320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Teine oli juba täielik pask.
    1. osa oli hea, vist isegi liiga hea, kuna järjed tundusid mõlemad paras pask.


    Aga Metallica ka nähtud - fännile ei saa see mitte meeldida, kuna 1,5 tundi head muusikat ei suuda miski rikkuda. Vaheklipikestega oli ka vaeva nähtud nii, et 100% rahul. Kurat see 3D toob vanad kinos veel lähemale kui kontsertil esimesest reast vaadates. Aga no kontsert on ikka kontsert.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kõlab nagu ""Püha Tõnu Kiusamine" on hea film, kuna sümboleid on sitaks". Aga ju siis.

      see tuletab meelde Lauri Vahtre arvustuse viimasele Õunpuu filmile
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Ma olen viimasel ajal kinnitust saanud, et IMDB-d ei saa enam sugugi tõsiselt võtta. Iga uuem vähekenegi populaarne film saab meeletuid hindeid. Ma varem justkui ei täheldanud, et keskpärased filme nõnda kõrgelennuliselt oleks hinnatud, hetkel on nt Man of Steel 7.6, Fast & Furious 6 7.2, Pacific Rim 7.3 jne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Ma olen viimasel ajal kinnitust saanud, et IMDB-d ei saa enam sugugi tõsiselt võtta. Iga uuem vähekenegi populaarne film saab meeletuid hindeid. Ma varem justkui ei täheldanud, et keskpärased filme nõnda kõrgelennuliselt oleks hinnatud, hetkel on nt Man of Steel 7.6, Fast & Furious 6 7.2, Pacific Rim 7.3 jne.
          Turundus.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Poisid. Gravitatsioon. Kõik pöidlad üles. Parim film pärast Mooni. Ja ilma naljata.

            Kommentaar


              Oligi plaan reedel kinno minna seda kaema.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Ma olen viimasel ajal kinnitust saanud, et IMDB-d ei saa enam sugugi tõsiselt võtta. Iga uuem vähekenegi populaarne film saab meeletuid hindeid. Ma varem justkui ei täheldanud, et keskpärased filme nõnda kõrgelennuliselt oleks hinnatud, hetkel on nt Man of Steel 7.6, Fast & Furious 6 7.2, Pacific Rim 7.3 jne.
                Ma tean paljusid, kellele need filmid umbes nii palju ongi meeldinud, et vastav rating anda. Fast and furious 6 oli ka 7 minu silmis. Need on kõik parajad popkornikad. Man of steeli ma vist ei taluks ainult liigse uhmerika bs-i pärast.

                Kommentaar


                  Eile telekast tulnud Thor on ka sama cundi näide. Vaatasin, et imdb annab 7, ok, viskame siis pilgu peale, FMi ka iga õhtu ei viitsi täristada. Taevane arm. Ainus asi, mis mind selle filmi juures huvitab, on et mis aine all oli Tony Hiphopkins, kui ta nõustus sellel püünel esinema. 2/10 ainult selle eest, et tuletas mulle meelde kunagise suurteose Masters of the Universe, mille võiks nüüd taas üle vaadata.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Te olete lihtsalt superkangelaste peale kadedad.

                    Mainiks ära, et The Lone Ranger üllatas mind positiivselt. Treiler oli lihtsalt sitt ja kriitikud napakad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ma vahel mõtlen, et tegelikult ei teeks paha, kui imdb-s eksisteeriks paralleelselt kahte sorti hindamisskaala. Esimene hindaks filmi kvaliteeti ja teine lõbustusväärtust. Nt Blade II on minu arvates tohutult kick-ass, aga kuidagi kohatu tundub sellele rohkem punkte anda kui nt Shawshank Redemption'ile.

                      Pisut teiselt noodilt rääkides, siis vaatasin Pacific Rimi. No andke andeks, aga kas enam annab suuremat jama toota. Selles filmis ei olnud absoluutselt midagi head ja ma olen iseenesest koletistefilmide ja Idris Elba austaja. See linateos oligi tõukeks, mis ajendas mind imdb osas sõna võtma.

                      Kommentaar


                        Pain&Gain - ilmselt Michael Bay story-wise asjalikumaid tükke.
                        Päriselul põhinev film Miami steroidiahvidest, kes oma bande tegid.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Kel kosmoses kaasa hõljumine võiks meelelahtust pakkuda, siis 3D Gravitatsiooni filmi elamust julgeks soovitada.

                          Kommentaar


                            Gravitatsioon oli tõesti hea. Samuti soovitan!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kertu ja Gravitatsioon on suurepärased, Viies Võim mööndustega. Päris hea periood kinoskäimiseks. Varsti pöffiaeg.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Pisut teiselt noodilt rääkides, siis vaatasin Pacific Rimi. No andke andeks, aga kas enam annab suuremat jama toota. Selles filmis ei olnud absoluutselt midagi head ja ma olen iseenesest koletistefilmide ja Idris Elba austaja. See linateos oligi tõukeks, mis ajendas mind imdb osas sõna võtma.
                                Meeletult halb tõesti. Minu jaoks sama kehv kui Fitti jaoks Thor. Thor aga oli aga keskmisest toredam vaatamine. .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X