320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Originally posted by winki

    26. mai, kell 18:00 Kanuti Gildi SAALis
    BRITI JALGPALLI FILMIPÄEV

    tore üritus, samas korraldajad näitavad jälle suutmatust asjadega kursis olla..
    raske uskuda, et kõik kavas olevad filmid õigeks kellaajaks läbi saavad.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Eile õhtul jooksnud film \"Joy ride\" oli minu meelest väga hea põnevik. Lõpp veel eriti arusaamatu. Väga järsk lõpp :P Sarnane film on minu arust Basic, esimese korraga ma ei saanud ikka mitte midagi aru, teist korda on lähiajal plaanis vaadata.
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        The Day after tomorrow!

        Lootsin näha ehk midagi paremat, aga vot ei olnud see, mida ootasin. Imelik lõpp, igav. Sellist filmi minnakse vaatama vast ainult visuaalsete efektide pärast. Suhteliselt sisutu.

        Üleskutse: kuna olen suhteliselt tihe kinokülastaja, siis võiksid ka teised omi kogemusi siia kirja panna, kas oli hea/halb, huvitav, mis meeldis, mis mitte. Saaks tundeid vahetada. Oleks kergem valida, mida vaatama tasub ja ei tasu minna.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          Kas see \"Päev pärast homset\" on sitem kui \"Trooja\"?
          Oleks nagu vaja valida,kumba vaadata.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            \"The Butterfly Effect\" ma rõhutan et tegu pn imehea filmiga!!!!!!K6ik kes seda minu soovitusel on n2inud kiidavad nii et v2he pole
            t6esti see film on m6ttega ja kui juba vaatad siis syvened väga!
            Tegemist on nimelt thrilleriga..............
            Parim mida kunagi n2indu olen!!!!!!
            742617000027
            (sic)
            (515)
            MAGGOT

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Käisin täna vaatamas päev pärast hommset ja film meeldis väga! Täitsa tore oli
              Vaikne.....

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                Originally posted by peremees


                Kas see \"Päev pärast homset\" on sitem kui \"Trooja\"?
                Oleks nagu vaja valida,kumba vaadata.
                Trooja meeldis rohkem.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  Viimasel ajal olen kõvasti filme vaadanud. Mõtlesin, et panen siia
                  siis mõned enda arvamused. Filme olen hinnanud siis 10 palli
                  süsteemis.

                  Phone booth - hinne: 10 - väga kõva film. soovitan soojalt!

                  Donnie Darko - Hinne: 8-9 - Väga mõnus ulmekas/thriller.

                  Schindler\'s list - hinne: 8-9 - Seda filmi peavad paljud parimaks
                  sõjafilmiks ning nüüd ma tean miks. Tegevus toimub siis II
                  maailmasõja ajal.

                  House of 1000 corpses - hinne: 8 - Üks parimaid õudukaid mida ma
                  näinud olen. Filmi loojaks on Rob Zombie kui see nimi kellegile
                  midagi ütleb.

                  Finding Nemo - Hinne: 8 - Mõnus multikas.

                  The Butterfly effect - hinne: 8 - väga hea film. Minge seda kinno
                  vaatama kuni see veel jookseb.

                  The Last Samurai - Hinne: 8 - soovitan.

                  Joy ride - hinne: 7-8 - Väga hea thriller.

                  Panic room - hinne: 7-8 - mõnus thriller.

                  Hannibal - Hinne: 7 - thriller kus ei puudu võikad stseenid.

                  Cabin fever - Hinne: 7 - täitsa norm film.

                  A man apart - Hinne: 7 - soht norm action film.

                  K-Pax - Hinne: 7 - ulmekas/draama

                  50 first dates - Hinne: 7 - päris norm komöödia

                  Paycheck - Hinne: 6 -

                  Mulholland drive - Hinne: 6 -

                  Heartbreakers - Hinne: 6 -

                  The animal - Hinne: 4 - mõttetu komöödia

                  Secondhand lions - Hinne: 3-4 - igav film.

                  Dude, where\'s my car - Hinne: 2 - minu silmis oli see film ikka
                  üks paras saast.

                  Igasugune vastukaja nende filmide kohta oleks samuti teretulnud. Kes soovib nende ja muidugi ka teiste filmide kohta rohkem infot, siis siin on üks väga asjalik koht.

                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Phone Booth on hea film küll, aga vaadates sinu punktijagamist ja kui raske 10-et tundus olevat saada, siis nii hea film see minu arust polnud.
                    Aga noh, maitsed on erinevad.
                    Need mis seal tagapool olid, see dude whatever ja The Animal jne, need on parajad saastad küll.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Originally posted by daywalker


                      The Butterfly effect - hinne: 8 - väga hea film. Minge seda kinno
                      vaatama kuni see veel jookseb.
                      Alguspoole oli isegi huvitav, kuid üldiselt vajus story ikka totaalselt ära. Jäi mulje, nagu ei osanud stsenarist filmi kuidagi korralikult lõpuni viia.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Õnnestus eile lõpuks täiespikkuses ära näha \"The Green Mile\".
                        Väga kõva film.Soovitan soojalt kõigile.
                        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Originally posted by Hunt


                          Käisin täna vaatamas päev pärast hommset ja film meeldis väga! Täitsa tore oli
                          Ei nõustu selle arvamusega. Põhiolemuselt oli see \"Iseseisvuspäeva\" kloon. Enesekordus. Tõsiseltvõetamatu, pateetiline, isegi president oli jälle pandud lõpus moraali lugema. Juba ammu ei viitsi ma enam ühtegi filmi sellepärast hinnata, et ta on suurejooneline vaatemäng. Sellest üksi ei piisa.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Vaatasin ära sõrmuste isanda viimase, kolmanda osa. peab ütlema, et meeldis mulle kahest eelmisest vähem, tundus aeg-ajalt, nagu oleks lohakalt tehtud vms. sellegipoolest tõeline meistriteos ja väärib vaatamist ikka uuesti ja uuesti. klassika.

                            teine film, mida vaatasin oli (kopi-peist) \"Kapten ja komandör: Retk maailma äärele\". Ei ütleks, et see midagi erilist oli. Millegipärast meeldivad mulle vanad merefilmid ja too ajastu, aga lugu oli mõttetu. Ei paelunud kahjuks.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              eile õhtul \"linastus\"(hea sõna) etv-s Taanis 2003.a. valminud dok-film Forbidden Team.
                              Väga südamlik film oli ja rääkis Tiibeti jalgpallimeeskonnast, nende püüdlustest oma lipu all mängida, treeningutest ja sõpruskohtumisest Gröönimaa võiskonnaga. Kui kuskil silma jääb soovitan kindlasti ära vaadata

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                Originally posted by runno


                                eile õhtul \"linastus\"(hea sõna) etv-s Taanis 2003.a. valminud dok-film Forbidden Team.
                                Väga südamlik film oli ja rääkis Tiibeti jalgpallimeeskonnast, nende püüdlustest oma lipu all mängida, treeningutest ja sõpruskohtumisest Gröönimaa võiskonnaga. Kui kuskil silma jääb soovitan kindlasti ära vaadata
                                Õnnestus endalgi seda filmi näha ja pean ütlema, et tegemist oli väga hea filmiga.
                                Kõige meeldejäävam oli nende treening, kus tiibetlastega samal väljakul(seda on vist palju öeldud) veetsid mõnusta aega mingisugused lehmalised:P
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X