord ei haara tegelaskuju ning oleks nagu vana rasva pealt liugu lasknud. Kuid 'Flight' on teos kus Denzel domineerib taaskord jõuliselt ning ilma temata oleks tegu kindlasti kraad nõrgema filmiga. Zemeckise üle on ka hea meel, 'Cast Awayst' saadik polnud nagu midagi asjalikku ette näidata.

      Igatahes soovitan, korralik draama alkoholismist ja sõltuvustest ning igaüks kes elu jooksul sellega mingil määral kokku on puutunud leiab Denzeli tegelaskujust tuttavaid seiku. 7,5/10
      100% nõus. Denzel tegi väga hea rolli ja film ise oli üleüldiselt ka kõva.

      Kommentaar


        Häid jalkafilme vms.. no Goal‘i tean, aga veel mingeid, kus päris mängija(d) on?

        Kommentaar


          Päris mängijad ei ole, aga siiski soovitan:


          Jutt Venemaa koondise teekonnast MM-tiitlini (turniir toimub Venemaal)

          Kui Vene keelest aru ei saa, siis endal see DVDl olemas

          E:Kui siin on juba päris pikalt Skyfallist räägitud, siis ütlen ka paar sõna:

          Esiteks see algus, kus Bond sai MP5ga rinda, kukkus paarikümne meetri kõrgusel olevast rongist vette, oli kõige ebanormaalsem asi ever.
          Šotimaa stseen oli kõige nunnum
          Üldiselt meeldis väga ning hindeks paneksin 8

          E2:Käisin seda vist oktoobris või novembris vaatamas, et eriti täpselt detaile jms ei mäleta

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Häid jalkafilme vms.. no Goal‘i tean, aga veel mingeid, kus päris mängija(d) on?
            'The Damned United' ja 'Fever Pitch'.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Devil või keegi, kes on meie kinomajandusega kursis - mis moodi enam Warm Bodies kinodes pole? Kas ta just alles ei tulnud?
              Ma vaatasin ära ja soovitasin laiali, et super chill muuvie ja nüüd kellegil pole võimalust mu soovituse järgi toimida.

              Kommentaar


                Die Hard - Käisin vaatamas ja tuleb tõdeda, et viimase osaga on poisid ikka korralikult puusse pannud. Kogu selle huumoriga, mis selle filmiga tavaliselt kaasas käis jätsid mind selle osa juures kuidagi külmaks. Naljad a la "Ma olen ju puhkusel" kõlas oma 10 korda ja lõpuks hakkas jubedalt häirima. Actionit oli küll palju, aga kõik see tundus väga ulmelisena. Tuletas meelde juba Arnoldi või Chuck Norrise filme, kus vend käib tuima näoga ringi ja tapab kõik, mis talle ette jääb. 5/10

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Devil või keegi, kes on meie kinomajandusega kursis - mis moodi enam Warm Bodies kinodes pole? Kas ta just alles ei tulnud?
                  Ma vaatasin ära ja soovitasin laiali, et super chill muuvie ja nüüd kellegil pole võimalust mu soovituse järgi toimida.
                  Tulemused jäid kehvapoolseks. Tuli veebruari esimesel päeval.

                  Film on ise tore tõesti. Oscarite lähenedes ongi sellistel pisematel tegijatel raske. Samas, on see pigem trend, et keskmise vaadatavusega film kusagil 4 nädalat kavas on. Siinkohal oleks saanud filmi päästa ACME Film, aga tundub, et nad ei panustanud filmi kaugeltki piisavalt.

                  Arvestades, et turule on tulnud hulgaliselt uusi levitajaid, peavad levitajad hakkama rohkem pingutama. Siiani on liigselt loodetud kinode poolsele promole. Kinodel on sellise turuseisu juures, kus uusi filme tuleb uksest ja aknast aga raskem ühele tootele keskenduda.

                  Plazas on hommikuti Soojad kehad kavas, SKsse kahjuks ei mahtunud, 7 saali miinus.

                  Kommentaar


                    Zero Dark Thirty on tegelt hea. Ok, valik keskenduda ühe naise ristiretkele ning loobuda nt mosaiik-paralleellahendusest (Syriana) võib olla pisut küsitav, kuid kuna peategelast ei ole üle karikeeritud, siis las olla. Ei sega. Üllatavalt kindlalt on kinni hoitud ajajoontest ja suudetud sisse põimida viimaste aastate sündmusi terrorismi vastases sõjas (mis iseenesest on muidugi loll termin, sest terrorism on vahend mitte vaenlane)- nt CIA töötajate tapmine, mis on siiani üks alkaiidide edukamaid operatsioone. Ja noh, Gandolfini Pannettana on hea valik. Kõik jätab suht realistliku mulje, mis Hollyka puhul ei ole alati ju tavaline.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Tänud Devil vastuse eest.
                      Nii tulin 00.30 linastuselt. Tõenäoliselt on mu päris suur pettumus sellest, et usaldasin kellegi kirjeldust, mis oli, et Homeland ilma seksita. Comaan, 0030 oli viis korda aeglasem ja igavam kui Homeland - kui ma tahan dokumentaali, siis vaatan National Geografikut ja kinno ma poleks seda tegema tulnud. Failure minu puhul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Tänud Devil vastuse eest.
                        Nii tulin 00.30 linastuselt. Tõenäoliselt on mu päris suur pettumus sellest, et usaldasin kellegi kirjeldust, mis oli, et Homeland ilma seksita. Comaan, 0030 oli viis korda aeglasem ja igavam kui Homeland - kui ma tahan dokumentaali, siis vaatan National Geografikut ja kinno ma poleks seda tegema tulnud. Failure minu puhul.
                        Maitsed on muidugi erinevad, aga dokumentaalist oli see sama kaugel kui Pimp TV.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          the shawshank redemption! 6htul on plaanis forrest gump v6i pulp fiction 2ra vaadata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Calva Vaata postitust
                            the shawshank redemption! 6htul on plaanis forrest gump v6i pulp fiction 2ra vaadata
                            Teemaõhtu "1994"?

                            Kommentaar


                              Ülikahtlane Oscari gala see aasta. Kõigile justkui jagati näpuotsaga, et kellelgi poleks põhjust solvuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Maitsed on muidugi erinevad, aga dokumentaalist oli see sama kaugel kui Pimp TV.
                                Maitsed on erinevad ja võimalik on ka see teine lause, sest ma ei vaata Nat Geo pealt dokumentaale. Film, kus kõik toimuv on ette teada ja ühegi peaosalise karakterisse polnud isegi poolsüviti laskutud...minu arust tundub just selline sujuv pealiskausus nagu dokumentaalil võiks olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X