320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vist ainus, kellele uus F4 meeldis rohkem, kui enamus teised Marveli varrukast tulnud asju. Eelkõige just selle teise lähenemise pärast, kuna ei koomiksi ega joonisfilmi versioon pole kunagi istunud ning mul siiani õudusunenäod sellest filmist, mis eelmisel kümnendil tehti.
    Sel filmil olid tõesti omad vead, kuid lootust andis ning kel veidi huvi, siis selle filmi valmimislugu on isegi meeleolukam kui film ise. Tüli lavastaja ning filmikompanii vahel, mille tõttu herr Trank täis peaga võtteplatsi segi peksis ja oma treilerisse peitu puges ning peale esilinastust oma twiterisse kirjutas, et see polnud kohe kindlalt versioon mis algselt plaanis oli (muidugi see säuts sealt ka kiirelt lendas).

    Kui aga superhero filmide juurde asi läks, siis Turbo Kid soovitatav vaatamine noile, kellele 80ndate B stiilis, üle võlli verised ning sünt-pop soundtrackiga filmid korda lähevad. Mad Max jalgratastega!

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

    Kommentaar


      Arizona Dream
      9/10


      Jätkan eelmisel sajandil tehtud filmide lainel. Seekord sai vaadatud Emir Kusturica meistriteos, Arizona Dream. Sarnase stiiliga film nagu üks teine Kusturica film, "Black Cat, White Cat" ja sugugi mitte kehvem. Olgugi et "Black Cat, White Cat" on pigem farss, siis Kusturica filmi tunneb üpris kiiresti ära. Näitlemine, kaameratöö, sisu ja eriti muusika saavad kõik 10.
      Film, mille üle jääd veel mõtlema ka kaua aega pärast selle lõppu.
      Muusikapala filmist:

      Kommentaar


        'Copenhagen' 7/10 (aga väga tubli 7!)

        Hästi üldised spoilerid, pole vast tagi alla vaja pista - IMDB plot synopsiset loeb pmst sama välja niikuinii.

        Üks viimase aja helgemaid avastusi pisikeste indie filmide hulgast. Kindlasti pole tegu täiusliku teosega, eriti just meesosapoole karakter on tooreks jäänud stsenaristidel ja alguses film selle all ka natukene kannatab. Õnneks korvab need puudujäägid kuhjaga aga naistegelase Effy sisenemine (Frederikke Dahl Hansen - im in love) ning sealt edasi läheb aina paremaks. Filmi tegevus toimub paaril idüllilisel suvepäeval Taani pealinnas ja räägib sellest kuidas Ameerikast oma esivanemaid otsima tulnud William kohtub noore kohaliku neiu Effyga. Williami vanaisa otsides nad armuvad, kuid nagu selgub siis armastus on natukene illegaalne, kuna Effy on 14 (kohe-kohe 15 saamas ja see on Taanis legaalne). Sellest hoolimata juhtub nende paari päeva jooksul nende vahel vägagi palju (isegi natukene tisse näeb). Muusikavalik on ka filmis üldiselt väga hea ning karaoke stseen on üks selline hetk mis minu jaoks koondub tähenduse "movie magic" alla - kõik on paigas, emotsionaalne side karakteritega, lavastus ja muusika. Ilus pisike filmike mis miskipärast jääb meelde ja läheb hinge.

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          The Man Who Shot Liberty Valance (1962)
          9/10


          Naasen vesternite juurde ning sai siis esimene vestern John Wayne´iga peaosas vaadatud. Väärib vaatamist.

          Kommentaar


            12 Angry Men
            9/10


            Henry Fonda suurepärane, stsenaarium suurepärane. Soovitan!

            Taxi Tehran
            9/10


            Järjekordne Iraani film vaadatud. Filmi tegija on Iraani filmitegija Jafar Panahi, kellel õigupoolest on Iraanis filmide tegemine keelatud. Põhjuseid on palju, nagu näiteks film "Offside", mis samuti tema poolt tehtud. Tolles filmis maskeerivad naised ennast meesteks, et minna Iraanis jalgpallimatši vaatama. Ehk igaüks võib omad järeldused teha.
            Taksofilmist. Kuna Panahil avalikult Iraanis filmimine on keelatud, siis filmis ta varjatud kaameraga ja sõitis taksojuhina mööda linna ringi ja pani sellest filmi kokku. Ja täitsa ilusa filmi! Päris puhtatõuline komöödia pole, ent nalja sai ka omajagu. Iraanis on see film keelatud, ent tõenäoliselt nii mõnigi inimene, keda Panahi enda "takso" peale võttis, selle filmi enda koju muretseb. Kokkuvõttes: Panahi on kehv taksojuht, ent suurepärane filmitegija!

            Kommentaar


              Bridge of Spies - http://www.imdb.com/title/tt3682448/

              2.5h jooksul tekkis paar korda tunne, et osade inimeste jaoks võib film venida, kuid tervikuna oli minu jaoks tegemist väga hea filmiga. Tom Hanks enda parimas võtmes (hakkab küll vanaks jääma, aga kvaliteet ei kannata), Spielbergi kuvand on mõnus, filmi sisu etteaimatav, kuid siiski kaasahaarav (tõsielul põhinev seega lõpptulemus oligi teada ette). Mõningad humoorikad kohad olid isegi filmis. Minu arust pikk ootamine tasus ära.

              9/10

              Kommentaar


                Butch Cassidy and The Sundance Kid (1969)
                10/10


                Paul Newmani ja Robert Redfordiga peaosas. Tõesõna nautisin igat hetke sellest filmist. Võib - olla seninähtud vesternite seast päris Top 3 ei mahuks, aga Top 5 kindlasti. Newman ja Redford moodustasid suurepärase duo, ka muidu oli filmis palju kauneid stseene. Millegi kallal norida on raske.

                Kommentaar


                  Taxi Tehran
                  9/10


                  Järjekordne Iraani film vaadatud. Filmi tegija on Iraani filmitegija Jafar Panahi, kellel õigupoolest on Iraanis filmide tegemine keelatud. Põhjuseid on palju, nagu näiteks film "Offside", mis samuti tema poolt tehtud. Tolles filmis maskeerivad naised ennast meesteks, et minna Iraanis jalgpallimatši vaatama. Ehk igaüks võib omad järeldused teha.
                  Taksofilmist. Kuna Panahil avalikult Iraanis filmimine on keelatud, siis filmis ta varjatud kaameraga ja sõitis taksojuhina mööda linna ringi ja pani sellest filmi kokku. Ja täitsa ilusa filmi! Päris puhtatõuline komöödia pole, ent nalja sai ka omajagu. Iraanis on see film keelatud, ent tõenäoliselt nii mõnigi inimene, keda Panahi enda "takso" peale võttis, selle filmi enda koju muretseb. Kokkuvõttes: Panahi on kehv taksojuht, ent suurepärane filmitegija!
                  Peab selle filmi osas veidi arvamust muutma. Nimelt pole taksoreisijad mitte juhuslikud inimesed, vaid siiski professionaalsed näitlejad. Sellegipoolest kena stsenaarium ja kavalalt tehtud film.
                  7.5/10

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                    Peab selle filmi osas veidi arvamust muutma. Nimelt sain ühe Iraani kohaliku kinotegelase käest kinnitust väikesele kahtlusele, mis filmi vaadates mõtetesse tungis. Nimelt pole taksoreisijad mitte juhuslikud inimesed, vaid siiski profesionaalsed näitlejad. Sellegipoolest kena stsenaarium ja kavalalt tehtud film.
                    7.5/10
                    Võin kinnitada, et ka kogu TV3 menusari "Su nägu kõlab tuttavalt" on täies ulatuses lavastatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Võin kinnitada, et ka kogu TV3 menusari "Su nägu kõlab tuttavalt" on täies ulatuses lavastatud.
                      Kas seal varjatakse midagi muud ka peale üllatuse, et "oioioi, ma nüüd olen Winny Puhh?"
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Võin kinnitada, et ka kogu TV3 menusari "Su nägu kõlab tuttavalt" on täies ulatuses lavastatud.
                        Aga, aga, aga Selgeltnägijate tuleproov????

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aga, aga, aga Selgeltnägijate tuleproov????
                          See on ikka sulaselge teaduse saade. Kõik on aus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            See on ikka sulaselge teaduse saade. Kõik on aus.
                            Huh, ma juba kartsin. Siis oleks minu uskumine ausasse televisiooni lõplikult läinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              See on ikka sulaselge teaduse saade. Kõik on aus.
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Huh, ma juba kartsin. Siis oleks minu uskumine ausasse televisiooni lõplikult läinud.
                              Just, on ka ausaid saateid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Koopia
                                Blazing Saddles
                                3/10

                                Afin de s'approprier des terrains à bas prix, deux notables nomment un jeune Noir shérif d'une bourgade des plus racistes...


                                Ei saa kindlasti öelda, et see film positiivne üllatus oli. Film, mis osadele meeldib, osadele ei meeldi. Mulle ei meeldi, nagu ei meeldi mulle enamik sedasorti "kergeid" komöödiaid, mis on kohati ehk isegi labased. Paar head nalja minu jaoks siiski filmi peale oli, muusika oli ka filmis täiesti olemas, selle eest ka 3/10. Et kellele sellised paroodilised komöödiad meeldivad, neile ehk isegi soovitaks. Sai ka lisatud allocine lehekülg, näitamaks, et prantslaste jaoks on selle filmi keskmine hinnang 3/5, imdb kasutajatele, kellest paljud on ameeriklased (?) on filmi väärtus 8/10
                                Sa pead nüüd arvestama ajaga. Blazing Saddles oli toona täiesti maailma muutev komöödia. Kui sa võrdled eelnevate komöödiatega, siis sellist ameeriklaste eelarvamuste üle irvitamist polnud veel tehtud. Sinna juurde läheb ka teine Mel Brooksi film Produtsendid, mis võttis isegi Hitleri pilada, mis oli toona tabu. Tänapäeval sellest muidugi aru ei saada, kuna huumor muutub ajas niivõrd tugevalt. See, mis oli naljakas 20 aastat tagasi, on siiani enamjaolt nostalgiafaktoriga, samas kui tuleks toonased tippfilmid PRAEGUSES ajas välja, siis kehitataks õlgu.
                                Ehk minu jaoks on Blazing Saddles ja Produtsendid ühed vähestest komöödiatest, mis mulle meeldinud on. Ja, noh, see polnud labane, vaid täiesti uusi suurusi maailma filmikunstis avanud teos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X