320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Päevad, mis ajasid segadusse. Mõttetu labasus, aga erinevalt klassikokkutulekus oli sellel konkreetne sisu. Tissi samas ei näinud.

      4/10.

      Kommentaar


        Päevad ei olnud mõttetu labasus. See oli väga realistlik väikelinna elu 90-ndatel. Selline ropp läbens käiski pidevalt, ma sain õnneks õigel ajal Tartusse ära. Mis mind häiris, oli arusaamatus, et mis ajal täpselt film toimus. Rosat näidati teles 1992, Black Velveti 17 oli 1997, et sinna vahele jäi üsna raju viis aastat, mille puhul olid võimalused ja taustsüsteemid erinevad. Aga see selleks. Mis mind veel häiris olid unenäostseenid. See tundus selline, et ma ei oska öelda looga lõpuni ära ja siis nüüd kütame veel mingi sümbolismi, et oleks diip. Ehk kui need oleksid väljas, siis oleks vähem diip shit ja parem lugu.

        Kommentaar


          Seda filmi ma pole küll näinud.
          Aga 90ndatel oli ka mingi eesti mänguifilm tolleagsest noorte? pättide? elust. Tegevus toimus Tallinnas. MIdagi eriti filmist ei mäleta.
          MIs selle filmi nimi võis olla?

          Kommentaar


            Ma olen väsinud vihkamast?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Seda filmi ma pole küll näinud.
              Aga 90ndatel oli ka mingi eesti mänguifilm tolleagsest noorte? pättide? elust. Tegevus toimus Tallinnas. MIdagi eriti filmist ei mäleta.
              MIs selle filmi nimi võis olla?

              Kommentaar


                Ajee@fitti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Ma olen väsinud vihkamast?
                  Seda ei mäletanud isegi mina.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Seda ei mäletanud isegi mina.
                    Mäletan sealt ühte stseeni, oli vist tööõpetuse klass ja keegi lükati käsi ja peadpidi treipingi vahele.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Sai jälle üks film Vaadatud. Selline üllitis nagu American Ultra - 5/10.
                      Tõenäoliselt oleks pidanud enne ennast purju jooma või mingit kangemat kraami tegema, igatahes kainest peast jäi küll üpris arusaamatuks selle üllitise mõte, selline lihtsameelne ja vahepeal rõvedalt vägivaldne action komöödia? Täiesti ebasobivad näitlejad igatahes rollidesse, ning CIA "tapan keda tahan, millal tahan" kujutamine oli ka päris veider.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Päevad ei olnud mõttetu labasus. See oli väga realistlik väikelinna elu 90-ndatel. Selline ropp läbens käiski pidevalt, ma sain õnneks õigel ajal Tartusse ära. Mis mind häiris, oli arusaamatus, et mis ajal täpselt film toimus. Rosat näidati teles 1992, Black Velveti 17 oli 1997, et sinna vahele jäi üsna raju viis aastat, mille puhul olid võimalused ja taustsüsteemid erinevad. Aga see selleks. Mis mind veel häiris olid unenäostseenid. See tundus selline, et ma ei oska öelda looga lõpuni ära ja siis nüüd kütame veel mingi sümbolismi, et oleks diip. Ehk kui need oleksid väljas, siis oleks vähem diip shit ja parem lugu.
                        See vist tuleneb nüüd sellest, et tegijad olid võrdlemisi noored ja nende mälestused 90ndates ei ole nii akuraatsed. JA samas kui teed filmi 90ndatest, siis peaks ju kõik iseloomulikud asjad sinna sisse viskama, onja.
                        Aga mulle muidu film meeldis. Piisavalt absurdne ja samas piisavalt eluline, nagu need päevad olidki... vist.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          See oli ülikõva film, arusaamatu, miks seda hiljem ükski Eesti kanal näidanud pole. Tarantino isegi nimetas selle kusagil üheks maailma parimaks film noir tüüpi linateoseks.

                          See vist tuleneb nüüd sellest, et tegijad olid võrdlemisi noored ja nende mälestused 90ndates ei ole nii akuraatsed.
                          No vähemalt mingite bändide, seriaalide vms osas, pole raske ju googeldada.

                          Kommentaar


                            Lõpuks pole see ju dokfilm, et faktitäpsust nõnda taga ajada.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Lõpuks pole see ju dokfilm, et faktitäpsust nõnda taga ajada.
                              Seda küll aga kui filmi tegevus toimub näiteks 1996 aastal, siis miks panna näiteks mõnda tegelast kuulama mitu aastat hiljem välja tulnud hitti? See jätab haltuurategemise mulje ja pole võrreldav selliste eksimustega, kus kogemata on korraks elektriliine näha nagu venelaste Kolmes Musketäris. Või külmkapp Sügises.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Seda ei mäletanud isegi mina.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X